Manžel mě už nemiluje, jak s tim žít?

Anonymní
19.8.20 11:55

Manžel mě už nemiluje, jak s tim žít?

Přišlo to jako blesk z čistého nebe, chvíli před mým porodem. Manžel se zamiloval jinde. Do někoho, kdo nebyl věčně podrazdeny, ubreceny, jako ja. Během těhotenství se ze mě stala vystresovana ženská, která ho peskovala i za blbosti. Chápu, že se zakoukal jinde, fakt že jo. Nikdy mě nepodvedl, tomu stoprocentně věřím.
Chce zůstat se mnou, udržet rodinu, snaží se, pretrhal veškeré vazby a s tou osobou není v kontaktu, tomu věřím.
Prakticky se chová jakoby nic, po všech stránkách. Něco ke mně prý cítí, ale nemiluje mě.
Jak s tím mám žít? Mám se radovat z dítěte a doufat, že láska zase prijde? Nebo mám vše přetrhnout a jít?
Každý den kdykoliv si na to vzpomenu, jsem v slzách. Uvědomujeme si své chyby.
Načasování je to nejhorší a ani radost z miminka není silnější než ten pocit, že mě nemiluje… i když lhostejná mu určitě nejsem. Žijete někdo v manželství bez lásky? Jde to vůbec?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1613
19.8.20 12:10

Nejsi zbytecne hystericka? Kdyz s tou osobou pretrhal kontakty a snazi se, tak se snaz taky, nebud furie a treba se ten vztah da zase napravit, kdyz se budete oba snazit. Jako co vyresis tim, ze odejdes?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
162
19.8.20 12:12

To by bylo od tebe celkem hnusné, kdybys odešla zatímco on se snaží. Snažte se oba, třeba se to spraví

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1002
19.8.20 12:17

@Afrikana mě jako hysterická nepřijde, to už je fakt trapas tady každou označovat za hysterku :roll: Jen se normálně ptá a já bych teda z toho měla taky špatný pocit a nevěděla kudy kam. Protože milovat někoho, kdo to necítí stejně, je utrpení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.8.20 12:26
@japeruska píše:
@Afrikana mě jako hysterická nepřijde, to už je fakt trapas tady každou označovat za hysterku :roll: Jen se normálně ptá a já bych teda z toho měla taky špatný pocit a nevěděla kudy kam. Protože milovat někoho, kdo to necítí stejně, je utrpení.

Přesně tak, je to hrozné. Kdo nezažil, asi si to neumí představit, ale je to dobře, nikomu bych to nepřála :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Pet32
19.8.20 12:29

Já, bych ho nechala jít. Jestli je zamilovaný jinde, tak bych nechtěla být ta druhá, je s tebou jen z povinnosti.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.8.20 12:29
@Afrikana píše:
Nejsi zbytecne hystericka? Kdyz s tou osobou pretrhal kontakty a snazi se, tak se snaz taky, nebud furie a treba se ten vztah da zase napravit, kdyz se budete oba snazit. Jako co vyresis tim, ze odejdes?

Asi bych prostě věděla na čem jsem, takhle pořád mám strach z toho co bude, jestli za pár neřekne, že to nejde a odchází.

• Citovat
  • Nahlásit
163
19.8.20 12:30
@Anonymní píše:
Přišlo to jako blesk z čistého nebe, chvíli před mým porodem. Manžel se zamiloval jinde. Do někoho, kdo nebyl věčně podrazdeny, ubreceny, jako ja. Během těhotenství se ze mě stala vystresovana ženská, která ho peskovala i za blbosti. Chápu, že se zakoukal jinde, fakt že jo. Nikdy mě nepodvedl, tomu stoprocentně věřím.
Chce zůstat se mnou, udržet rodinu, snaží se, pretrhal veškeré vazby a s tou osobou není v kontaktu, tomu věřím.
Prakticky se chová jakoby nic, po všech stránkách. Něco ke mně prý cítí, ale nemiluje mě.
Jak s tím mám žít? Mám se radovat z dítěte a doufat, že láska zase prijde? Nebo mám vše přetrhnout a jít?
Každý den kdykoliv si na to vzpomenu, jsem v slzách. Uvědomujeme si své chyby.
Načasování je to nejhorší a ani radost z miminka není silnější než ten pocit, že mě nemiluje… i když lhostejná mu určitě nejsem. Žijete někdo v manželství bez lásky? Jde to vůbec?

Odešla bych, a nevnucovala se, když tě nemiluje… On potřebuje pochopit co chce a zjisti to jedině až to ztratí! buď hrdá a dej mu volnost, uvidíš že se pak vše změní s největší pravděpodobností. Když v tomhle budete každej den, budete ten pocit jen prohlubovat a trápit se…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.8.20 12:30
@Pet32 píše:
Já, bych ho nechala jít. Jestli je zamilovaný jinde, tak bych nechtěla být ta druhá, je s tebou jen z povinnosti.

Já ho nechala jít, nechce. Řeším spíše, jestli nepůjdu já.

• Citovat
  • Nahlásit
2234
19.8.20 12:31

Jak jsi na to přišla? To ti to jen tak řekl?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Pet32
19.8.20 12:33
@Anonymní píše:
Já ho nechala jít, nechce. Řeším spíše, jestli nepůjdu já.

On nechce, tak proč ti říká, že tě nemiluje? Jestli máš kam jít, tak jdi. Bez lásky, to bude nic moc. Pro mě by už fungoval jen jako otec dítěte, jako partnera bych ho nechtěla

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.8.20 12:34
@akavi píše:
Jak jsi na to přišla? To ti to jen tak řekl?

Jojo rekl. Mluvime o tom upřímně, to je jediné pozitivní

• Citovat
  • Nahlásit
4672
19.8.20 12:36

Nedelat ze sene oběť, nebrecet. Těšit se na miminko a mateřství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.8.20 12:36
@Pet32 píše:
On nechce, tak proč ti říká, že tě nemiluje? Jestli máš kam jít, tak jdi. Bez lásky, to bude nic moc. Pro mě by už fungoval jen jako otec dítěte, jako partnera bych ho nechtěla

Myslim, ze kdyz mi to rikal, tak moc nevedel co ma delat. Ja ho hrozne miluju, je to tezke. Je to jinak skvely chlap.

• Citovat
  • Nahlásit
987
19.8.20 12:38
@Anonymní píše:
Já ho nechala jít, nechce. Řeším spíše, jestli nepůjdu já.

Proč bys teda chodila když on má evidentně zájem udržet vaši rodinu pohromadě? Vzchop se a snaž se taky! Jestli ho miluješ a on se snaží určitá šance tu je, že se v něm zas něco probudí a bude cítít to co před tím ;) Jen se musíš ovládat ohledně nějakých scén ať se mu nezprotivíš a prostě začnete budovat vztah zas od začátku. Zkus se kvůli prckovi kousnout, snaž se vztah naparvit a nehazej hned flintu do žita :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama