Manžel mě už nebere

Anonymní
29.8.20 21:12

Manžel mě už nebere

Jsme spolu 6let, manželé 3roky, syn 4roky… Po otěhotnění jsem byla dlouho v psychickém tlaku od manžela, zákazy příkazy peníze atp… To si už uvědomil, občas to že zvyku zase udělá, ale jsem teď více odolná a už si nenechám kalet na hlavu. na manžela se netěším, nepřitahuje mě, sex jen výjimečně a musí to být rychlovka, není mi to příjemné, venku mezi lidma bych spíš byla sama než s ním. Má spoustu špatných vlastností co mě neskutečně vadí. Líbí se mi jiní muži, chtěla bych miminko ale vím jistě že ne s ním… nemám koule na to odejít, ani teda finance… Naše věčné hádky se podepsaly na synovi a nevím jak by pobral to, že bychom od taky odešly. Nevím co dál ???? co byste dělali Vy?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
29.8.20 21:15

Možná začala řešit ty finance, abych prostě mohla i se synem odejít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.8.20 21:24
@Anonymní píše:
Jsme spolu 6let, manželé 3roky, syn 4roky… Po otěhotnění jsem byla dlouho v psychickém tlaku od manžela, zákazy příkazy peníze atp… To si už uvědomil, občas to že zvyku zase udělá, ale jsem teď více odolná a už si nenechám kalet na hlavu. na manžela se netěším, nepřitahuje mě, sex jen výjimečně a musí to být rychlovka, není mi to příjemné, venku mezi lidma bych spíš byla sama než s ním. Má spoustu špatných vlastností co mě neskutečně vadí. Líbí se mi jiní muži, chtěla bych miminko ale vím jistě že ne s ním… nemám koule na to odejít, ani teda finance… Naše věčné hádky se podepsaly na synovi a nevím jak by pobral to, že bychom od taky odešly. Nevím co dál ???? co byste dělali Vy?

ahoj jsem ve stejne situaci…s rozdilem že mam 2 deti a financne bych to sama dala ale stejne nemam odvahu zatim odejit…rikam si že kvuli detem a preci jen docela hlida a i detem se venuje…uz to takto mam rok že vim že chci odejit ale nejdu…takže zustavam a resim to milencem…mela jsem jednoho který mi vyhovoval ale budoucnost tam zadna nebyla…vlastne nechci ani s nikym jinym bydlet a žit…chci byt sama s detma a mit třeba milence na vypomoc obcas…

• Citovat
  • Nahlásit
18435
29.8.20 21:34

Jste spolu 6 let, dítěti jsou 4, pořídila sis ho s někým, koho si prakticky neznala a tohle je cena. Radim buď poradnu a na vztahu pracovat nebo jít od sebe, tohle akorát odnese vaše dítě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3569
29.8.20 21:48

Presne tak. Dite jste si udelali moc brzy.. Kdyz jsi poznala, jaký je, tak to neklape. Co chceš radit? Nemiluješ ho, odejdi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
527
29.8.20 21:53

Zkus navrhnout manželskou poradnu. Hlavně si teď nepořizuj druhé dítě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.8.20 22:10
@Anonymní píše:
Jsme spolu 6let, manželé 3roky, syn 4roky… Po otěhotnění jsem byla dlouho v psychickém tlaku od manžela, zákazy příkazy peníze atp… To si už uvědomil, občas to že zvyku zase udělá, ale jsem teď více odolná a už si nenechám kalet na hlavu. na manžela se netěším, nepřitahuje mě, sex jen výjimečně a musí to být rychlovka, není mi to příjemné, venku mezi lidma bych spíš byla sama než s ním. Má spoustu špatných vlastností co mě neskutečně vadí. Líbí se mi jiní muži, chtěla bych miminko ale vím jistě že ne s ním… nemám koule na to odejít, ani teda finance… Naše věčné hádky se podepsaly na synovi a nevím jak by pobral to, že bychom od taky odešly. Nevím co dál ???? co byste dělali Vy?

Jsem v dost podobné situaci, jsme spolu osm, syn tři roky… Bohužel nemám dost peněz na to, abychom mohli hned odejít, azyl mi přijde až jako poslední řešení, ale nikdo nám neubližuje, nemám důvod brát nohy na ramena hned. Jako první řeším finance, jinak to prostě nejde, musím zatnout zuby a vydržet :(

• Citovat
  • Nahlásit
891
29.8.20 22:25
@terien píše:
Jste spolu 6 let, dítěti jsou 4, pořídila sis ho s někým, koho si prakticky neznala a tohle je cena. Radim buď poradnu a na vztahu pracovat nebo jít od sebe, tohle akorát odnese vaše dítě.

Hele tohle se deje i u lidi co jsou spolu leta. Odcizi se, cesty se rozejdou, nebo naopak dospejou, ale kazdy po svym…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
854
29.8.20 23:39
@Anonymní píše:

Inzerát na amatéry a dva dny v týdnu pronajimat svoje nitro. Penize přijdou v závislosti na tom, jestli jsi svickova, nebo bucek…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
854
29.8.20 23:41
@sediza píše:
Presne tak. Dite jste si udelali moc brzy.. Kdyz jsi poznala, jaký je, tak to neklape. Co chceš radit? Nemiluješ ho, odejdi.

Ty americký filmy vám výmyly mozky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
854
29.8.20 23:42
@sediza píše:

2 roky není brzo… nikdy není brzo. Jsou jen hloupí lidé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
266
30.8.20 02:09
@Anonymní píše:

Píšeš: „…chtěla bych miminko…“ Ale vždyť už dítě máš? Tak neblázni. :hug: Sama zmiňuješ, že nemáš peníze na to, abys mohla od muže odejít. Tak aspoň rozum, holka.

Co bych dělala na tvém místě? Upřímně, nevím. S takových chlapem bych si život nezakládala. Co teď? Pokud nejsou peníze, není řešení. Rodiče by ti v začátcích nepomohli?

A pak píšeš, že se ti líbí i jiní muži, pokud i ty jim, tak hurá do světa. Ale jako dětná máš složitější výchozí situaci. :oops:

Anebo tomu dej čas, předpokládám, že partner dříve takový nebyl, to by sis ho přece nebrala a nepořizovala si s ním dítě, takže se třeba zase přehoupne. :nevim:

Někdy je lehčí se se životem smířit, než ho měnit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
643
30.8.20 02:42
@Anonymní píše:

Asi jako ženská nestojíš za nic…měla by ses polepšit!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
949
30.8.20 03:39
@Anonymní píše:

Proč přesně nemáš koule odejít? Vždyť ten vztah ti nic moc nedává, manžel se k tobě podle tvého popisu choval a chová hrozně, jako chlap už tě nepřitahuje, fyzický kontakt s ním je ti nepříjemný, věčně se hádáte,… Jak by to měl syn pobírat, že jste odešli? Úplně normálně, prostě by to časem přijal jako fakt, zvlášť pokud by pak vaše existence byla bez takového množství stresu jako doposud, sama píšeš, že už se to na něm podepisuje. Už kvůli němu bys měla ty koule najít.

Z jakého důvodu nemáš finance? Jste na tom celkově jako rodina špatně, nebo tě manžel jenom škrtí a jedeš nadoraz, aby na tebe měl páku, i když na tom dohromady špatně nejste? Práci máš?

Určitě bych si být tebou začala dělat nějakou finanční rezervu. Je to smutné, když je člověk nucený setrvávat ve vztahu, který mu ubližuje, jen proto, že by jinak chcípnul hlady. Nemáš někoho v příbuzenstvu, ke komu bys mohla na čas jít, než se zvládneš postavit na vlastní nohy? V mezičase můžeš zkusit navrhnout manželskou poradnu, abys měla čisté svědomí, že jsi se to nejdříve pokusila urovnat, než jsi zvedla kotvy (ale mám takové tušení, že s tou tě manžel pošle k šípku). Moc šancí bych záchraně manželství nedávala. Hlavně se probůh nenech ukecat, že si pořídíte další dítě, to už bys byla v pasti definitivně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3749
30.8.20 07:38
@Anonymní píše:
ahoj jsem ve stejne situaci…s rozdilem že mam 2 deti a financne bych to sama dala ale stejne nemam odvahu zatim odejit…rikam si že kvuli detem a preci jen docela hlida a i detem se venuje…uz to takto mam rok že vim že chci odejit ale nejdu…takže zustavam a resim to milencem…mela jsem jednoho který mi vyhovoval ale budoucnost tam zadna nebyla…vlastne nechci ani s nikym jinym bydlet a žit…chci byt sama s detma a mit třeba milence na vypomoc obcas…

Boze, tahle mantra..zustat kvuli detem je uplne mimo, deti nejvice vnimaji nesoulad mezi rodici, spatne interakce..takze setri radeji na rozvod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama