Manžel mi citově ublížil, jak odpustit?

Anonymní
2.11.19 18:33

Manžel mi citově ublížil, jak odpustit?

Jsem se svým mužem už spoustu let. V začátcích našeho vztahu mi dvakrát řekl věci, které mi citově ublížily. Myslela jsem si, že jsem odpustila, ale po mnoha letech se mi to vrací zpět. Proč? Konkrétně mi dokázal v posteli říct, že miluje jinou a neřekl mi s kým vším spal. Byli jsme hodně mladí a já s jiným nespala. Byla jsem do něj bláznivě zamilovaná a vše mu odpustila. On se ke mně chová pěkně, omluvil se a já na dlouho zapomněla. Uběhly řada let, jsme manželé, už máme dospělé děti. A nyní se ke mně začala hlásit jedna z jeho exmilenek, není mi to příjemné a oživuje to staré rány z minulosti. Chtěla bych se od toho odpoutat a nemyslet na to, vždyť je to tolik let. Poradíte mi jak na to?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

ratno
2.11.19 18:38

Pokud ti neřekl na začátku vztahu s kým, kdy v životě spal, tak je to i po létech na okamžitý a nekompromisní rozvod!!! :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
2.11.19 18:39

@ratno O hloupé rady nestojím.

• Nahlásit
  • Citovat
1794
2.11.19 18:40

Takže pokud to chápu dobře, tak v začátku Vašeho vztahu ti řekl v posteli, že miluje jinou? A proč se k tobě jeho ex milenka hlásí? Co po tobě chce?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1794
2.11.19 18:41

@ratno To už je teď asi jedno, ne? Takže úplně nevhodný komentář!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.11.19 18:43

@Dory22 No, jak jsem psala poznali jsme se v nácti a pohybovali se ve stejném okruhu lidí. Takže já je všechny znám osobně. Postupně stejně vím o všech. A nechce nic, potkáváme se na určitých akcích a zeptá se jak se máme a tak.

• Nahlásit
  • Citovat
4043
2.11.19 18:44
@Anonymní píše:
@ratno O hloupé rady nestojím.

Zadna rada neni hloupa dokud ji nezkusis. ;)
A milenka chce po tobe alimenty?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10698
2.11.19 18:44

No já vůbec nevidím žádný přínos v tom, vykládat tomu druhému, s kým vším jsem před ním spala. K čemu je to jako dobré vědět? O jeho některých přítelkyních přede mnou vím, některé znám, zdravíme se :mrgreen:, nepotřebuju vědět všechno a ani mu nehodlám všechno říct ;) Kdyby mi řekl, že miluje jinou, tak by asi náš vztah skončil…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.11.19 18:46

Tak mu to oplat a s někým si někdy užij. Pal se ti uleví.

• Nahlásit
  • Citovat
ratno
2.11.19 18:46
@Dory22 píše:
@ratno To už je teď asi jedno, ne? Takže úplně nevhodný komentář!

Na hloupej dotaz, hloupá rada…

• Nahlásit
  • Citovat
2991
2.11.19 18:49

Radu Ti nedam ale upřímne ti zavidím ze po tolika letech Ti evidntne na manzelovi jeste takhle zaleží když Te to žere…já jsem s chlapem jen 7 let a upřímne kdyby si přivedl milenku domu je mi to uplně jedno :-D když si vyprávíme kdo kdy s kym kde spal a co v posteli dělali…nedělá to se mnou nic…proste se tomu smějeme jak kdyby mi to vyprávěla kamoška… absolutne nežárlím a vlastne mi ani nemuže ublížit nicim si myslim… je mi totiž uplně nejak jedno…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.11.19 18:50

@Monchichik Hele, dnes už bych se o tom moc nebavila. Ale první láska se vším všudy, já před ním nic, tak jsem chtěla vědět co on. Myslím, že je to v nácti úplně normální. Tam mi řekl, že není panic a žádnou z holek, se kterými spal neznám. A po letech ejhle spolužačka, známá z diskárny a podobně.

• Nahlásit
  • Citovat
2.11.19 18:50
@ratno píše:
Na hloupej dotaz, hloupá rada…

Souhlasim. Promin, ale vytahnout takovou blbost po tolika letech? Jednak prd ti je po tom, s kym vsim spal pred tebou a to druhe jsi mela resit tehda, ted uz to zavani nejakym citovym vyderacstvim ci co 8o nebo je ta milenka pekna a ty ses dodatecne rozzarlila? Chtelo by to popracovat na svem sebevedomi :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
321
2.11.19 18:51

Hele, tohle zní jako něco, co sis začala oživovat v sobě jenom ty. Spíš bych hledala důvody, proč se v daleké minulosti najednou rýpeš, než nějaké odpuštění pro někoho jiného.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.11.19 18:51
@Anonymní píše:
Tak mu to oplat a s někým si někdy užij. Pal se ti uleví.

No to nevím. Nedokázala bych spát s někým, koho nemiluju.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama