Manžel mi při sexu řekl jménem naší společné kamarádky

Anonymní
3.1.21 23:44

Manžel mi při sexu řekl jménem naší společné kamarádky

Dnes večer jsme spolu s manželem spali a on mi najednou řekl jménem naší kamarádky. Okamžitě jsem na něj vyletěla, co to jako mělo znamenat. On hned začal, že se akorát přeřekl a ať neblbnu. Ve mně to ale hlodá a pohádali jsme se spolu. Nemyslím si, že to řekl kvůli tomu, že s ní něco má, ale to že na ni očividně myslí při našem sexu mi přijde stejně hrozný. Nevím co mám teď dělat, sedím tu v pokoji pro hosty a nechce se mi jít spát k němu do ložnice. Při představě, že bych s ním měla něco mít je mi zle z toho, že on na ní bude možná zase myslet. Nevím jestli to s ním mám nějak řešit, nebo dělat jakože nic. Možná podle vás řeším kravinu, ale mě to fakt dost sebralo. Slyšet od něj při něčem tak intimním cizí jméno.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
3.1.21 23:57

Ne, není to kravina. Taky by mě to naštvalo. Asi bych rejpala ať kouká říct pravdu, nebo že se odstěhuju k mamince :lol: Nee, sranda. Chapu, že je ti zle, jenže chlapi jsou prostě prasata a s tim nic neuděláme :think: Prostě řekni ať je frajer a normálně řekne jestli na ní myslí, protože ty to beztak budeš mít pořád v hlavě a nepřestaneš na něj úročit, což je normální.

• Citovat
  • Nahlásit
375
3.1.21 23:59

Radu nemám, ale je mi to moc líto :? V tvojí situaci bych se taky cítila hrozně :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
522
4.1.21 00:00

No, myslí na ni. Sice jsi na nej zajecela a odesla jinam, ale je spis dulezite jeho vysvetleni. Ze se prerekl, neberu.
Podle me se jen stimuluje predstavou, nemyslim si, ze je jedinej chlap co to dela. Jestli jste manzele vic jak 2 roky, tak asi normalni jev, mistni panove ti mozna reknou vic…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43
4.1.21 00:03

Nedelej hysterku. Myslel na ni, mozna. Mozna ne. A ty myslis porad jen na nej?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
663
4.1.21 00:06

Zakladatelko, ruku na srdce, ty při tom myslíš vždy na svého manžela?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.1.21 00:06
@koumes69 píše:
Nedelej hysterku. Myslel na ni, mozna. Mozna ne. A ty myslis porad jen na nej?

Nevím jestli je to něco tak divnýho, ale ano. Při sexu myslím na toho s kým ten sex mám, takže na manžela 🤷‍♀️

• Citovat
  • Nahlásit
598
4.1.21 00:19

Ja jednou ex rekla pri sexu jmenem sefa a fakt jsem na nej nemyslela se sexualnim podtextem. 😂 Proste mi to ujelo, protoze jsem za den sveho sefa x krat oslovila pri delani inventury.
I kdyz, oni spolu asi inventuru nedelali, ze? 🤔

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8463
4.1.21 00:20

Asi bych si ještě položila otázku, jestli by s tebou chtěl mít sex, kdyby na ni nemyslel.
A možná se na manžela tolik neupínej, bylo by dobré si rozvolnit myšlenky směrem k jiným mužům, kdyby se v budoucnu něco provalilo, aby tě to nesebralo. On taky není jediný chlap na světě, časem na to přijdeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9500
4.1.21 00:21

V nějakém filmu bylo, že když chce chlap oddálit ejakulaci, má myslet na něco co ho fakt nevzrušuje, třeba na svoji babičku…třeba to bylo takhle :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2721
4.1.21 00:28

Chápu tě, že tě to naštvalo. Normální mi to nepřijde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8463
4.1.21 00:31

Myslet na ní mohl, chyba je, že se prozradil. Je to silnější než on, takže… nevím, co poradit. Pokud ji chce do postele, tak mu to asi nikdo nevymluví. Proto bych se soustředila na sebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.1.21 00:40
@Rachel_cz píše:
Chápu tě, že tě to naštvalo. Normální mi to nepřijde.

Když to řekl, tak jsem měla chuť mu dát facku. Fakt to pro mě byla hrozná rána pod pás. Cítím se příšerně.

• Citovat
  • Nahlásit
4.1.21 00:45

To je hodně blbý no :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1298
4.1.21 00:47

Jaké vysvětlení by tě od něj teď mohlo uklidnit?

Nemyslel, jen jsem se přeřekl. - Neuvěříš mu.
Ano, představoval jsem si přitom, že máme trojku. - Budeš spokojená?
Představoval jsem si ji u toho místo tebe. - Budeš spokojená?
Zakoukal jsem se do ní a už delší dobu na ní mám chuť. - Budeš spokojená?

Představ si další rozvoj vaší konverzace. Buď bude dál zatloukat a ty budeš naštvaná, že ti lže nebo ti bude říkat pravdu a ty budeš naštvaná a znechucená tím, co uslyšíš. Jsi například připravená slyšet popis jeho případné erotické fantazie s tvou kamarádkou, když ti zvědavost nedá a ty se budeš vyptávat? A pomůže ti nějak to slyšet?

Doporučuji se na další výslech vykašlat. Pokud potřebuješ ujištění, tak se přeptej, zda ho přitahuješ, zda tě stále miluje a podobně. Že mu na tobě stále záleží. A dál se v tom nerýpej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat