Manžel mi řekl že miluje jinou...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Eliiska
Stálice 51 příspěvků 23.10.18 16:28
Manžel mi řekl že miluje jinou...

Ahoj všem, chtela bych slyšet váš názor…
Manžel mi před 14 dny řekl, že potkal někoho jiného… Chci jen rict ze poslední dva tři roky jsme se hodně odcizili a žili jsme jen vedle sebe… Jeho nová známost je spíš vrchol ledovce… Oba dva jsme si promluvili a uvědomili jsme si chyby… Byli jsme spolu 12let a máme skoro petileho synka. Partner i přesto co mi oznámil jezdí nadále domu, krom jednoho večera byl každý den i noc doma. Takhle to vypadá jako kdyby žádná neexistovala. Ale… K mému dotazu. Já bych manžela chtěla zpět, ne hned oba bychom museli projít určitou dobou k uzrani toho všeho. Teď k věci. Jeho paní je vlastně platonická láska. Nespali spolu, a píšou si jen tři měsíce po sms. On je zamilovaný a řeč o nějaké nápravě není možná. Ale stále je doma, se vším mi pomáhá a je pozorný. Na otázku bydlení mi odpoví pokaždé jinak a přijde mi, že se bojí protože tu druhou vlastně nezná… Není si jistý… Jenže mě tohle docela trápí doma se chová hezky, skoro mi přijde ještě lépe než před oznámením jeho milé. Prý mě má rád a neni to pro něj jednoduché. Prý mě chce ve všem podporovat… Ne odsuzuje mě prosím, ale spali jsme spolu od té doby 5×. Kdybych věděla že spíš s ni, nedovolili bych aby se mě dotknul… Mě přijde že je zamilovaný do písmenek… Chjo. Chtěla bych ho zpět a chci bojovat ale nevím zda ho tam nechat a čekat jak se situace bude vyvijet, nebo ho prostě,, poprosit,, ať jde on. Dům je jeho a chce abychom tam zůstalo kvůli malému… Navíc malej je na něj hooodne moc závislí. Přijde mi že úplně tak rozhodnutý není. Moje otázka zní? Mám to nechat jak to je a věnovat se sobě a malému s tím že čas ukáže? Nebo stěhování? Děkuji všem…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »
Reakce:

Malaga
Generální žvanilka 24694 příspěvků 23.10.18 16:33

Tak on se bojí a tak vyčkává, možná by bylo na místě konat jasnější kroky…aby věděl, že se fakt něco děje a jak už tu nejednou zaznělo - dokud má „špatné“ svědomí - bude velkorysejší.­....pokud mu to nevyjde a bude chtít zpět, tak to bude záviset především na tobě, zda i ty budeš chtít.

káťa
Extra třída :D 13029 příspěvků 23.10.18 16:33

Rozhodnuty není, protože svou lásku zatím nepoznal v posteli ani jinak. U tebe si bude držet zadní vrátka, dokud nepocítí,že je ruka v rukávě s tou druhou.
Co dělat nevím. Máš kam jít ??? Nějaké zázemí, finance ???

Tichošlápek
Extra třída :D 10472 příspěvků 23.10.18 16:33

Za mne stěhování, toto mi prijde ponižující. Argument kvůli malému by mne dost naštval, když mu na malem tak záleží, tak ať nerozbijí rodinu. Také s odstupem oba lepe posoudit budoucnost vztahu

Eliiska
Stálice 51 příspěvků 23.10.18 16:37
@Malaga píše:
Tak on se bojí a tak vyčkává, možná by bylo na místě konat jasnější kroky…aby věděl, že se fakt něco děje a jak už tu nejednou zaznělo - dokud má „špatné“ svědomí - bude velkorysejší.­....pokud mu to nevyjde a bude chtít zpět, tak to bude záviset především na tobě, zda i ty budeš chtít.

On mi den potom řekl že se nebude stěhovat v noci, druhý den že se nebude stěhovat protože tu je syn. Pak mi na otázku když bude chtít aby s nimi i její dítě děti nevím presne bydlel, co uděláš? A on že bude bydlet s nimi ale teď ne… Tak za dva dny mi řeknu že ať se sebere a odstehuje se, že nebudeme s malým čekat až jednoho dne projde že se stěhuje na to mi smutné se sklopenym zrakem řekne že by se to nikdy nestalo. A za deset minut řekne že kdyby se stěhoval bude tu stejně denně… Když jsem mu okamžitě řekla že mi pořád říká něco jiného… Odpověděl hm tak v tom mám asi guláš… Nejdříve to láska není, pak to mezi nimi láska je… Porad mění své odpovědi… Nerozumím tomu

Eliiska
Stálice 51 příspěvků 23.10.18 16:39
@káťa píše:
Rozhodnuty není, protože svou lásku zatím nepoznal v posteli ani jinak. U tebe si bude držet zadní vrátka, dokud nepocítí,že je ruka v rukávě s tou druhou.
Co dělat nevím. Máš kam jít ??? Nějaké zázemí, finance ???

Problém je ten že nemám. Mám skvělou práci kousek od domu, malý školku. Navíc z té práci opravdu nechci pryč, maximálně mi vychází vstříc vůči malému…

Tichošlápek
Extra třída :D 10472 příspěvků 23.10.18 16:42
@Eliiska píše:
Problém je ten že nemám. Mám skvělou práci kousek od domu, malý školku. Navíc z té práci opravdu nechci pryč, maximálně mi vychází vstříc vůči malému…

Tak tím bych začala. Hledáním vhodného bytu v blízkosti. Az budeš mít nějakou možnost vybranou, můžete konkrétně probrat co a jak dal. Prijde mi, ze ti manžel slušně kálí na hlavu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.18 16:43

Já bych ještě mosty nepálila. Jenda známá řešila něco podobného, její partner se zamiloval do jiné, trávil s ní hodně času, dokonce za ní bral i děti a k Vánocům jí dával dražší dárky (četla mu po nocích tajně mobil) než své partnerce. Spal s oběma. Věděl, že ona to ví, ale milovala ho a kvůli sobě a dětem to ustála, byla klidná, dokonce klidnější než dřív, nevybouchla tak snadno a tak často, doma byla pohoda, rodinné výlety, až ho milenka přestala bavit a zůstal s rodinou. Je to už pár let a pořád jim to funguje.

růžový achát
Závislačka 4695 příspěvků 23.10.18 16:45

8o Vobrat a vyhodit - poslat do Voběhu !

MartinKa36
Závislačka 3336 příspěvků 23.10.18 16:47

Když s ním nebudeš sexovat tak spíš vezme roha, pokud chceš aby s tebou zůstal tak ukaž že jsi tolerantní žena která netrpí předsudky, a proste si h nech doma dokud u partnera nevyprchájí hormony zamilovanosti, ona jedna věc je s milenkou sexovat a jiná je s ní žít.

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 8310 příspěvků 23.10.18 16:47
@Anonymní píše:
Já bych ještě mosty nepálila. Jenda známá řešila něco podobného, její partner se zamiloval do jiné, trávil s ní hodně času, dokonce za ní bral i děti a k Vánocům jí dával dražší dárky (četla mu po nocích tajně mobil) než své partnerce. Spal s oběma. Věděl, že ona to ví, ale milovala ho a kvůli sobě a dětem to ustála, byla klidná, dokonce klidnější než dřív, nevybouchla tak snadno a tak často, doma byla pohoda, rodinné výlety, až ho milenka přestala bavit a zůstal s rodinou. Je to už pár let a pořád jim to funguje.

tohle asi nikdy nepochopím

jahuhudka
Extra třída :D 10991 příspěvků 23.10.18 16:48
@Anonymní píše:

Tak to udelala tvoje kamardka terno :roll:

nostress
Extra třída :D 13412 příspěvků 23.10.18 16:48
@Eliiska píše:
On mi den potom řekl že se nebude stěhovat v noci, druhý den že se nebude stěhovat protože tu je syn. Pak mi na otázku když bude chtít aby s nimi i její dítě děti nevím presne bydlel, co uděláš? A on že bude bydlet s nimi ale teď ne… Tak za dva dny mi řeknu že ať se sebere a odstehuje se, že nebudeme s malým čekat až jednoho dne projde že se stěhuje na to mi smutné se sklopenym zrakem řekne že by se to nikdy nestalo. A za deset minut řekne že kdyby se stěhoval bude tu stejně denně… Když jsem mu okamžitě řekla že mi pořád říká něco jiného… Odpověděl hm tak v tom mám asi guláš… Nejdříve to láska není, pak to mezi nimi láska je… Porad mění své odpovědi… Nerozumím tomu

Už to, že si s tebe udělal vrbu, a jakoby si tím zlegalizoval mimomanželský vztah, je od něj hnusné.Ty nejsi jeho kamarád, maminka, nebo sestra, které by to třeba i pochopily, a nezranilo by je to. Ale ty jsi jeho manželka, a on ti tím velmi ubližuje.Je to nejhorší zrada, jakou ti může partner udělat. Osobně bych mu ani nevěřila, že s ní ještě nespal. A takové to jednou se bude stěhovat, pak se nebude stěhovat, bych mu taky nedovolila. V klidu bych si s ním sedla, a nastolila jasná pravidla. Pokud chce zůstat s vámi, tak to s milenou ihned ukončí,a na všech rovinách, nebo ať se sbalí a maže za ní.Pro sebe bych si dala nějaký časový úsek/třeba půl roku/,dokdy se to vyřeší, a zatím bych podnikla jisté kroky a opatření. Odkláněla bych si peníze stranou, a nenápadně se třeba poradila s právníkem, na co všechno bych měla v případě rozvodu nárok.

nostress
Extra třída :D 13412 příspěvků 23.10.18 16:51
@Anonymní píše:

A byli šťastní, až pokud on nepotkal opět nějakou veselou…

arinecka
Závislačka 4821 příspěvků 23.10.18 16:53

@Eliiska Tak nějak nechápu proč ti o ní tedy říkal? Co čeká že uděláš? Jen si s někým píše sms, nezná jí, neví nic co by bylo atd ale má potřebu ti to oznámit? Vlastně tě postavil do pozice že víš že je zamilovaný jinde a kdyby náhodou došlo na kontakt tak jsi o tom vlastně věděla, takže se nic neděje? Být tebou tak si najdu vlastní byt a začnu si žít život po svém. Fakt by mě nebavilo čekat co si chlap vzpomene :nevim: Zkus situaci otočit, jak by reagoval on, kdybys mu řekla že jsi zamilovaná do jiného, zatím si tedy jen píšete sms ale je možné že se to posune dál. Stěhovat se nechceš a budeš s ním normálně spát,jako by se nic nedělo......

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Zkušený demonstrant a tichá „rebelka“! Poznejte dvojici, která hodila kytky do koše

Občané České republiky si v sobotu 17. listopadu připomínali výročí sametové... číst dále >

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >