Manžel mi přišel na nevěru a teď mě ovládá

Anonymní
8.4.21 15:59

Manžel mi přišel na nevěru a teď mě ovládá

Ahoj holky, jsem v hrozný situaci. S manželem spolu jsme 11 let a máme dva děti, nás vztah byl úplný stereotyp a manžel se mnou i přestal spát, protože že jsem ho přestala přitahovat. Našla jsem si milence který byl ve úplně stejně situaci jako já, ale manžel mi jednou vlezl do počítače a viděl moje konverzace s milencem, pak mi do počítače lezl pořád a udělal si všechny kopie. Pak nás jednou i vyfotil, byli jsme s milencem v autě a je tam vidět jak se líbáme. Já jsem to všechno zjistila až za měsíc (že to manžel ví), dal mi obrovskou facku a nadával mi do dě. vky. Pak ještě šel za mým milencem a řekl mu že pokud mu neda 100000 tisíc tak všechno řekne jeho manželce a že ti fotky pošle i jeho rodině a přátelům. Milenec mu teda ti peníze dal, ale manžel to stejně řekl jeho manželce, ta se sním teď rozvádí a milenec je na mě úplně naštvaný že kvůli mě uvidí svoje děti jen 4 dny v měsíci a přijde o spoustu peněz a nějaký majetek, snažím se sním udobřit ale on mě posílá do prd.le Manžel mi dal podmínku že se mnou zůstane jen když ho teď budu poslouchat a všechno mu vynahradim. Musela jsem se přestat vídat se svojí nejlepší kamarádkou, protože ona má taky milence a tak se prý nešlusí abych se sní bavila. Musela jsem dát výpověď a vzít práci kde mám víc peněz, ale nebaví mě to tam, nikdo se tam se mnou nebaví (nevím proč). Musela jsem na něj přepsat svoje auto, které mi koupil k narozeninám. Teď mě chce ještě vzít do manželské poradny, ale mě se tam nechce, nechci aby někdo byť i cizí člověk věděl že jsem měla milence. Ta milencova manželka se teď dost skýtá s mým manželem a já mám strach že spolu něco mají, manžel tvrdí že jsou jen přátelé a že by se nikdy nesnížíl na mou úroveň. Ale milenec tvrdí že spolu něco mít musejí. Prošel si někdo něčím podobným? Co dělat? Myslíte že se to spraví? A ne s manželem se rozvést nechci, co bych z toho měla? Děti bych měla v střídavě péči, všechny by věděli že jsem měla milence, přišla bych o manžela a to nechci mám ho pořád moc ráda, dále bych přišla i o materiální věci jako dům který je manžela, o auto a i o ostatní věci.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8.4.21 16:06

Nejsi jediná na světě, kdo problémy ve vztahu řešil nevěrou. Jenže s provalením musíš počítat, ať se snažíš sebevíc. Potom totiž vaše dosavadní problémy budou nic. Měla jsi se tenkrát rozvést, nebo na vztahu pracovat. Nevěrou přiděláváš vždy další problém…a o mnoho horší. Udivuje mě, že s sebou necháš takto manipulovat, ty se bojíš, stydíš a on tě má v hrsti. Na manželskou poradnu bych přistoupila, tam totiž budeš moct říct, že jsi na něj musela napsat auto, přestat vídat kamarádku…a to pro něj opravdu nevypadá dobře. Třeba díky poradně začne brát tvou nevěru jako důsledek předchozího nezájmu a pochopí, že tohle jeho řešení vás dva spíše oddaluje, než že by spojilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1163
8.4.21 16:07

Tak dál dělej všechno co chce manžel, když se nechceš rozvést.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9944
8.4.21 16:07

Jo, určitě si tady tím prošla většina :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8478
8.4.21 16:09

Tvuj muz se jen ridil radami (snad krome toho vydirani), ktere tu na emiminu bezne dostavaji manzelky neverniku ;). Pokud s nim zustanes, at na tebe vsechno prepise, zmeni praci a slape jako svycary. Manzelska poradna je naopak ve vasem pripade rozumny napad a nemela bys ji sabotovat.

Vzdyt s nim byt nemusis, ne? I kdyz bys vlastne prisla o moznost bydleni v dome manzela, auto…njn, penize jsou silny motiv. Za ten se i sebeucta s hrdosti proda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32034
8.4.21 16:11
@karkarka píše:
Jo, určitě si tady tím prošla většina :)
:P :cert: :D
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
8.4.21 16:12

Víš vůbec chceš? Ten psycholog by byl asi nejlepší.
Seberte se a běžte k němu už kvůli dětem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1153
8.4.21 16:14

Tak když se rozvádět nechceš tak co ti tady máme radit? Budeš muset dál skákat jak manžel píská..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.4.21 16:15

@Kazimíra Olejovka Já jsem mu to řekla, že za to muže i on. Ale on mi řekl že to není pravda, že se snažil( změnil svůj vzhled, svoje chování a často se nám snažil vymyslet program). Jenže já v té době už měla milence a manžel mě popravdě moc nezajímal. Na poradnu opravdu nechci jít a to je teď asi jediné v čem manželovi nevyhovím. Nechci si tam prát naše špinavé prádlo, myslím že by nám to jen uškodilo.

• Citovat
  • Nahlásit
108

Ja myslim, ze by to chtelo jeste trochu dal rozvest nejakou zapletku. Treba soused/sousedka, rodice, tchan/tchyne by se do te story mohli zakomponovat. Takhle je to takove moc strucne :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
172

Jo holka, budes ted muset vyslapovat, jinak bude blahobytu konec

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
715

Roztahovačka si nabila čumáček :potlesk: :dance: :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28195
8.4.21 16:16

No co by člověk pro dům a auto neudělal, že?
:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
180
8.4.21 16:16

Ze manzela pozdravuju a fandím (pokud je celé tohle pravda). :potlesk: :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
715
8.4.21 16:17