Reklama

Manžel mi nevěří, že je syn jeho, chce testy otcovství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nešťastná žena
Povídálka 18 příspěvků 01.08.18 21:52
Manžel mi nevěří že je syn jeho chce testy otcovství

Ahoj holky, jsem tady úplně nová a jdu si k vám pro radu. S manželem jsme spolu už 15 let, máme spolu 4 děti. Nas vztah byl do doby než se narodil nás poslední syn celkem v pořádku s tam nějaká hádka ale jinak to šlo.7.8.2014 sem porodila syna který má zrzavé vlasy a modro šedé oči což se mému muži vůbec nelíbilo. Abych vám vše upřesnila jsem poloviční Romka a manžel Rom tudíž nedokáže pochopit ty vlásky a stále si myslí že malej není jeho dává mu to dost značně najevo nebere ho na návštěvu ke své rodině atd.jsem zoufalá tet po 4 letech mu opět ruplo v bedněs chce testy otcovství. Ja mám svědomí čisté nebojím se ale jde mi o to ponížení nevím jak dál postupovat. delat jako že je vše v pořádku nebo od něj odejít? :,(

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »

Reklama

Reakce:

meggy33
Kecalka 336 příspěvků 01.08.18 21:54

Pokiaľ je jeho tak by testy nemali byť problém. Nech si ich chlap zacvaka a bude pokoj v rodine

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15609 příspěvků 01.08.18 21:55

tak at je udělá a bude jasno, ne? Když máš čisté svědomí, můžeš tím jen získat :think:

Russet
Extra třída :D 10405 příspěvků 01.08.18 21:55
@Nešťastná žena píše:
Ahoj holky, jsem tady úplně nová a jdu si k vám pro radu. S manželem jsme spolu už 15 let, máme spolu 4 děti. Nas vztah byl do doby než se narodil nás poslední syn celkem v pořádku s tam nějaká hádka ale jinak to šlo.7.8.2014 sem porodila syna který má zrzavé vlasy a modro šedé oči což se mému muži vůbec nelíbilo. Abych vám vše upřesnila jsem poloviční Romka a manžel Rom tudíž nedokáže pochopit ty vlásky a stále si myslí že malej není jeho dává mu to dost značně najevo nebere ho na návštěvu ke své rodině atd.jsem zoufalá tet po 4 letech mu opět ruplo v bedněs chce testy otcovství. Ja mám svědomí čisté nebojím se ale jde mi o to ponížení nevím jak dál postupovat. delat jako že je vše v pořádku nebo od něj odejít? :,(

Pokud máš svědomí čisté, s klidem test udělej. A pak mu to nech sežrat. Zrzounek krásnej. Když jsi jen poloviční, míchají se tam různé geny. A klíďo může být „vina“ i na strané manžela. Může mít kdovíjaké předky…

Russet
Extra třída :D 10405 příspěvků 01.08.18 21:56
@meggy33 píše:
Pokiaľ je jeho tak by testy nemali byť problém. Nech si ich chlap zacvaka a bude pokoj v rodine

Aby tomu věřil… :P

dedrichov
Závislačka 2725 příspěvků 01.08.18 21:57

Jsi poloviční romka, tudíž 2 ze synových prarodičů Romové NEJSOU

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19330 příspěvků 01.08.18 22:02
@dedrichov píše:
Jsi poloviční romka, tudíž 2 ze synových prarodičů Romové NEJSOU

nehledě na to, že i v jeho rodině může být nějaká ta „bílá ovce“ ;)
Testy bych ho klidně nechala udělat (ať si je zaplatí ze svého mimo rodinný rozpočet) a pak bych mu je omlátila o hlavu.
Pokud máš svědomí čisté, se stoickým klidem bych ho v tom nechala vyráchat.

harpyje
Extra třída :D 10663 příspěvků 01.08.18 22:03

:think: @dedrichov jak jsi na to přišla?

Limi123
Závislačka 3067 příspěvků 01.08.18 22:14

Ve vysledku bych s testem take souhlasila, je to v soucasne situaci to nejmensi zlo. Vsechny ostatni varianty jsou spatne pro to dite a o to tu jde predevsim.

Ale tedy hodne by tim u me klesnul.

Taciras
Extra třída :D 10830 příspěvků 01.08.18 22:15

Na testech otcovství není vůbec nic špatnýho. Chlap si prostě jistý být nemusí, tím spíš, když dítě mu typově není podobné. Pořád lepší, když si řekne o testy, než aby to v něm doutnalo a tikalo jak časovaná bomba. Neber to osobně. Mohl to lépe podat, to teda rozhodně, ale fakt, že o to projevil zájem bych jako špatný neviděla. A dítě časem může ztmavnout. V širší rodině jsme měli dvě děti (sourozence) narozené jako úplné blonďáčky, oba rodiče tmavovlasí. Děcka s věkem taky ztmavli. A ejhle, jedno z mých dětí se narodilo blond, ale jsou jí 4 roky a už tu barvu má taky uvěřitelnou. Někdy to tak bývá, že miminka jsou blonďatá a časem ztmavnou.

Normálně ty testy nech udělat, ale čekala bych, že on si pak posype hlavu popelem.

Nešťastná žena
Povídálka 18 příspěvků 01.08.18 22:18

@Limi123 no právě jsem stoho zoufalá řekl mi že když testy ukážou že je jeho tak se mi omluví a synovi se začne věnovat ale co já mám s omluví?a co ty 4 roky to taky synovi nějak vrátí asi těžko. :(

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19330 příspěvků 01.08.18 22:20

hele ono se není svým způsobem moc co divit. Mě se narodit cikánek nebo černoušek, tak si taky nebudu jistá ničím :D Natož pak jeho otec…

Nešťastná žena
Povídálka 18 příspěvků 01.08.18 22:21

@Mar__tanka1983 právě to mu taky říkám mého otce sestřenice má také rezavé vlasy takže ty geny tam jsou prostě.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15609 příspěvků 01.08.18 22:23
@Nešťastná žena píše:
@Limi123 no právě jsem stoho zoufalá řekl mi že když testy ukážou že je jeho tak se mi omluví a synovi se začne věnovat ale co já mám s omluví?a co ty 4 roky to taky synovi nějak vrátí asi těžko. :(

tak nepojak to manžel zrovna ohleduplně,to je fakt. Ale furt lepší, než aby kluka ignoroval celý život, ne?

Nešťastná žena
Povídálka 18 příspěvků 01.08.18 22:23

@meggy33 pokoj bude asi ale mě žere ta nedůvěra keme po tolika letech.pripadam si jako bych byla nějaká .....!!!!

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Šéfky Británie a Německa pobavily Evropu. Na kostýmcích se snad musely domluvit!

Brexit se nezadržitelně blíží a představitelé evropských mocností začínají... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama