Manžel mi nevěří a uráží mě

Anonymní
5.4.20 21:29

Manžel mi neverí a urazí me

Ahojte maminky, už nevim jak dal. S manzelem máme hádky na dennim poradku. Taky mi neverí. Treba ja jsem vegetarianka a máme malé dite. Malymu maso pravidelne dávam, nechám ho až v dospelosti rozhodnout se (ja se rozhodla byt vegetariankou v 15), zatim mu dávam. Manžel mi neverí, že mu ho dávam. Pritom prospiva opravdu krásne, ac jsem vegetarianka vážil skoro 4 kila a 54 cm, doktorka rika, že nadherne prospiva presne podle tabulek, ale manžel mi neverí, že se stravuje jak má. Podezira me z veci co nejsou pravda. A došlo i na urážky. K nicemu nejdem, nic neumim, jen hledet a to je všechno, ja už fakt nevim. Treba jednu hodinu je milej a hned za pul hodiny me serve za nic a zároveň (za všechno) a vzápeti se mi divi, že jsem urazená. Není to nejaká porucha? Tohle není normálni tyhle prechody. Vzdyt ja vubec nevim co od neho cekat a to je hodne zle.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
5.4.20 21:31

Znám taky a je psychicky labilní

• Nahlásit
  • Citovat
58672
5.4.20 21:32

To byl takový vždy? Poslala bych ho asi hodně rychle do háje :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8026
5.4.20 21:32

To je těžké, my s vámi nežijeme, abychom věděli, zda je v právu manžel, nebo ty. Jen mě na tom zaráží jedno. Manžel s vámi nežije, že ti nevěří, čím dítě krmíš? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1209
5.4.20 21:35

Tak snad to manžel vidí co dáváš malému k jídlu ne? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.4.20 21:35

@Aduš8 Žijeme v jedne domácnosti, to jo, ale taky chodí do práce a to ma dite svacu a obed Když je v práci. Takže vždy to nevidí, jednom vikendy hlida a že dávam masa málo. Ale snad nedám 11 mesicnimu diteti na obed kilo masa.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
5.4.20 21:36

@martina.se
Takovy vždy nebyl, práve naopak. Ale stupňuje se to, nevim proc.

• Nahlásit
  • Citovat
58672
5.4.20 21:37
@Anonymní píše:
@martina.se
Takovy vždy nebyl, práve naopak. Ale stupňuje se to, nevim proc.
Řekla bych, že má nějaký psychicky problém :think:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lynx.lynx
5.4.20 21:39

Paranoidní porucha osobnosti. Čím dřív utečeš, tím vám se synem bude líp. V tomhle nechceš, aby vyrůstalo tvoje dítě, že ne?

• Nahlásit
  • Citovat
8026
5.4.20 21:41

A nemáte nějaké problémy, finanční, vztahové, onemocnění v rodině? Jestli takový nebyl, musí k tomu být důvod. A ne pokaždé to musí být psychická porucha :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
949
5.4.20 21:46

Nesnažíš se třeba manžela přivést taky k vegetariánství? Pokud jseš tím posedlá víc než je zdravo, tak bych pochopila, že má strach. Ale to píšeš, že ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.4.20 22:11
@Kockazvysocan píše:
Nesnažíš se třeba manžela přivést taky k vegetariánství? Pokud jseš tím posedlá víc než je zdravo, tak bych pochopila, že má strach. Ale to píšeš, že ne.

Vubec ne, to me nikdy nenapadlo, ať si klidne ji co chce, tenhle víkend byla kachna, no tak byla kachna, ja si uvarila jen pro sebe, to spis on mi podsouva maso, že si myslí, že bez masa se žit nedá.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
11.4.20 13:51

despota

@martina.se píše:
To byl takový vždy? Poslala bych ho asi hodně rychle do háje :think:

Tam uz mel davno bejt sociopat jeden.

• Nahlásit
  • Citovat
1059
11.4.20 14:06
@Anonymní píše:
Vubec ne, to me nikdy nenapadlo, ať si klidne ji co chce, tenhle víkend byla kachna, no tak byla kachna, ja si uvarila jen pro sebe, to spis on mi podsouva maso, že si myslí, že bez masa se žit nedá.

Možná to někde řekl v práci, že dáváš málo masa a že ty ho nejíš a někdo do něj vatruje. Často je to jen o tom, že se člověk bojí, že ten druhý dělá něco lépe. Proto tolik nenávisti vůči vegetariánům, veganům, rawákům, paleákům atd. Přitom nejsme z továrny a mělo by se respektovat jak kdo jí. Je to každého volba. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1059
11.4.20 14:08
@Anonymní píše:
Vubec ne, to me nikdy nenapadlo, ať si klidne ji co chce, tenhle víkend byla kachna, no tak byla kachna, ja si uvarila jen pro sebe, to spis on mi podsouva maso, že si myslí, že bez masa se žit nedá.

To si můj muž kdysi myslel taky, a když neměl maso, tak se i třepal. Teď je vegan :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama