Manžel měl jinou několik měsíců

Anonymní
17.4.17 12:28

Manžel měl jinou několik měsíců

Dobry den,

jsem v osmem mesici těhotenství a zjistila jsem, ze mě manžel podvadi s kolegyní z prace. Trva to uz od Vanoc a udržují stálý milenecky poměr. Manžel nastoupil pred pul rokem do nové prace a pravděpodobně se zakoukal. Mam to černé na bílém, kdy jeho nadřízený, ktereho jsem poznala na Vánočním vecirku, mi přinesl jejich společné emaily, které si mailovali pres firemni emaily, ktere on ale jako sef pobočky muze kdykoliv zkontrolovat, jelikoz jsou určené ke komunikaci s klienty. O poměru uz nejakou dobu věděl a jelikož je to chlap, který je morální, tak mi jejich komunikaci vytiskl a dal. Neco jsem si precetla, ale vic si uz ublizovat nechci. Manžel o me psal, jako o velrybe, vorvanovi a jine nazvy. Stěžoval si jak jsem přibrala, kdežto ona, jeho milenka ma i po porodu krásnou postavu. Dům je můj, tak jsem ho rovnou vyhodila. Od te doby mi píše a vola. Omlouvá se a tvrdi jak me miluje, jak ho to mrzí, ze okamzite da vypoved a tak dale a tak dale. Strašně me zklamal a ublížil. Za poslednich par mesicu jsem si vsimla, ze mi nevěnuje tolik pozornosti jako driv a byval i nevrlejsi. Ale jinak to byl stale „milujici“ manzel. Nevím co mam delat. Odpustily byste? Čekáme rodinu. Na druhou stranu, ma to cenu? Financne na nem zavisla nejsem. Dite i sebe bez problemu uzivim. Snažím se uvazovat racionálně. Omlouvám se proto za tak strohou zpověď.

Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

5429
17.4.17 12:32

Rozhodnutí je jen na tobě…Nikdo ti tady nemůže poradit. Udělej co cítíš, že udělat chceš ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
441
17.4.17 12:33

Podvadel tě několik měsíců a ještě nechutně pomlouval. Takový člověk tě nemiluje, proto bych se na něj vybodla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2679
17.4.17 12:33

Ja bych to nechala trochu vychladnout a pak uvidíš. Mas vyhodu, ze se muzes rozhodnout podle sebe a dítěte, nemusis s nim byt jen kvuli fin. situaci. Pro nekoho by to byla konecna, ja bych to myslim si zkousla a dala druhou šanci. Nerikam, ze mu mas s jasotem skocit kolem krku, ale jeste bych ten vztah uplne nezavrhovala. Sama si musis rozmyslet, za jakych podmínek by to šlo (napr.jeho výpověď ) a jestli by to vubec šlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
441
17.4.17 12:35

Z vlastní zkušenosti vím, že se s kolegyní bude s největší pravděpodobností tajně scházet dál.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56993
17.4.17 12:36

Ne. nechala bych ho fungovat jako tatu, maximalne se snazila o to, aby jste se dohodli na detech, umoznila mu peci a vsechno. ale jako partnera b, ch ho uz nedokazala primout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
456
17.4.17 12:37

Ahoj, tak záleží to samozřejmě jen na tobě. Ale já bych „chlapovi“ který podvádí ženu v těhotenství a ještě jí nechutně pomlouvá už nevěřila ani slovo a žít bych s ním nedokázala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15715
17.4.17 12:39

Pokud mas kde bydlet uzivis deti je to jednoduche.
Zpet bych ho nechtela, nechala bych urcit alimenty na sebe i deti. Nestal by mi ani za holou vetu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24913
17.4.17 12:39

Stát se to mně…letěl by…
buď silnà :hug:…rozhodnutí je na tobě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1559
17.4.17 12:41

No asi by me presly veskere iluze o nem. Chlap co nazyva svou tehotnou zenu vorvanem jen aby si pichl nekde jinde je pro mne primitivni hovado. Moc nevim cim by si mohl vylepsit reputaci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.4.17 12:44

Dekuji vsem. Bojím se, ze mu uz v zivote verit nebudu. Klesl v mych ocich moc. Bohužel milovat jsem ho neprestala a je to vubec prvni chlap, kterého jsem kdy milovala, přesto ze jsem mela vztah s nekolika muzi. Bojim se, ze uz nikdy nebudu milovat. Na druhou stranu si nedokazu představit ho mit jen pred sebou. Citim odpor, za to co udelal. Zřejmě to chce opravdu cas. Spíš si ale myslim, že mi pomůže ho nemilovat, nez odpustit. Zakl.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
17.4.17 12:46

Od vánoc prožívám něco hodně podobného, jen děti máme už velké a měla jsem to štěstí, že jsem byla ušetřena nechutných detailů. Zatím jsme spolu, ale je to opravdu těžké a zatím si netroufnu odhadnout jak to nakonec dopadne :nevim: :nevim:. Mě u něj zatím drží děti a nechuť zahodit všechno, co jsme spolu „vybudovali“

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
17.4.17 12:48
@Anonymní píše:
Od vánoc prožívám něco hodně podobného, jen děti máme už velké a měla jsem to štěstí, že jsem byla ušetřena nechutných detailů. Zatím jsme spolu, ale je to opravdu těžké a zatím si netroufnu odhadnout jak to nakonec dopadne :nevim: :nevim:. Mě u něj zatím drží děti a nechuť zahodit všechno, co jsme spolu „vybudovali“

A jak se ted chova on?

Zakl.

• Nahlásit
  • Citovat
29386
17.4.17 12:48

Zpět bych ho nechtěla, napsala bych mu, že výpověď dávat nemusí, že jsi mu ji daly ty…
Jinak je to ale stejně na tobě, jak se zachováš… jestli se přes to přeneseš a dovedeš žít dál tak, jako by se to nestalo, tak by to třeba šlo… jak to cítíš? Můžeš mu po tom věřit? Dokážeš mu důvěřovat a nebudeš se trápit pochybnostmi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3471
17.4.17 12:49

Jestli je to tak jak pises, tak bych ho zpet nebrala. Kdyby ti to sef nerekl, tak co?? Podle mne, kdyz s ni je tak dlouho, tak jsou tam city. Ty urazky na tvou osobu take neco znaci. Je to hnus. Takhle mluvit o vlastni zene, co ceka jeho dite… Nema k tobe uctu, absolutne. Zapoj ho casem jako otce, muzete mit casem jakz takz korektni vztahy, ale jako manzel selhal na plne care. Neda se mu verit. Duvera v tahu. Kdyz ho vezmes zpet, akorat si prodlouzis trapeni, casem to udela pravdepodobne znovu.

Příspěvek upraven 17.04.17 v 13:05

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama