Manžel mi dal ultimatum. Jsem opravdu tak hrozná?

Napsat příspěvek
20807
9.3.17 11:32
@brumdinka píše:
a co bych si jako měla hledat :roll:

Že se za psychologa neplatí, kočičko. Abys příště zase někomu neradila nesmysly.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25486
9.3.17 11:33
@zoidberg píše:
Taky jsem nepochopil, proč vždycky u každého tématu dříve či později zazní „zajdi si k pschologovi“
Skoro si připadám méněcenný, nikdy jsem u žádného nebyl :(
A ani nebudu, nemohl bych poslouchat člověka, který neměl na to, aby vystudoval medicínu, ale do normální práce se mu nechtělo :mrgreen:

to si nemusíš připadat méněcenný, já taky nikdy u žádnýho nebyla a nikdy k žádnýmu nepudu…ale zřejmě jsem ovlivněná tím, že jedna má kamarádka je psycholožka a druhá psychiatrička a znám je spoustu let a vim proč teda fakt ne :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25486
9.3.17 11:34
@radkka píše: Že se za psychologa neplatí, kočičko. Abys příště zase někomu neradila nesmysly.

8o jako sorry ale neříkej mi kočičko :cert: nikomu neradím nesmysly, tak bud´tak laskavá a hod´zpátečku :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10840
9.3.17 11:34

Ozvala se ještě zakladatelka?

Asi ne co?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
9.3.17 11:35
@brumdinka píše:
8o jako sorry ale neříkej mi kočičko :cert: nikomu neradím nesmysly, tak bud´tak laskavá a hod´zpátečku :kytka:

Radíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25486
@Lumius píše:
Sakra už zase jo? :cert: :mrgreen:

no jo zase..se vám nechce do naší diskuze nebo co jako :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
373

@radkka :palec: ano nazory normane myslici clovek a clovek srovnany sam se sebou psychologa nepotrebuji jsou opravdu ukazkou inteligence. vsechny takove lidi postrilejme at psychologove zacnu delat „poradnou praci“viz tady vyse prispevek na tohle tema… :roll: boze boze… @radkka :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25486
@radkka píše:
Radíš.

neradim a hádej se s manželem, né se mnou :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8575
9.3.17 11:36
@poučená píše:
To je moc hezké, že se chlapa zastáváte oproti jeho ženě. Jenže já vím, že je všechno o mírách. A ty míry zde neznáme. Chlap si dupne, „změň se, nebo tě opustím“ a žena má zacouvat? Jsou věci, které se zakladatelce prostě nelíbí, přišla se poradit a všechny ji tady za to perete na valše. A ten jeden chlap, co se k diskuzi přidal, hned na to, že aby se nedivila, když najde ten její útěchu v náručí jiné. Mně to všechno přijde nějaké ujeté!

Ale on jí řekl že jí opustí pokud se nezmění, takže jí se něco nelíbí a vyžaduje po něm aby to nedělal, on to dělá dál a ona s ním za trest tři dny nemluví, hm tudy cesta si nevede že? Hlavně zakladatelka píše že jí tohle všechno začalo postupně vadit po narození dcery, do té doby v pohodě. Takže si představ že si chodíš psát sem, roky to partnerovi nevadí a najednou přijde a řekne ti že musíš zrušit účet protože jemu to vadí, uděláš to? Neuděláš protože víš že neděláš nic špatného :nevim: Pokud ustoupíš tak bude přibývat víc věcí které dělat nesmíš aby se náhodou partner neurazil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25486
9.3.17 11:36
@LucieHol píše:
@radkka :palec: ano nazory normane myslici clovek a clovek srovnany sam se sebou psychologa nepotrebuji jsou opravdu ukazkou inteligence. vsechny takove lidi postrilejme at psychologove zacnu delat „poradnou praci“viz tady vyse prispevek na tohle tema… :roll: boze boze… @radkka :kytka:

no to je opravdu inteligentní názor všechny postřílet, to se ti fakt povedlo :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
9.3.17 11:37
@brumdinka píše:
neradim a hádej se s manželem, né se mnou :lol:

A kdo tu psal, že se za psychologa platí? Můj manžel se do něčeho, čemu nerozumí neplete, ty ano.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25486
@arinecka píše:
Ale on jí řekl že jí opustí pokud se nezmění, takže jí se něco nelíbí a vyžaduje po něm aby to nedělal, on to dělá dál a ona s ním za trest tři dny nemluví, hm tudy cesta si nevede že? Hlavně zakladatelka píše že jí tohle všechno začalo postupně vadit po narození dcery, do té doby v pohodě. Takže si představ že si chodíš psát sem, roky to partnerovi nevadí a najednou přijde a řekne ti že musíš zrušit účet protože jemu to vadí, uděláš to? Neuděláš protože víš že neděláš nic špatného :nevim: Pokud ustoupíš tak bude přibývat víc věcí které dělat nesmíš aby se náhodou partner neurazil.

přesně a to je cesta do pekla, ale zdejší dámy to vyřeší psychologem :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10840
@brumdinka píše:
no jo zase..se vám nechce do naší diskuze nebo co jako :mrgreen:

A nedostanu pár facek? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
373
9.3.17 11:38

@brumdinka kdyz jste nepochopila ironii tak uz vam asi neni pomoci :lol: :lol: :lol: to melo ukazat tu absurdnost nazoru o „normalne myslicim cloveku co nepotrebuje radu psychologa“ :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
9.3.17 11:38
@brumdinka píše:
přesně a to je cesta do pekla, ale zdejší dámy to vyřeší psychologem :mrgreen:

Možná bys o tom měla taky pouvažovat :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek