Manžel mě už nemiluje

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.18 15:01
manzel me uz nemiluje

Ahojky maminky mam na vas prozbu a potrebuji radu co mam delat. Podle meho jsme meli krasne manzelstvi manzel podnikal mame dve deti 6a 3 roky. Manzel zmenil praci a pracuje pro jednu firmu kde potkal kolegini se kterou si rozumi a sveruje ji vse a naopak. Ja na ni zacala strasne zarlit to se priznam protoze o ni doma hodne mluvil a strasne hezky a rikal veci co se asi ani nemeli rikat jako ve stylu ze si udelaj srandu a da manzelovi ze srandy kalhotky do bundy nebo ze mu pomuze hlixat deti az budu v praci (pry to bylo z kontextu a ze strandy ) ale to ja jako manzelka nepochopim kdyz o ni rika ze je to chudak ze je hezka a nemuze najit normalbiho kluka kazdy jo ublizuje, je chytra hezka a ma charalter (ma vse co nemam ja) tak mi to vadilo a stropila jsem scenu ???? stydim se za to ale nemohla jsem si pomoci. Jenze manzel za mnou prisel ze uz nam to par let neklape ze se hadame… a ze to moje zarleni vyvrcholilo tak ze k ni chodil brecet a ze neco preskocilo z jeho strany ona pry za to nemuze ze naopak mu rozmlouva ze se ma vratit k rodine (pry ma charakter ) a rodinu by nerozbyla ale ze s nama chce byt ale ze si to v hlave musi srovnat a potrebuje cas pry si namyslel ze neco takoveho se mu muze stat ale je ji v srci ma ale nic pry s ni nema nikdy ji nepolibil nikdy ji nerekl ze ji ma rad ani sex nebyl ale neco k ni citi a ze chce napravit nas vztah. ze mu mam dat cas ale co to je mesic rok? Nedokazu cekat. Ale verim ze spolu nic nemaji manzel neni takova povaha dokonce ani libat me ted nedokaze ani sex. Ja mu verim ze to chce napravit ale tu kolegini denne bude vidat v praci a budou se abvit dal. Mam strach ze se bude zamilovavat vic a vic ???? ale byl to skveli chlap a ja bych ho chtela zpet ale nevim jestli to zladnu byt v klidu ze se tam nic nedeje. A praci nezmeni je tam stastny a ma skvelou praci kterou hledal straane moc let. Diky za rady

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Reakce:
sucuba
Kecalka 307 příspěvků 26.12.18 15:06

Hele pokud bude chtít odejít, tak odejde, zářením to ale ještě víc zkazis. Nastavte si hranice - pokud se do ní zamiloval je to blbé, ale pořád se s tím dá něco dělat. Ale jedine když on sám bude chtít, jinak to nemá cenu.

Aristolochia
Kecalka 236 příspěvků 26.12.18 15:07

Je to blbá situace, každopádně je skvělé, že je aspoň upřímnej a vypadá, že se mu dá věřit.

Lalelale
Kelišová 5303 příspěvků 26.12.18 15:16

Tohle je těžké. Vsadím se, že kdyby to bylo opačně a ty jsi chodila za kolegou, tak by se manžel zbláznil a většina lidí by to určitě nepovažovala za normální. Situace se u vás docela vyhrotila, viz to, že k ní manžel chodí brečet a po tobě si žádá toleranci a čas. Mluvím za sebe, dala bych mu jasné ultimátum buď já nebo ona, a pokud si vybere ji, to je holt život. Ale aspoň pro mě by to bylo lepší, než měsíce čekat, až si milostpán ujasní, která z nás je krásnější. S dětmi je to těžší, ale vše má své hranice.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.18 15:18

@sucuba @Aristolochia pry potrebuje cas a taky si vazim ze mi to vubec rek kdyz vlastne nic neudelal zamilovat se pry mize kazdy ale nejak se bojim ze ho to neprejde kdyz ji bud3 mit na ocich ale je hodny bavime se o tom jak ho to mrzi a ze deti jsou pro nej vse ze kdyby ro prece jen nevyslo (i z duvodu ze se budeme hadat ze zas neco se zarleni) tak ze by mi nechal dum aby deti meli stejny prostredi a ze kdyz budu v praci 3× tydne mam 12cky ze bude se starat o deti a bere to strasne rozume ze by chtel aby jsme to vse vyresili v klidu aby deti netrpeli ale ze se nemusim baz ze by za ni nesel ze se pry v praci domluvili ze nic nebude ze to maji mezi sebou vyreseny. No nejak tomu nerozumim ale mela jsem krasny vanoce :confused:

LaPaloma
Závislačka 3022 příspěvků 26.12.18 15:22

Když ona má vše, co ty nemáš - takže otázka zní:

1. jsi aspoň trochu hezká?
  2. byli jste schopni se spolu smát?
  3. nemluvili jste jen o starostech, byla vůbec mezi vámi nějaká zábava, uvolněnost?

U té druhé našel vtip, smích, bezstarostnost. Je její zachránce.
Když ho ona má tak chránit, tak bych mu snad ani nenabízela nějaký čas na rozmyšlenou, protože když je zamilovaný, tak to potrvá a ona tam pořád bude, nikdo nezmizí. Nemusí to skončit vlastně nikdy. Nikdy si nebudeš jistá. Proto bych hrála vabank.

Asi bych úplně nevěřila, že nebyl sex a nějaké líbačky mezi nimi. Možná zatím, ale bude.
Dala bych mu obě děti, aby je seznámil, protože ona musí přijmout děti i s ním. Nebude mít jenom jeho, a to je může oba velmi vyléčit.
Rovnou bych mu oznámila, že může jít, ale i před rozvodem budou děti pendlovat jako při střídačce, protože to je má podmínka, abych mu dále neházela klacky pod nohy.

Proč to všechno? Když se s ní bude muset starat o děti, tak dříve přijde na to, že to není velký rozdíl mezi časem když byl s tebou a s ní. Nebude čas na legrácky, budou starosti. Po pár letech s tebou nemůže být až tak přesycen, co byste dělali za 20 let.
Jestli to má krachnout, ať to je rychlý a dokud jsi mladá. A hlavně mu dej děti, abys měla čas na sebe + najít si kámoše na dlouhou chvíli.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.18 15:23
@Lalelale píše:
Tohle je těžké. Vsadím se, že kdyby to bylo opačně a ty jsi chodila za kolegou, tak by se manžel zbláznil a většina lidí by to určitě nepovažovala za normální. Situace se u vás docela vyhrotila, viz to, že k ní manžel chodí brečet a po tobě si žádá toleranci a čas. Mluvím za sebe, dala bych mu jasné ultimátum buď já nebo ona, a pokud si vybere ji, to je holt život. Ale aspoň pro mě by to bylo lepší, než měsíce čekat, až si milostpán ujasní, která z nás je krásnější. S dětmi je to těžší, ale vše má své hranice.

to jsem mu rikala kdyby to bylo opacne co by delal a na to rek ze by zarlil taky a ze me chape ale ze si nemuze pomoct musi si to v sobe vyresit sam a on pry neresi me nebo ji resi to ze pry mame problemy hadky (kvuli kravinam) ale to za me bude mit vsude a s kazdou. ale resi jestli bude semnou nebo se odstehuje do vlastniho za ni pry by nel pry by nerozbyl vztah kvuli nekomu ale ze ro mezi nama skripe. nejhorsi je ze ja ro tak nemam ja byla stastna :,(

LaPaloma
Závislačka 3022 příspěvků 26.12.18 15:26
@Anonymní píše:
to jsem mu rikala kdyby to bylo opacne co by delal a na to rek ze by zarlil taky a ze me chape ale ze si nemuze pomoct musi si to v sobe vyresit sam a on pry neresi me nebo ji resi to ze pry mame problemy hadky (kvuli kravinam) ale to za me bude mit vsude a s kazdou. ale resi jestli bude semnou nebo se odstehuje do vlastniho za ni pry by nel pry by nerozbyl vztah kvuli nekomu ale ze ro mezi nama skripe. nejhorsi je ze ja ro tak nemam ja byla stastna :,(

Hledá si důvody, a vymyslí i ty, co neexistují. Je to hloupý muž, nemá mozek. Ten už mu nenaroste, žije v bludu. Nevím, ale dlouhodobě to stejně nedáš.

LaPaloma
Závislačka 3022 příspěvků 26.12.18 15:31
@Anonymní píše:
@sucuba @Aristolochia pry potrebuje cas a taky si vazim ze mi to vubec rek kdyz vlastne nic neudelal zamilovat se pry mize kazdy ale nejak se bojim ze ho to neprejde kdyz ji bud3 mit na ocich ale je hodny bavime se o tom jak ho to mrzi a ze deti jsou pro nej vse ze kdyby ro prece jen nevyslo (i z duvodu ze se budeme hadat ze zas neco se zarleni) tak ze by mi nechal dum aby deti meli stejny prostredi a ze kdyz budu v praci 3× tydne mam 12cky ze bude se starat o deti a bere to strasne rozume ze by chtel aby jsme to vse vyresili v klidu aby deti netrpeli ale ze se nemusim baz ze by za ni nesel ze se pry v praci domluvili ze nic nebude ze to maji mezi sebou vyreseny. No nejak tomu nerozumim ale mela jsem krasny vanoce :confused:

To mi zní, jako že chce jít od tebe. Ona bude vyplňovat jeho čas v nové ubykaci, když zrovna nebude mít děti. Ale připrav se na možnost, že nechce hlavně tebe a to je spouštěč, proč se zahleděl do té druhé.
Nevěřím, že s tou druhou nechce být více, kecá, aby se s tebou snáze domluvil a pak to rozjede. Je chytrý, buď taky. Chtěj slušný alíky i k tomu domu. Musíš mít dost peněz, abys mohla provozovat dům, jinak by mohl být lepší dům prodat a mít dva byty.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.18 15:35
@LaPaloma píše:
Když ona má vše, co ty nemáš - takže otázka zní:
  1. jsi aspoň trochu hezká?
  2. byli jste schopni se spolu smát?
  3. nemluvili jste jen o starostech, byla vůbec mezi vámi nějaká zábava, uvolněnost?

U té druhé našel vtip, smích, bezstarostnost. Je její zachránce.
Když ho ona má tak chránit, tak bych mu snad ani nenabízela nějaký čas na rozmyšlenou, protože když je zamilovaný, tak to potrvá a ona tam pořád bude, nikdo nezmizí. Nemusí to skončit vlastně nikdy. Nikdy si nebudeš jistá. Proto bych hrála vabank.

Asi bych úplně nevěřila, že nebyl sex a nějaké líbačky mezi nimi. Možná zatím, ale bude.
Dala bych mu obě děti, aby je seznámil, protože ona musí přijmout děti i s ním. Nebude mít jenom jeho, a to je může oba velmi vyléčit.
Rovnou bych mu oznámila, že může jít, ale i před rozvodem budou děti pendlovat jako při střídačce, protože to je má podmínka, abych mu dále neházela klacky pod nohy.

Proč to všechno? Když se s ní bude muset starat o děti, tak dříve přijde na to, že to není velký rozdíl mezi časem když byl s tebou a s ní. Nebude čas na legrácky, budou starosti. Po pár letech s tebou nemůže být až tak přesycen, co byste dělali za 20 let.
Jestli to má krachnout, ať to je rychlý a dokud jsi mladá. A hlavně mu dej děti, abys měla čas na sebe + najít si kámoše na dlouhou chvíli.

podle me hezka jsem nejsem teda tak hubena ale tlusta taky ne ona nema deti takze je jeate plocha :lol: za me jsme si zili kraane smali se ale je fakt ze syn 3 roky je problemovejsi a jsou s nim starosti a byl doma asi steeeotip. nechci neco rozbit kdyz nam to klapalo a mame rodinu tata a manzel byl skveli az ted mu neco preskocilo v hlave. Pry doufa ne si brzo nekoho najde a budu mit klid nebo ze si zmeni praci. Deti ona ma rada strasne je chce ale zatim nema s kym. Stridavou peci by primo chtel. my jsme spolu 11 let a je mi 28

Jana525
Kelišová 5833 příspěvků 26.12.18 15:41

Zacni se starat hlavne o to, aby jsi mela, kde bydlet a z ceho platit ucty. Tohle nevypada dobre. A delat nemuzes vubec nic. Manzel ztratil rozum. Zda s ni uz spi nebo ne, tezko rici.
Co se tyka tveho zarleni, v tom problem nevidim. Takhle by reagovala vetsina zen na to, jeho zvaneni. Kor, kdyz si doma na materske, to zena zrovna sebevedomim neprekypuje.
Ze to je zase jeden z tech, co doma nemusel hnout ani prstem ? Najdi si nejaky konicek nebo pravidelny oddych a koukni mu strcit deti. Jen at se stara. O zenskou, ktera sedi doma a breci, ze ji chlap nechce nikdo nestoji.

Lama Lama
Hvězda diskuse 54394 příspěvků 26.12.18 15:45

No, upřímě, nemyslím si, že by s ní nic neměl. To by pak neměl jediný důvod to zveřejnit a nějak by se s tím popral. Spíš bych řekla, že už něco je. A bud chce odejít nebo neví a chce to rozštípnutí hodit na tebe. A nebo hrozí, že něco praskne, tak se radši částečně přizná, ale s informací, že to je jen platonické a kdyby se pak něco objevilo, tak je krytej, předpokládám že fotky inflagranti neexistujou.

Lama Lama
Hvězda diskuse 54394 příspěvků 26.12.18 15:47
@Anonymní píše:

Přistoupila bych na to a fofrem to celé zlegalizovala a uvedla do provozu, dokud má černé svědomí a je vstřícný. A zároven než ty zjistíš, že tě podváděl a stane se z tebe mstivá furtie ( s nadsázkou řečeno) :lol:

maluvka
Kecalka 398 příspěvků 26.12.18 15:50
@Jana525 píše:
Zacni se starat hlavne o to, aby jsi mela, kde bydlet a z ceho platit ucty. Tohle nevypada dobre. A delat nemuzes vubec nic. Manzel ztratil rozum. Zda s ni uz spi nebo ne, tezko rici.
Co se tyka tveho zarleni, v tom problem nevidim. Takhle by reagovala vetsina zen na to, jeho zvaneni. Kor, kdyz si doma na materske, to zena zrovna sebevedomim neprekypuje.
Ze to je zase jeden z tech, co doma nemusel hnout ani prstem ? Najdi si nejaky konicek nebo pravidelny oddych a koukni mu strcit deti. Jen at se stara. O zenskou, ktera sedi doma a breci, ze ji chlap nechce nikdo nestoji.

S tím souhlasím. :kytka:
Zakladatelko…takovýho chlapa bych nechtěla. Že ona má to, co ty nemáš, to by mě teda urazilo. Partner by měl ve vztahu pomáhat a nepřidělávat zbytečný starosti s nějakým zamilováním. Vždyť je to tak jednoduchý, začít si s někým v práci :think: …já bych nemohla žít v nejistotě :nevim: chtěla bych to vědět hned nebo ať jde.

Forest_Gump1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.18 15:53

pěkná pakárna. v práci jsem se taky bavil a smál víc než doma, 3 chlapi 42 ženských, nemusím ženě všechno říkat.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Váš příspěvek
Reklama