Manžel mi říká, že jsem neproduktivní

Anonymní
1.1.20 03:31

Manzel mi rika ze jsem neproduktivni

Ahoj, krasny Novy rok, omlouvam se za tema ale dnes to na mne nejak padlo. Proto prosim zachovani anonymu.
S manzelem jsme 11 let, z toho 7let manzele, deti nemame a ani nechceme. Ale jde mi o to, ze manzel je strasne neposedny a furt musi neco delat, priklad pustime si film a nedokaze se na nej jen divat, bud pracuje pres mobil online a nebo kouka a cte ruzne clanky, mame zavedene jednou tydne vecere ze jdeme do restaurace nebo berem jidlo sebou, vetsinou to dopadne, ze objedname a on jede umyt auto!! Pripadam si jak blbla kdyz na nej cekam, kdyz doji tak hned mne nuti vstat a jit neco delat. To ze mam jeste nedopito nezajem.. kdyz jsme v kine nebo v divadle tak to radeji prospi, kdyz neusne tak sebou sije a odchazi, bud neco nakoupit nebo pracovat nekam na wifi, jsme na dovce, treba hodinu blbnem v mori, prijdem na lehatka a on po peti minutach leti na dve hodiny do bazenu, fitka. Me rika ze jsem hrozne neproduktivni, ze marnim zivot, tim ze si ctu nebo chci mit na dovce chvili klid..jeho rodina to je to same, na svatbe po obede, hned vyrazili na asi 7km prochazku, pak si zaplatili tenisove kurty a hrozne se divili, ze z me strany se nikdo nepridal… jednoh jsme na plese vyhrali hodinovou parovou masaz, po skonceni rikam ze to bylo fajn, ze jsem jak znovozrozena, on jen hmm dik, zabil sem hodinu zivota tim, ze me sahala cizi zenska :zed: dnes to ve mne vybublalo v momente… meli jsme rezerve na silvestrovske menu ve meste asi 30km od bydliste, jeli jsme autem a najednou hlaseni, ze dochazi baterie v autoklici..prisli jsme do restaurace, uz byla skoro zaplnena, a on at mu neco vyberu, ze jede pro baterky!!! Mezi tim servirka donesla aperetiv, chutovky a ja tam sama. On si prijel asi po 15min, a steakovym nozem zacal hned otvirat ten autoklic, no jak ja se stydela… :D :oops: ja nevim proc sem musela narazit na chlapa co se nezastavi, ctu tu deno denne, ze se chlap vali a s nicim nepomuze, ale klidne bych vam toho svyho pujcila… :mrgreen: :nevim: Normalne prijede z prace kolem 6, co bych dala za klid, abychom si pustili film, povidali, nebo proste jako normalni chlap vytuhnul a usnul!, ale on jde do garaze, sekat travu, rezat dlazdice.. ja si po vecerech skladam puzzle na to mi rekne k cemu to je, ze 500kosticek nema prece smysl, ze mam skladat kdyz uz tak alespon 3000 dilku…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1.1.20 04:31

Zkus mu příště říct, že někdo musí vyrovnat tu jeho nadmíru aktivity :mrgreen: anebo něco ve stylu, že jsi makala i v minulých životech, tak to nemusíš přehánět teď nebo že v rakvi si s nikým porovnávat svaly nebudeš :D udělat si z toho srandu. Něco nad čím se pozastaví i když to bude nesmysl. Prostě ho odpálkuj.
Třeba čtení knížky je aktivita, to že on se svou hyperaktivitou nevydrží číst, neznamená, že ztrácíš čas u čtení. :zed: hned bych mu to našla na netu, co všechno člověk získá díky čtení.. puzzle to samé, schválně ať začne skládat 3tis dílků, jak dlouho u toho vydrží, když 500 je zbytečné skládat. Ještě bych mu za trest vybrala nějaké těžké :roll:
Přeju hodně trpělivosti do nového roku :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1049
1.1.20 04:33

:lol: Promiň, mě to pobavilo :mrgreen: Asi ADHD… :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
142
1.1.20 04:47

Tazmánský čert ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.1.20 04:47

Zakladatelka: on tech 3000 dilku da za par hodin prave, ted od tchyne dostall nejake lego modelu auta co melo 6000dilku a dal to za 15h asi :( Bohuzel nadsazku, ironii nechape :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
1.1.20 04:55
@Anonymní píše:
Zakladatelka: on tech 3000 dilku da za par hodin prave, ted od tchyne dostall nejake lego modelu auta co melo 6000dilku a dal to za 15h asi :( Bohuzel nadsazku, ironii nechape :nevim:

Tudíž aspergrův syndrom, takže fakt nemusíš mít pocit, že ty jsi ta divná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2950
1.1.20 07:03

:lol: Mohl by k nam nekdy prijet pohlidat tri decka, to nas dokonale zbavuje energie a masaz nebo cteni je nas sen. Zrejme takovy byl vzdycky a ty sis ho pro to vybrala ze vsech chlapu na svete, tak co se zmenilo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9550
1.1.20 07:05
@Raduna-Raduna píše:
Tudíž aspergrův syndrom, takže fakt nemusíš mít pocit, že ty jsi ta divná.

Nema pocit, ze je divna. Jen uz ji vadi jeho slovni utoky a „kritika“, ze nic nedela :?

Ty jo, ja jsem schopna v zime prolezet u TV nebo s knizkou cele nedelni odpoledne, v lete jsem schopna cely vikend prolenosit u bazenu. To by bylo neco na tveho chlapa :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2133
1.1.20 07:34

Ale takovy byl asi vzdy, ne? Jako mel by respektovat, ze ty to mas jinak, ale jinak se divim, ze ty se divis jaky je, ja jsem taky hodne aktivni a vlastne neposedim a cucet na tv me neba, kdyz uz me ale neco chytne, nemam ale problem to dokoukat, nastesti mam muze, ktery je taky aktivni a vlastne porad neco delame. Vy se musite najit nejaky kompromis, jste spolu uz dlouho, jste manzele, cekala bych, ze uz to budete mit vytesene.. Nebo ti to driv nevadilo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5594
1.1.20 07:36

Hele mozna je fakt aspergr a jeste hyperaktivni. Aspici neumej pochopit, ze nekdo ma jiny hodnoty nez oni. Asi bud rada, ze nemate deti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.1.20 07:52
@Anonymní píše:
Zakladatelka: on tech 3000 dilku da za par hodin prave, ted od tchyne dostall nejake lego modelu auta co melo 6000dilku a dal to za 15h asi :( Bohuzel nadsazku, ironii nechape :nevim:

I mě to sedí na aspergeruv syndrom..což je druh autismu.
Ti ironii prostě nepochopí a i kdyby ses rozkrajila, prostě on to mít jinak nemůže a nebude

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6305
1.1.20 07:57

Ano, v porovnani s nim jsi neproduktivni. A co? On je v porovnani s tebou hyperproduktivni. Teda spis v porovnani s kymkoliv. Proste kazdej jsme nejakej. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5046
1.1.20 08:23

Tedy tohle vypadá na nějakou genetickou závadu v elektroinstalaci umocněnou křížením jedinců s podobnými symptomy. :mrgreen: Já bych řekla že váš muž je hyperaktivní a vám už dochází síly to tolerovat. Já bych s takovým člověkem nevydržela 10 minut v místnosti natož 11 let. Když vezmu kolik práce nám dalo s manželem sladit naše životní potřeby když on je extrovert a já introvert, a to se do toho nepletla taková horečná aktivita. Máte můj obdiv, já bych utekla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5594
1.1.20 08:29

@Heivka :D hele pritel je taky desne hyper jenze nema narusenou socialni inteligenci takze moc dobre vi, ze vybocuje. A rozhodne by se na me tim nevytahoval.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8100
1.1.20 08:36

To vypadá na nějakou poruchu mozku.
Jako kdyby tě slovně neponižoval, tak bych se to snažila vyřešit nějak citlivě, ale takhle by ode mě občas slyšel něco, co by se mu nelíbilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama