Manžel mi strašně moc ublížil - milenka

Napsat příspěvek
1622
26.3.20 14:07

Ono je to těžké… dávat druhému šanci, o kterou nestojí, je asi jako strkat do schránky reklamní leták, když je na ní napsáno „Nevhazujte žádnou inzerci“. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.3.20 14:25
@Anonymní píše:
Bohužel nemůžu riskovat, že nakazíme mamku. Stejně i bez toho nemám moc velkou podporu od rodiny. Jen tak občas zavolat. A to je vše. Budu muset vše dát sama

Nech si napsat něco na uklidnění a odstěhuj se. Já chápu, že být v téhle době sama je hodně zatěžující (jsem sama s dětmi, tak o tom vím poměrně dost).
Ty se musíš v první řadě sebrat psychicky a začít jedna ryze racionálně. Ber to jako nový začátek.
Manžela nemáš jak donutit, aby se k Tobě vrátil. Nauč se fungovat sama, bez něj.
Nebraň mu v kontaktu s dítětem.
Vybreč se, když budeš potřebovat, uleví se Ti. Ale pokus se sebrat a rozmýšlet, jak budeš žít dál. Z čeho budeš žít, jak bude mít otec kontakt s dítětem, jak budeš financovat svůj život.
Posílám Ti hodně síly. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
609
26.3.20 15:48

Je mi to líto. :(

Přijde mi, že u něho tvůj nezájem budí zájem. Takže se v klidu vybrec, odstěhuj se s uvidíš, že to za chvíli bude lepší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.3.20 15:52
@alena1995 píše:
Je mi to líto. :(Přijde mi, že u něho tvůj nezájem budí zájem. Takže se v klidu vybrec, odstěhuj se s uvidíš, že to za chvíli bude lepší.

Jo, přesně. U nás je to taky tak. Já jsem jela v módu nezájem, dolezl. Jak jsem dala šanci, zas odtáhl… Teď už ale i kdyby se doplazil…

• Nahlásit
  • Citovat
2229
26.3.20 15:55

Holka moje milá nešťastná :andel: to je na antidepresiva
prostě to nedáváš, nezvládáš
nejsi ani první ani poslední, koho rozchod s malým dítětem položil
je to hajzl, neváží si tě
strašně se před ním ponižuješ čímž to zhoršuješ
takže nutně potřebuješ oporu - kamarádku, mamku, rodiče, babičku - prostě Někoho
nemůžeš na to být sama
hlavně už mu nepiš, nevolej, on to má uzavřený, jen si ubližuješ
je to strašné a vím, jak některý rozchod může bolet, je to jakoby pukalo srdce
ale věř mi, že VŠE se dá vydržet..
drž se a nebuď sama, mysli na dceru, musíš být silná pro ni
je mi to líto… :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.3.20 22:26

Zakladatelko, tak jak je? Jak to zvládáš, něco nového? Moc na tebe myslím. Já jsem to dnes dala docela v pohodě. Nejhorší jsou u mě rána. Takové to probuzení do reality :(

• Nahlásit
  • Citovat
2092
27.3.20 00:56
@Anonymní píše:
Pak přišla doba, kdy jsem byla na terapii a tam jsem zjistila, že ještě nejsem připravena nechat ho jít. Dokonce jsem mu to nedávno řekla, ať za ní nechodí a zůstane.

Nechal jsem z tvého povídání jen jeden kousek.
Kvalifikovaný psycholog by tě nepřivedl k takové pitomosti, jako že nejsi připravena nechat ho jít. Nekvalifikované vztahové poradkyně jsou nebezpečné nestaví tě na nohy, ale stejně jako kartářky ti říkají to co chceš slyšet.

Tvůj už prakticky bývalý je hlup** co se nemohl rozhodnout a vždy podlehl. Co by jsi v dalším životě dělala se slabochem :roll:

To nejhorší máš za sebou, máš čas si připravit potřebné… teď už to bude jen lepší :-)

A na závěr, výborná rada pro kočku (přeber si to jak potřebuješ) co jsem tu už nedávno dával.
Neztěžuj si na emiminu, zaregistruj se na seznamce a koukej zamotat hlavu nějakému zajíčkovi :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.3.20 07:24
@Josef_t píše:
Nechal jsem z tvého povídání jen jeden kousek.
Kvalifikovaný psycholog by tě nepřivedl k takové pitomosti, jako že nejsi připravena nechat ho jít. Nekvalifikované vztahové poradkyně jsou nebezpečné nestaví tě na nohy, ale stejně jako kartářky ti říkají to co chceš slyšet.

Tvůj už prakticky bývalý je hlup** co se nemohl rozhodnout a vždy podlehl. Co by jsi v dalším životě dělala se slabochem :roll:

To nejhorší máš za sebou, máš čas si připravit potřebné… teď už to bude jen lepší :-)

A na závěr, výborná rada pro kočku (přeber si to jak potřebuješ) co jsem tu už nedávno dával.
Neztěžuj si na emiminu, zaregistruj se na seznamce a koukej zamotat hlavu nějakému zajíčkovi :cert:

Ty jsi nikdy nebyl v situaci, kdy jsi byl s někým nevhodným, moc dobře jsi věděl, že je vztah o ničem a přesto jsi to nedokázal rozštípnout?
Já ano, takže zakladatelku chápu. A seznamku bych jí teď v téhle době opravdu neradila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21360
27.3.20 08:17
@Černá vdova píše:
Ty jsi nikdy nebyl v situaci, kdy jsi byl s někým nevhodným, moc dobře jsi věděl, že je vztah o ničem a přesto jsi to nedokázal rozštípnout?
Já ano, takže zakladatelku chápu. A seznamku bych jí teď v téhle době opravdu neradila.

Přesně tak. A jinej/další chlap? 8o No to je teda teď opravdu to poslední, co by jí „pomohlo“. Věřím, že na tohle opravdu myšlenky nemá ani trochu, s tímhle se člověk musí nejdřív vyrovnat, což má několik fází a musí si je každý projít (a chlap jako „léčitel“ by jí hodně ublížil, ba zhoršil).

Zakladatelko, držím pěstičky, ať se to léčení dušičky a srovnání se s koncem daří co nejlíp. :kytka: Ještě to potrvá. Spousta z nás si tím prošla. Neboj, bude zase dobře, věř mi. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2092
27.3.20 11:20
@Černá vdova píše:

Samozřejmě, že byl „princip vařené žáby“ či „mrtvého koně“ funguje i na mě :-)
Myslím, že chybou byla ta vztahová poradkyně, ale s tím už teď nic neudělá.

A ta seznamka - Nebude se v tom tolik patlat, zjistí, že je hodně chlapů si by si dalo říct… 8o. Určitě ji nenabádám hned randit a porušit karanténu :cert:.
Jen aby se v tom přestala „patlat“ a trošičku si zvedla sebevědomí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1622
27.3.20 12:11

@Josef_t Ano, on je totiž na seznamce každej zvědavej na to posloužit někomu jako narovnávač a posilovač sebevědomí, nástroj pomsty či převozník. OMG :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.3.20 12:37

Zakladatelka ted rozhodne jeste neni ve fazi, kdy by ji pripadny zajem druheho pohlavi zvysil sebevedomi, pripadne pomohl se pres aktualni situaci prenest. Ted si prvne musi projit fazi, kdy si sama prizna, ze vztah dosel ke konci a zacne pracovat na zklidneni sve psychiky tak, aby mohla zacit fungovat v beznem zivote pro sebe a sve dite. V aktualnim psychickem rozpolozeni by jakekoliv seznamovani nedopadlo dobre, maximalne by se citove upnula na nekoho jen proto, aby vytesnila manzela. A to by mohlo dopadnout, vzhledem k emocni labilite (ktera je ted pochopitelna), tragicky. Nejlepsi cas, kdy skoncit v naruci psychopata, nasilnika apod., kteri maji na tento typ zklamanych zen zvlastni radar.
Ma zlomene srdce a na bolest z rozbite rodiny a ztraty iluzi ji ted nepomuze ani kdyby po ni vyjel Bradley Cooper.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.3.20 12:44
@ontarova.stara píše:
Zakladatelka ted rozhodne jeste neni ve fazi, kdy by ji pripadny zajem druheho pohlavi zvysil sebevedomi, pripadne pomohl se pres aktualni situaci prenest. Ted si prvne musi projit fazi, kdy si sama prizna, ze vztah dosel ke konci a zacne pracovat na zklidneni sve psychiky tak, aby mohla zacit fungovat v beznem zivote pro sebe a sve dite. V aktualnim psychickem rozpolozeni by jakekoliv seznamovani nedopadlo dobre, maximalne by se citove upnula na nekoho jen proto, aby vytesnila manzela. A to by mohlo dopadnout, vzhledem k emocni labilite (ktera je ted pochopitelna), tragicky. Nejlepsi cas, kdy skoncit v naruci psychopata, nasilnika apod., kteri maji na tento typ zklamanych zen zvlastni radar.
Ma zlomene srdce a na bolest z rozbite rodiny a ztraty iluzi ji ted nepomuze ani kdyby po ni vyjel Bradley Cooper.

Amen. Hlavně ne hned dalšího blbce. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
27.3.20 12:47
@Josef_t píše:
Samozřejmě, že byl „princip vařené žáby“ či „mrtvého koně“ funguje i na mě :-)
Myslím, že chybou byla ta vztahová poradkyně, ale s tím už teď nic neudělá.A ta seznamka - Nebude se v tom tolik patlat, zjistí, že je hodně chlapů si by si dalo říct… 8o. Určitě ji nenabádám hned randit a porušit karanténu :cert:.
Jen aby se v tom přestala „patlat“ a trošičku si zvedla sebevědomí.

Pamatuju si, v jakém rozpoložení jsem byla, když jsem byla na seznamce a to jsem měla jinak život normální a v pohodě (jako že ne karanténa, ne během rozchodu atd.). Na to, aby sis zvedal sebevědomí na seznamce musíš mít náturu, kterou já třeba fakt nemám.

Skákat z větve na větev umí jen někdo. Myslím, že řada lidí včetně mě si musí odžít smutek z nevydařeného vztahu a pak teprve se třeba odhodlá zkusit něco nového.

Pokud jde o mě, tak já na seznamku už nikdy. 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21360
27.3.20 15:34
@ontarova.stara píše:

Přesně tak jsem to myslela.

@Černá vdova píše:
Pamatuju si, v jakém rozpoložení jsem byla, když jsem byla na seznamce a to jsem měla jinak život normální a v pohodě (jako že ne karanténa, ne během rozchodu atd.). Na to, aby sis zvedal sebevědomí na seznamce musíš mít náturu, kterou já třeba fakt nemám.

Skákat z větve na větev umí jen někdo. Myslím, že řada lidí včetně mě si musí odžít smutek z nevydařeného vztahu a pak teprve se třeba odhodlá zkusit něco nového.

Pokud jde o mě, tak já na seznamku už nikdy. 8)

Tak tak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama