Manžel mi denně nadává a je zlý

Anonymní
18.8.21 21:12

Manžel mi denně nadává a je zlý

Ahoj, nevím, co mám dělat. Jsem 21 let v druhém manželství, mám mladšího muže. Máme 15 letou dceru a já mám syna 25 let z prvního manželství. Ten bydlí už rok sám. Manžel mi denně nadává, že jsem kxxva, bxxá jak pytel bláta, slxxxxe, i před dětmi. Pak se urazí, odejde, nemluví se mnou. Je celý vzteklý, bojím se cokoli říci, aby se zase nenaštval a nenadával mi. Vidíte na něm, jak je pořád naštvaný. Ze začátku takový nebyl. Děti radši mlčí, aby byl klid. Syn byl na mě už taky někdy ošklivý. Od manžela jsem dnes i s dcerou utekla ke své matce. Syn šel k sobě domů. Manžel řekl, ať jdu třeba do prdxxe. Když není syn na návštěvě u nás, tak o něm mluví manžel jako o neschopném blxxxvi. To mi vadí. Nikdy se mi neomluví. Ještě se cítí manžel dotčený. Mluví ošklivé i o mém mrtvém otci. I o mé matce, sestru nazývá bláznem. Máme spolu dost majetku a teď chce stavět chatu. Jsem teď nezaměstnaná, nepracují, je to zase špatně, předtím jsem měla dobré peníze, ale byl taky ošklivý. Asi se rozvedu, nevim… :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
162
18.8.21 21:15

Jak nevíš?
Odejdi, hned.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
621
18.8.21 21:19

8o to má být otázka? Já myslím, že odpověď najdeš v tom co píšeš ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
319
18.8.21 21:24

Určitě jste udělala dobře, že jste odešla, v takovém prostředí zůstat nemůžete, sice vám tam asi nehrozí fyzické nebezpečí, ale i to psychické dá zabrat. Rozhodně řešte dál s odborníkem už s ohledem na psychiku vaší i dcery.

Doporučuji návštěvu psychologa, pokud jste v blízkosti Prahy, tak např. PhDr. Klimeš je specialitou na partnerské problémy. V případě nejvyšší nouze pak na nějakou krizovou linku https://www.mvcr.cz/…publice.aspx

Ve velmi specifických případech to může být i řešitelný vztahový problém, ale to musí skutečně posoudit odborník.

Hlavně co nejdříve situaci řešit, máte matku, ta vám určitě pomůže, a odborník vám do toho vnese také více světla, objeví se před vámi nové cesty, a vše zvládnete. Není čeho se bát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54577
18.8.21 21:32

Odejdi. Začni cvičit, věnovat se sama sobě. Užívej si nový a svobodný život podle sebe. A za zoufalcem zakomplexovaným udělej tlustou čáru. Přece si nenecháš nadávat zbytek života?!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13128
18.8.21 21:35

Hele jestli dřív takovej nebyl, může mít psychické problémy. Než bych odešla, zkusila bych ještě vyhledat odbornou pomoc, respektive jemu navrhla, ať vyhledá pomoc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13128
18.8.21 21:36

Ale jinak máš jedno dítě dospělé, dceru téměř dospělou, takže ano, začni se věnovat sobě, najdi si své zájmy. Ono pokud opravdu nakonec odejdeš, tak to budeš lépe zvládat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11983
18.8.21 21:37
@Anonymní píše:
Ahoj, nevím, co mám dělat. Jsem 21 let v druhém manželství, mám mladšího muže. Máme 15 letou dceru a já mám syna 25 let z prvního manželství. Ten bydlí už rok sám. Manžel mi denně nadává, že jsem kxxva, bxxá jak pytel bláta, slxxxxe, i před dětmi. Pak se urazí, odejde, nemluví se mnou. Je celý vzteklý, bojím se cokoli říci, aby se zase nenaštval a nenadával mi. Vidíte na něm, jak je pořád naštvaný. Ze začátku takový nebyl. Děti radši mlčí, aby byl klid. Syn byl na mě už taky někdy ošklivý. Od manžela jsem dnes i s dcerou utekla ke své matce. Syn šel k sobě domů. Manžel řekl, ať jdu třeba do prdxxe. Když není syn na návštěvě u nás, tak o něm mluví manžel jako o neschopném blxxxvi. To mi vadí. Nikdy se mi neomluví. Ještě se cítí manžel dotčený. Mluví ošklivé i o mém mrtvém otci. I o mé matce, sestru nazývá bláznem. Máme spolu dost majetku a teď chce stavět chatu. Jsem teď nezaměstnaná, nepracují, je to zase špatně, předtím jsem měla dobré peníze, ale byl taky ošklivý. Asi se rozvedu, nevim… :(

dobře a co ještě hnusnějšího v životě se ti musí ještě stát, aby jsi neříkala…ASI"…ale začala v životě konat?.kde je ta hranice mezi lidskou bolestí a realitou?…já bych rád znal jedinej důvod, proč s ním vlastně jsi…děkuji.

Příspěvek upraven 18.08.21 v 22:13

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8216
18.8.21 21:42

Tam teď bude problém v tom, že nepracuje, než z něj vysoudi nějaké prachy na sebe i dceru, z čeho budou žít?
Pokud má úspory, možnost výdělku, tak mizím ještě dnes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
568
18.8.21 21:46

Tak tohle je masakr. Běž Forester běž…nevím ani co jiného říct. Vždyť ten člověk se ti musí hnusit úplně ve všem. Nebo k sobě nemáš vůbec žádnou sebeúctu, žádné sebevědomí. Nemyslím to zle, myslím to z tvého psychického hlediska… protože tohle zdravě sebevědomá ženská nedá. Ale tohle je přes čáru. Na to není co říct. Okamžitě ho vypakuj nebo uteč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23370
18.8.21 21:50
@Anonymní píše:
Ahoj, nevím, co mám dělat. Jsem 21 let v druhém manželství, mám mladšího muže. Máme 15 letou dceru a já mám syna 25 let z prvního manželství. Ten bydlí už rok sám. Manžel mi denně nadává, že jsem kxxva, bxxá jak pytel bláta, slxxxxe, i před dětmi. Pak se urazí, odejde, nemluví se mnou. Je celý vzteklý, bojím se cokoli říci, aby se zase nenaštval a nenadával mi. Vidíte na něm, jak je pořád naštvaný. Ze začátku takový nebyl. Děti radši mlčí, aby byl klid. Syn byl na mě už taky někdy ošklivý. Od manžela jsem dnes i s dcerou utekla ke své matce. Syn šel k sobě domů. Manžel řekl, ať jdu třeba do prdxxe. Když není syn na návštěvě u nás, tak o něm mluví manžel jako o neschopném blxxxvi. To mi vadí. Nikdy se mi neomluví. Ještě se cítí manžel dotčený. Mluví ošklivé i o mém mrtvém otci. I o mé matce, sestru nazývá bláznem. Máme spolu dost majetku a teď chce stavět chatu. Jsem teď nezaměstnaná, nepracují, je to zase špatně, předtím jsem měla dobré peníze, ale byl taky ošklivý. Asi se rozvedu, nevim… :(

Proč s ním jsi? On Ti ho přidělil obecní úřad? Před sto lety bys zřejmě nemohla dělat nic moc, dnes ho můžeš kopnout do p.dele s rozběhem, tak si toho važ. Máš vůbec sebevědomí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
568
18.8.21 21:57

Nechci to přehánět, ale je mi tě líto. Ale tohle je už druh psychického teroru. Zavolej klidně na 116 006 linka pro ženy v domácím teroru..což máš, dle mého. Určitě ti poradí líp jak tady. Člověk nemusí být zmlácený jako žito aby tam volal. Rádi ti poradí, pomůžou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
158
18.8.21 21:58

Odejdi dokud je čas, než to zajde ještě dál :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
568
18.8.21 22:01

Čím dýl to necháš být, tím hůř. Manželé, partneři by si neměli takhle nadávat. Jsem sprostá taky všeobecně ( ne k chlapovi), ale tohle je úplná ztráta úcta vůči tomu druhému.

Příspěvek upraven 18.08.21 v 22:05

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
308
18.8.21 22:02

UTEČ než to zajde dál. Najdi podporu jde to jen jde. A toho chudaka pošli kam slunce nesviti, hajzla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat