Manžel mi zahýbá s nej kamarádkou

Anonymni
22.2.09 22:32

manžel mi zahýbá s nej kamarádkou

Ahoj maminky :)
píší vám a v očích mám slzy. Dnes mi manžel s berekem oznámil,že provedl hroznou věc. Jsme spolu 6 let, z toho 5 let menželé s dvouletou cácorkou.
No a co manžel udělal............začal se scházet s mojí nejlepší kamarádkou (ta je taky vdáná a má stejně starou dceru jako my). Prý to trvalo asi měsíc,jen se líbali,nespali spolu, ale co je horší řekli si „miluji tě“. A prý spolu chtěli být i do budoucna. Nakonec to prý ukončili,že to asi nelze,že by nám ublížili.
Ona to řekla doma (manžel jí od sebe nepustí,prý jí stále miluje) a mně to muž řekl dnes :cry:
Prý ho to mrzí a miluje i mě a dcerku a chce být i námi. Ale jí miluje taky. A já si v duchu myslím,že s námi je pouze proto,že nemůže být s ní. Že jí manžel nepustí, a my jsme tedy na něj zbyly.
Nechápu jak si po 14dnech mohli říct,že se milují a plánovat si budoucnost !!!! Vždyť to jsou tak vzácná slova a oni by kvůli tomu rozbili naše rodiny a včechno !
Manžel se mě ptal,jestli má odejít nebo zůstat. Nechala jsem ho tu,ale nevím,jak se k němu chovat.Budu mít teď pocit,že myslí stále na ní, že by byl raději s ní.
Ona u mě samozřejmě jako kamarádka skončila !!!!
Prý nám to řekli,protože se nám už nemohli podívat do očí. Jim se asi ulevilo,ale mně přitížilo :cry:
Navíc tím zničili úplně všechno. Naše děti se už nebudou každý den vídat, my nemůžeme jít s celou bandou na výlety,do hospůdky atd,. protože do té bandy patří i ona a její muž.
Poraďte,jak se mám teď chovat !

a omluvte ten můj román.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
22.2.09 22:47

Tohle na tom nenávidím!!! Že oni si uleví svému svědomí a my si to musíme odtrpět! Ať si to odbudou, když musej, ať se scházejí, když musej, ale ať proboha nikomu neubližují a ať si ten kříž nesou sami!!! Jenže mě někdy připadá, že to vykřičej na ty svoje polovičky právě proto, aby to vyřešili za ně. Že třeba tajně doufají, že jim ty kufry člověk vystěhuje a oni pak mohou říct: Já ale rodinu opustit nechtěl, to byla ONA, kdo neprojevila dost tolerance!!!
Uff, nezávidím ti to, mám to za sebou a po třech letech „lepení“ jdeme stejně od sebe, protože už nikdy si neodvyknu, abych sebou netrhla při každé pozdněvečerní sms-ce nebo se nezeptala minimálně dvakrát, proč přijel z práce až v šest, když dělá do čtyř… a podobné věci, kterýma mu pochopitelně lezu na nervy, ale já prostě nemůžu jinak.
Přeji hodně štěstí, pevné nervy a co nejméně slz.
A ty „nejlepší“ kamarádky fakt moc nechápu. Mojí kámošce se stalo totéž… :(.
Prostě nechápu, když té kámošce řekneš všechno důvěrné ze svého života a třeba od tebe i dobře ví, že není jen ideální, že tohle dokáže udělat.
Nebo tvůj manžel je právě ten pan dokonalý? Tak si ho chce urvat pro sebe?

• Nahlásit
  • Citovat
1446
22.2.09 22:56

Chudinečko !!! :(
Je mi tě moc líto, vlastně vás ........

Bohužel ti neporadím co dělat, to si musí každý rozhodnout sám, co je schopen unést a odpustit či neodpustit.
Mohla bych ti poradit , ale ze zkušenosti vím, že si to opravdu musíš promyslet sama.
A pak jen mít někoho kdo podpoří tvé rohodnutí!

Já si rozhodováním prošla zda rozvod nebo ne! Tak vím jak ti je!
Zvolila jsem rozvod, ale u mě byli i jiné důvody než jen nevěra.

Přeju hodně moc síly !!! :wink: DRŽ SE !!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
22.2.09 22:57

Odysea:
A můžu se zeptat, jak jsi to nakonec rozsekla?

• Nahlásit
  • Citovat
1446
22.2.09 23:01

Už jsem doplnila v úpravě jak to nakonec dopadlo, ale já se rozhodla že to tak dál nejde a že se rozvedu ještě dřív než jsem zjitila nevěru.
U mě to byla taková „třešnička na dortu“ :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
22.2.09 23:37

No super, hlavně že si ulevili, pitomci jedni. A jak jsou hodní, že nesexovali, co?

Bych je bila po papulách, svatoušky. Když udrželi pohlavní orgány měli udržet i jazyky - a pokud je ta jejich láska tak láskovatá, měli to řešit - ale ne tak, že oznámím manželce/manželovi, že miluju jinde, ale že jsem tak hodná, že teda nepodvádím…

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2047
23.2.09 00:16

Taky mám takové ,,rádoby'' kamarádky. Kolikrát jsem načapala toho svého v pokoji s kamarádkou. Ne při tom, ale když ji šahal na prsa. A ona když mě videla, tak hned spustila ,,je to nemužeš, to nejde…'' si myslí, že jsem asi uplně blbá. No tvuj manžel ti řekl narovinu, že vás chtel opustit. Tak už jen proto bych s ním nechtěla být já. Vztah je o duvěře a když se vytratí, tak je zle. Mě se nikdy nepřiznal, takže já nemohu soudit jeho a co mel v plánu. Každopádně moje kamarádka s ním do toho pokoje něměla chodit vubec. Už mi těčou slzy taky…
Tohle se prostě nedělá, to je sprostárna všeho. Rozbíjet partnerský vztah a kamarádský vztah. Je mi zo toho na nic, jak jsou někteří lidé povrchní… je mi z nich zle :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
23.2.09 01:07

Nebudu se opakovat - holky to tu psaly prede mnou. Oni svemu svedomi ulevili tak, ze to prehodili na vas a reste si to. My nic, my muzikanti a v pripade rozvodu ten radoby „vinik“ ve svych ocich nebude ten podvadejici, ale podvadeny, ktery to navrhl.

Ja sama za sebe bych manzelovi dala nejaky termin - mesic dva, aby si rozmyslel co v zivote chce a pokusila se fungovat normalne jako predtim, i kdyz to bude hodne tezke.

Pri sve povaze bych ho nechala odejit, at se sam rozmysli. Nemam povahu na to, abych resila jeho citovou neveru, kdyz zrejme po dvou tydnech a v sexualnim roztouzeni oba pouzivaly k premysleni ne zrovna mozek. Jinak by dle mne dospely clovek s fungujici rodinou nechtel budovat spolecny zivot po dvou tydnech sexualniho poblouzeni - jo u pubertaku a nactiletych bych to chapala :-)

a ze spolu zatim jeste nespali - o svata prostoto - co kdyz v pripadnem budoucim spolecnem zivote zjisti, ze jim to po sexualni strance nevyhovuje? Cimz samozrejme nechci tvrdit, ze primo neverni byli.

A tip me kamaradky, kdyz po 10ti letem manzelstvi s dvema detmi prisel manzel, ze se zamiloval do mlade bezdetne kolegyne:

• sbalila mu tasku s vecmi - zvlast dala do pytle spinave pradlo.
  • manzel musel sam kulantne detem rict proc se stehuje pryc (jeho navrh byl, at jim to rekne setrne sama zamitla - ona rodinu neopousti)
  • okamzite mu dala terminy, kdy se bude stykat po dohode s detmi s nima a co je potreba s detmi zaridit (odvest na krouzky, ke kamaradum, vyzvednout v urcite dny ze skoly/skolky). Deti at si vezme kam chce, ona chce mit volny byt pro pripadne znamosti, ktere muzou byt kratkodobe a ona nez si bude jista novym partnerem nechce delat detem v hlave zmatek s novymi strejdy.
  • zhruba vycislila kolik stoji domacnosti a deti (to slo puvodne mimo nej) a pevne urcila kdy a jak bude platit.

Do dvou mesicu byl manzel s prosikem doma zpatky - tak rychle se po spolecnem souziti s vyvarenim, pranim spinavejch fusekli a pravidelnych navstev 2 cizich deti odmilovala slecna a manzela vykopla. Budiz ji jeste ke cti, ze netusila chudak holka kolik stoji deti a ze manzel misto drahych veceri, kyticek a pradylka to cpe do deti - mysleno ironicky. Manzel ted seka uz vice nez tri roky latinu s tim, ze „povinnosti“ s detma mu kamaradka nechala a volny cas vyuziva plne pro sebe - cviceni, jazykovy kurz apod. Jo a jeji manzel na ni ted desne zarli…

Coz samozrejme neni pausalni navod, jen takove zamysleni a postup. Kamaradka mela navrch v tom, ze to vedela predem (kolega obou se ovineny prokecl) a vlastne cekala kdy se to provali. Rikala, ze si pobrecela kdyz to ona vedela, kdyz se manzel priznal k zamilovanosti, tak uz jen vecne a suse jednala. Navic byla klika, ze ho slecna vykopla pac po urcite dobe zjistila, ze ji prestava chybet - jako otec ovsem fungoval a funguje ted lepe nez pred neverou.

• Nahlásit
  • Citovat
5255
23.2.09 08:02

Tak v prvém případě to není žádná kamarádka :evil: Tohle fakt nechápu,respektuju,že se může mé kamarádce líbit můj muž,ale nejsme přece zvířata a v něčem bychom se měli přece dokázat ovládnout!
Za sebe říkám,že bych to asi nezvládla,hlavně kvůli tomu,že je to osoba,kterou znáš,někdy je možná sex lepší než když vám řekli,že se zamilovali!
Asi bych narovinu řekla manželovi,že nevíš,jestli dál dovedeš žít v takovém manželství,možná nějaký čas vyčkat,ale sama uvidíš,jestli ti nezačne být manžel spíš protivný.
Přeji pevné nervy!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8145
23.2.09 08:25
Anonymni píše:

A tip me kamaradky, kdyz po 10ti letem manzelstvi s dvema detmi prisel manzel, ze se zamiloval do mlade bezdetne kolegyne:

• sbalila mu tasku s vecmi - zvlast dala do pytle spinave pradlo.
  • manzel musel sam kulantne detem rict proc se stehuje pryc (jeho navrh byl, at jim to rekne setrne sama zamitla - ona rodinu neopousti)
  • okamzite mu dala terminy, kdy se bude stykat po dohode s detmi s nima a co je potreba s detmi zaridit (odvest na krouzky, ke kamaradum, vyzvednout v urcite dny ze skoly/skolky). Deti at si vezme kam chce, ona chce mit volny byt pro pripadne znamosti, ktere muzou byt kratkodobe a ona nez si bude jista novym partnerem nechce delat detem v hlave zmatek s novymi strejdy.
  • zhruba vycislila kolik stoji domacnosti a deti (to slo puvodne mimo nej) a pevne urcila kdy a jak bude platit.

Do dvou mesicu byl manzel s prosikem doma zpatky - tak rychle se po spolecnem souziti s vyvarenim, pranim spinavejch fusekli a pravidelnych navstev 2 cizich deti odmilovala slecna a manzela vykopla. Budiz ji jeste ke cti, ze netusila chudak holka kolik stoji deti a ze manzel misto drahych veceri, kyticek a pradylka to cpe do deti - mysleno ironicky. Manzel ted seka uz vice nez tri roky latinu s tim, ze „povinnosti“ s detma mu kamaradka nechala a volny cas vyuziva plne pro sebe - cviceni, jazykovy kurz apod. Jo a jeji manzel na ni ted desne zarli…

Coz samozrejme neni pausalni navod, jen takove zamysleni a postup. Kamaradka mela navrch v tom, ze to vedela predem (kolega obou se ovineny prokecl) a vlastne cekala kdy se to provali. Rikala, ze si pobrecela kdyz to ona vedela, kdyz se manzel priznal k zamilovanosti, tak uz jen vecne a suse jednala. Navic byla klika, ze ho slecna vykopla pac po urcite dobe zjistila, ze ji prestava chybet - jako otec ovsem fungoval a funguje ted lepe nez pred neverou.

Super řešení. Tohle zkus, jestli na to máš!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2602
23.2.09 08:30

Ahoj,
je mi lito cim prochazis…

Anonymni, naopak, ja bych postup kamaradky jako UNIVERZALNI VYPORADANI SE S UBOZAKY tady nekde vyvesila…je to vyborne reseni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
23.2.09 08:47

Moc vám děkuju,je dobré vědět,že se můžu někomu vypovídat.

Manžel byl opravdu vždycky pro všechny pan dokonalý. Vždycky mi všichni tvrdili,jak mě hrozně miluje,jak krásně se vším pomáhá atd. atd. A tahle kamarádka má do manžela na ho..o,tak si asi chtěla vzít toho mýho,nebo nevim. Ale ona to neudělala poprvé,už se takhle během vztahu se svým mužem, jednou na 2 měsíce zamilovala do jiného.

Přemýšlela jsem celou noc,jestli ho nemám vyhodit,jestli to teď zvládnu, vedle něho být, ale mám strach,že kdybych ho vyhodila,tak se třeba začne zase stýkat s ní nebo se prostě od nás ještě víc oddálí,a už to krachne úplně.
Když se ho zeptám,co chce,řekne, že chce být s námi. Ale nevlezu mu do hlavy, jestli je to jen protože nemůže být s ní, tak holt zůstane s námi, nebo jestli s námi chce být,protože si opravdu uvědomil,že bez nechce žít. To fakt nevim.

Zatím mám taková ta nutkání se ho na všechno ptát, co dělali,kde byli atd. Jenže nesmim se ho ptát, protože ho akorát ještě víc naštvává. Jenže já prostě nedokážu pochopit,jak si mohli po 3 setkáních říct,že se milujou a plánovat,že kvůli tomu rozboří dvě rodiny !!!!!! To fakt nechápu :cry:

jana

• Nahlásit
  • Citovat
35444
23.2.09 10:14

autorka no pokud chce s vámi zůstat a nechce odejít a přiznbal se, tak bych určitě dala šanci, protože zamilovanost je opravdu přechodný stav a může se stát každému. Já bych teda ocenila víc, kdyby to dokázal překonat sám a mě tím netrápil. No stalo se, patří k těm poctivcům za každou cenu, budeš to mít těžké. Ale zkus mu šanci dát. Tobě se tohle může stát taky.
Ale asi bych vážně zvažovala odstěhování, nedovedu si představit, že se s tou kamarádkou stále potkávám.

anonymní 2 měla jsi tohle napsat do té diskuse „čekám dítě s jiným“ aby ty prabvdomluvné moralizátorky viděly, že poctivost za každou cenuní není vždycky dobrá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.2.09 10:49

Ahoj Jani,
To co sa ti stalo je smutne ale bohuzial sa to stava castejsie ako si myslime. To ze sa clovek ktory zije v dlhorocnom zvazku obcas ,,zamiluje" (je to v uvodzovkach lebo je to len take pobluznenie, so skutocnou laskou to nema vela spolocneho) sa bohuzial stava. Ide skor o to ze svoj problem nemal vesat na teba. Mozno ozaj o nic neslo, len o take pobluznenie…chvilkovy osial ktory tak ako prisiel aj odide. A mozno o dalsi mesiac by si na nu ani nespomenul. Ale pre teba sa jeho priznanim zmenilo vsetko. Aj keby si velmi chcela doveru v neho a ,,kamaratku" ti uz nikto nevrati. K tej kamaratke sa radsej nebudem vyjadrovat:-) Ja som si presla niecim podobnym, sice sa mi manzel nepriznal, ale sama som zistila ze ma znamost. Aj ked som odpustila, uz nikdy som nemala istotu a tato neistota a pocit stale overovat a preverovat nas vztah nakoniec dohnali k rozvodu. Pretoze dovera je zaklad vztahu, a ked ti niekto na rovinu povie za sa zamiloval do tvojej najlepsej kamosky uz mu tazko budes niekedy verit. Takze tazko sa radi, viem ake je takze rozhodovat nie len za seba ale aj za deti. Pre zaciatok neodchadzaj, ani manzela nevyhadzuj a uvidis ako sa to bude vyvijat. Mozno je vasa laska natolko silna ze to spolu nejako zvladnete. Ale v kazdom pripade mu daj jasne najavo ze ta to zranilo, a ze nerozumies ako sa mohol takto zachovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
394
23.2.09 11:22

Nechápu, proč ti to vůbec říkal a nechápu proč ti říkal, že si řekli, že se milují ????
Vyhodila bych ho, třeba na měsíc, na dva. Všechno si rozmyslíš, co a jak dál. Určitě bys mu měla dát lekci. Neříkám, že se to nemůže stát, ale myslím, že by měl teď chvilku taky trpět on. Příště si to možná rozmyslí.
Jak už tady někdo psal, sice si budeš myslet, že jsi mu odpustila, že jsi se s tím smířila, ale stejně tě to bude pořád užírat. A nakonec… já si myslím, že vztah je o důvěře a jak tě někdo podrazí, tak jak mu pak můžeš věřit.

A to, že to byla nejlepší kamarádka, to prostě nechápu, dala bych za svojí nej kámošku ruku do ohně a vím, že by mi tohle v životě neudělala…o to je to ještě horší. Nezávidím ti to a přeju hodně sil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama