Manžel mi řekl, že mě podvedl a já teď zjistila, že jsem těhotná

Anonymní
21.3.21 14:59

Manžel mi řekl, že mě podvedl a já teď zjistila, že jsem těhotná

O miminko jsme se začali snažit před třemi lety, zadařilo se prakticky hned. Bohužel jsme o miminko přišli a od té doby nic. Poslední dobou u nás byla s každým negativním testem horší a horší atmosféra. Souvisí to asi i s touhle blbou dobou, kdy nejde prakticky nic dělat a tak jsme se na to miminko asi upnuli ještě víc. Asi před třemi týdny jsme se s manželem chytli, už ani nevím kvůli čemu to začalo, ale vystupňovalo se to ve strašnou hádku, kdy už jsme pak ani jeden nevěděli co říkáme. Manžel se sbalil a šel do práce, tam i přespal. Když druhý den přišel domů, tak jsem na něm hned viděla, že se něco děje. Opil se a vyspal se svojí asistentkou. Prý mi to nedokáže tajit a musel mi to říct. Pohádali jsme se znova a já mu řekla, že už to mezi námi asi nemá smysl. Momentálně bydlí jinde, ale chce to mezi námi dát dohromady. Já jsem byla rozhodnutá, že půjdeme od sebe, že se stejně akorát trápíme. Jenže pár dní na to jsem si spíš ze zvyku udělala test a on byl pozitivní. Pak mi došlo, že to co jsem přikládala spíš nervům byly první příznaky. Mám to teď už i potvrzené od doktora. A nevím co si teď počít, samozřejmě jsem strašně šťastná za miminko, ale přišlo zrovna ve chvíli kdy se to mezi námi úplně podělalo. Vůbec teď nevím co dělat, zatím jsem to ani neřekla manželovi. Co byste v mé situaci dělaly vy? Vzaly byste manžela zpátky a zkusily to znovu a nebo trvaly na rozvodu?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
334
21.3.21 15:05

Určitě bych tomu ještě šanci dala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20666
21.3.21 15:05

Udělala bych tlustou čáru a začala znovu. Ona ta nevěra se nestala jen tak, bylo to těžké období pro vás oba a on ujel tak, jak ujel. To ale není důvod všechno ukončit. Radim si sednout, promluvit, objednat se do poradny a pokud oba chcete, ještě to zkuste.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
187
21.3.21 15:08
@Anonymní píše:
O miminko jsme se začali snažit před třemi lety, zadařilo se prakticky hned. Bohužel jsme o miminko přišli a od té doby nic. Poslední dobou u nás byla s každým negativním testem horší a horší atmosféra. Souvisí to asi i s touhle blbou dobou, kdy nejde prakticky nic dělat a tak jsme se na to miminko asi upnuli ještě víc. Asi před třemi týdny jsme se s manželem chytli, už ani nevím kvůli čemu to začalo, ale vystupňovalo se to ve strašnou hádku, kdy už jsme pak ani jeden nevěděli co říkáme. Manžel se sbalil a šel do práce, tam i přespal. Když druhý den přišel domů, tak jsem na něm hned viděla, že se něco děje. Opil se a vyspal se svojí asistentkou. Prý mi to nedokáže tajit a musel mi to říct. Pohádali jsme se znova a já mu řekla, že už to mezi námi asi nemá smysl. Momentálně bydlí jinde, ale chce to mezi námi dát dohromady. Já jsem byla rozhodnutá, že půjdeme od sebe, že se stejně akorát trápíme. Jenže pár dní na to jsem si spíš ze zvyku udělala test a on byl pozitivní. Pak mi došlo, že to co jsem přikládala spíš nervům byly první příznaky. Mám to teď už i potvrzené od doktora. A nevím co si teď počít, samozřejmě jsem strašně šťastná za miminko, ale přišlo zrovna ve chvíli kdy se to mezi námi úplně podělalo. Vůbec teď nevím co dělat, zatím jsem to ani neřekla manželovi. Co byste v mé situaci dělaly vy? Vzaly byste manžela zpátky a zkusily to znovu a nebo trvaly na rozvodu?

No, bóže. Tak tě podvedl. Nejsi první, ani poslední.
Určitě lepší vychovávat dítě s jeho vlastním otcem, než v dnešní době zůstat sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10641
21.3.21 15:10

Je to vůl - promiň, že ti to musel hned vyklopit. Ale jà bych mu šanci dala…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
494
21.3.21 15:14

Asi bych to s ním ještě zkusila, rozejít se můžete vždycky… Buď to půjde nebo ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9535
21.3.21 15:16

Na téhle situaci je nejhorší to, že ti to řekl a přehodil tak část zodpovědnosti na tebe.
V každém případě by měl z té firmy jít buď on nebo ta asistentka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12002
21.3.21 15:16

Dej mu šanci. At vse dobře dopadne. Miminko za to stojí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7538
21.3.21 15:17

Sice ho to neomlouvá co udělal, ale jestli to bylo jednorázový uklouznutí, lituje toho, má snahu to napravit. Tak bych udelala tlustou čáru a začala znovu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
817

Tak jste měli potíže, opil se a natruc ojel asistentku. Pokud to nebude mít pokračování, tak bych vztah neukončila. Těšte se z toho, že se vám konečně zadařilo. A hod se do klidu - ve smyslu, že je zbytečný brečet nad rozlitym mlíkem… Stres ti nijak neprospívá, teď se jedná o nejdůležitější týdny ve vývoji dítěte. Hlavní je, aby bylo zdravé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
285

Ja bych mu dala sanci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
817
21.3.21 15:18
@Sany80s píše:
Na téhle situaci je nejhorší to, že ti to řekl a přehodil tak část zodpovědnosti na tebe.
V každém případě by měl z té firmy jít buď on nebo ta asistentka.

To je asi dost scifi ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
689
21.3.21 15:18

Ac to bude znit divne, dala bych mu sanci uz pro to, ze mel koule a priznal se… a toho bych si cenila, ujel a je pripraveny nest nasledky, neni to uplne casty jev…byl to ulet, doba je fakt divna, normalne by se treba opil v hospode s kamarady, vyradil se na boxu… urcite si promluvte a verim ze cesta tam je, pokud ji budete chtit oba najit :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1595
21.3.21 15:22

Zaridila bych se podle toho, jestli by se zacal trochu snazit aniz by vedel i miminku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2089
21.3.21 15:25

Jakoze odesel spat do prace, tam se opil a nahodou tam byla asistentka, protoze asi dela pres cas, ze jo a tak se s ni vyspal? No, deji se ruzne veci na svete…kdyz ti to hned vyklopil, tak protrely svudnik to nebude a sama pises, ze jste meli tezke obdobi…ted se vam teda povedlo to, o co se leta snazite, takze idealni cas zacit znova..proste hura do stastne budoucnosti a na ty temne casy zapomenout…mej radost, na aferu zapomente, ted vas cekaji dulezitejsi veci, nema cenu se tocit kolem jedne lapalie…ale stejne, pro zajimavost, ta asistentka s nim porad pracuje?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat