Reklama

Manžel mi lže - sociální sítě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

AsiBláznivka
Kecalka 164 příspěvků 11.02.17 22:20
Manžel mi lže-socialni sítě

Ahoj holky, chci radu, prosím, nevim co dělat. Manžel si založil instagram, ja to zjistila náhodou, neřekl mi o tom. Poslala jsem mu žádost o sledování, neprijal ji. Řekla jsem mu proč mě neprijal a on že tam nechodí, ze uz to odinstaloval. Kamaradka, kterou tam má mi poslala screen lidí co on sleduje a ted po 2 měsících jsem si všimla ze má o 10 sledovaných lidí vic. Kamarádka mi opět poslala screen a ma tam nějaký cizí holky. Neznám je, ale musel zam chodit dál a přidat si je.Lhal mi. To samé Facebook. Tvrdí ze tam moc nechodí, ale přátelé mu přibývají. Vlezla jsem mu i ted do pc, neni doma a ma v koši 5 fotek s kolegou, že byli někde ve firmě(je manager v jedné firmě)a pred tydnem byl v Praze v nějaké firmě a fotili se tam se 4 hosteskama.Co mám dělat? Nechci mu říct ze jsem takhle smirovala, stydim se, ale tušila jsem, že se něco deje trochu.Ted je na pivu s kamaradem.Co mam delat az přijde? Nepodvedl mě, ale proč mi. lže? Děkuju za vyslechnutí.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 16 Další »

Reklama

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 18967 příspěvků 11.02.17 22:25

Ja byt tebou, tak to prestanu sledovat, nebo ti z toho hrabne. Spis uz ti hrabe.

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18131 příspěvků 11.02.17 22:27

Trapná a ubohá šaškárna tohle šmírování sociálních sítí a vůbec soukromých stránek partnery. To nemáte co na práci, že máte čas šmejdit po instagramech, facebookách, posílat žádosti vlastnímu manželovi a zjišťovat, koho si přidal a nepřidal, šmírovat v koších a prohrabovat se v přátelích? To ti není trapně?

AsiBláznivka
Kecalka 164 příspěvků 11.02.17 22:27
@pikola píše:
Ja byt tebou, tak to prestanu sledovat, nebo ti z toho hrabne. Spis uz ti hrabe.

Jenže mě to vadí. Proč mi lže? Vám by to nevadilo?

Martina84
Ukecaná baba ;) 1986 příspěvků 11.02.17 22:30

Promin, ale jses stihacka a hrabe ti z toho. Nedela evidentne nic nekalyho a lze ti, aby mel od tebe klid. Asi vi, ze by si prudila :)

Tarinka
Echt Kelišová 8195 příspěvků 1 inzerát 11.02.17 22:31

Ja bych rekla: Hele Milane, rikala mi Monika, ze na instagramu porad jsi? Tak co jsi mi kecal? Proc jsi me teda neprijal? Mas tam nejaky zensky, nebo co? :nevim:

AsiBláznivka
Kecalka 164 příspěvků 11.02.17 22:31
@hanka.br. píše:
Trapná a ubohá šaškárna tohle šmírování sociálních sítí a vůbec soukromých stránek partnery. To nemáte co na práci, že máte čas šmejdit po instagramech, facebookách, posílat žádosti vlastnímu manželovi a zjišťovat, koho si přidal a nepřidal, šmírovat v koších a prohrabovat se v přátelích? To ti není trapně?

Jo, je, ale poslední dobou je divnej prostě. Vám by to opravdu nevadilo? Lže mi do očí, ze na sociální sítě nechodí.

pikola
Neúnavná pisatelka 18967 příspěvků 11.02.17 22:31
@AsiBláznivka píše:

A co ti presne vadi? Kolik si pridava lidi, nebo ze to vubec ma, nebo ze on nechce aby jsi ho mohla sledovat? Asi budes trosku zarliva, pokud on nechce.

AsiBláznivka
Kecalka 164 příspěvků 11.02.17 22:32
@Tarinka píše:
Ja bych rekla: Hele Milane, rikala mi Monika, ze na instagramu porad jsi? Tak co jsi mi kecal? Proc jsi me teda neprijal? Mas tam nejaky zensky, nebo co? :nevim:

No ono se to tam moc nepozná, jestli je aktivní nebo ne právě. :nevim:

jdukolem
Hvězda diskuse 49251 příspěvků 11.02.17 22:32
@AsiBláznivka píše:
Ahoj holky, chci radu, prosím, nevim co dělat. Manžel si založil instagram, ja to zjistila náhodou, neřekl mi o tom. Poslala jsem mu žádost o sledování, neprijal ji. Řekla jsem mu proč mě neprijal a on že tam nechodí, ze uz to odinstaloval. Kamaradka, kterou tam má mi poslala screen lidí co on sleduje a ted po 2 měsících jsem si všimla ze má o 10 sledovaných lidí vic. Kamarádka mi opět poslala screen a ma tam nějaký cizí holky. Neznám je, ale musel zam chodit dál a přidat si je.Lhal mi. To samé Facebook. Tvrdí ze tam moc nechodí, ale přátelé mu přibývají. Vlezla jsem mu i ted do pc, neni doma a ma v koši 5 fotek s kolegou, že byli někde ve firmě(je manager v jedné firmě)a pred tydnem byl v Praze v nějaké firmě a fotili se tam se 4 hosteskama.Co mám dělat? Nechci mu říct ze jsem takhle smirovala, stydim se, ale tušila jsem, že se něco deje trochu.Ted je na pivu s kamaradem.Co mam delat az přijde? Nepodvedl mě, ale proč mi. lže? Děkuju za vyslechnutí.

no tak lhal ti protože tě prostě nechtěl mít na instagramu v přátelích nebo co to tam - tak abys mu dala pokoj.. asi potřebuje jistou míru soukromí, nemusí to hned znamenat nic špatného…

pikola
Neúnavná pisatelka 18967 příspěvků 11.02.17 22:33
@AsiBláznivka píše:
Jo, je, ale poslední dobou je divnej prostě. Vám by to opravdu nevadilo? Lže mi do očí, ze na sociální sítě nechodí.

A i kdyby tam chodil, milenku muze mit v kanclu, kvuli tomu si nemusi zakladat instagram :roll:

kterk
Zasloužilá kecalka 963 příspěvků 11.02.17 22:33

Ja.to.chapu, vadilo by mi.to,podle.me­.to.normalni.ne­ni

AsiBláznivka
Kecalka 164 příspěvků 11.02.17 22:33
@pikola píše:
A co ti presne vadi? Kolik si pridava lidi, nebo ze to vubec ma, nebo ze on nechce aby jsi ho mohla sledovat? Asi budes trosku zarliva, pokud on nechce.

Jo, vadí mi to. Že lže. Mně si nepřidá, tvrdí, že tam už není, že to má v mobilu odinstalovany a pritom tam chodí a přidává si tam lidi.

jdukolem
Hvězda diskuse 49251 příspěvků 11.02.17 22:34
@AsiBláznivka píše:

lže ti asi protože chce mít klid a nechce abys věděla o tom koho a co sleduje..

zrcadlo
Kelišová 6619 příspěvků 11.02.17 22:34
@AsiBláznivka píše:

Nevadilo, pokud bych si byla jistá, koho jsem si vzala, tak bych si řekla, že chce mít asi něco svého a probírat tam s kamarádama nějaké svoje věci. Upřímně bych taky nechtěla, aby mi třeba manžel sjížděl, jaké si tu prohlížím diskuze a kde přispívám (pravděpodobně by si taky ťukal na čelo, proč si vymývám mozek od dětí zrovna tady), tohle je můj virtuální únik, on ať má svoje jaké chce. Důležitá je stejně ta realita, kterou spolu žijeme.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 16 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama