Manžel mi dal ultimatum. Jsem opravdu tak hrozná?

Napsat příspěvek
373
9.3.17 11:40

@radkka ne pani urcite nepujde, za to se totiz plati :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25486
9.3.17 11:41
@radkka píše: Čekací doby jsou dlouhé, ale je jich dostatek, teď jsem sháněla jednoho pro rakovinou nemocnou příbuznou a problém to nebyl.

to mě mrzí, ale proč to sem píšeš - na veřejný forum! - chceš politovat nebo co?…jako promiň nic ve zlém, ale já mám za sebou taky velmi hnusný zážitky a zpracovala jsem si to sama bez pomoci psychologa a fakt nemám potřebu o tom psát na veřejný forum - stalo se, život šel dál - ví to jen můj manžel a nejlepší kamarádka, co se tehdy v mých 18-ti stalo..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14653
9.3.17 11:42

-

Příspěvek upraven 26.03.19 v 11:14

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
373
9.3.17 11:43

Me se libi jak tady se kazda debata ale opravdu o cemkoli na prapocatku stoci ve vysledku vzdycky k dohadovani dvou stran a uplne se vypusti duvod te diskuze.no,tak se zas rozejdeme jedna strana k vrbam a fararum druha k psychologum a zase nekdy u nejake velmi prinosne debaty :mavam: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25486
@LucieHol píše:
@brumdinka kdyz jste nepochopila ironii tak uz vam asi neni pomoci :lol: :lol: :lol: to melo ukazat tu absurdnost nazoru o „normalne myslicim cloveku co nepotrebuje radu psychologa“ :roll:

já ji pochopila, to tys zas nepochopila, že to není absurdita ;)

Příspěvek upraven 09.03.17 v 11:46

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8065

@brumdinka Psycholog se radí často, v tomhle případě mi to přijde ale fakt zbytečné. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14240
9.3.17 11:44
@radkka píše:
A kdo tu psal, že se za psychologa platí? Můj manžel se do něčeho, čemu nerozumí neplete, ty ano.

http://www.ostrava-psycholog.cz/cenik život mě naučil, že NIC! není zadarmo ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17669
@LucieHol píše:
@brumdinka kdyz jste nepochopila ironii tak uz vam asi neni pomoci :lol: :lol: :lol: to melo ukazat tu absurdnost nazoru o „normalne myslicim cloveku co nepotrebuje radu psychologa“ :roll:
Že se vůbec snažíš. :kytka: Je to jako házet perly sviním. Doslova. :zed: A na pochopení ironie je zapotřebí inteligence, tu u některých diskutérů fakt nenajdeš. :mavam:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25486
@arinecka píše:
@brumdinka Psycholog se radí často, v tomhle případě mi to přijde ale fakt zbytečné. :nevim:

přsně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25486
9.3.17 11:45
@Lumius píše:
A nedostanu pár facek? :mrgreen:

neboj maximálně vařečkou :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25486
9.3.17 11:45
@zoidberg píše:
http://www.ostrava-psycholog.cz/cenik život mě naučil, že NIC! není zadarmo ;)

přesně tak zadarmo ani kuře nehrabe :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
373
9.3.17 11:46

@brumdinka osocovat nekoho ze nezvladl urcitou situaci sam pripadne s nejblizsima a sel k psychologovi ptz treba neni tak silna osobnost apod je podle me absurdni ptz kazdy clovek je jiny. o tom to prave je.tj jakkdybych sla na hrob sebevrahovi a rekla mu-ale jaaaaa sem zvladla problemy co si mel ty a ty ne. srovnavat je totalkni hovadina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25486
9.3.17 11:47
@LucieHol píše:
@brumdinka osocovat nekoho ze nezvladl urcitou situaci sam pripadne s nejblizsima a sel k psychologovi ptz treba neni tak silna osobnost apod je podle me absurdni ptz kazdy clovek je jiny. o tom to prave je.tj jakkdybych sla na hrob sebevrahovi a rekla mu-ale jaaaaa sem zvladla problemy co si mel ty a ty ne. srovnavat je totalkni hovadina

a to si vyčetla kde, nikdo tu nikoho neosočuje :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25486
9.3.17 11:48

Nic mizim :mavam:…nezapomeŇte se tu poprat :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3628
9.3.17 11:52
@radkka píše: :mrgreen: Nejen psychiatr, ale i psycholog je placen ZP. Samozřejmě, že najdeš takové, kteří nemají se ZP smlouvy, ale těch je minimum. Stačí hledat, já k jednomu chodím od dětství, tak asi něco vím :mrgreen:

Jj, je to pravda.Taky jsem chodila k psychologovi co měl smlouvu normálně s pojišťovnou a nic jsem neplatila. Dají se najít.
A kamarádka ta chodí k nějakému, který nemá smlouvu a platí teda šílený peníze za jedno sezení :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama