Manžel mi zakazuje alkohol

Anonymní
23.2.21 16:44

Manžel mi zakazuje alkohol

Ahoj holky, prosím o radu i názory.. Manželovi vadí, že si každý pátek koupím víno.. Kdysi k nám chodili známí a bylo to pravidlo, teď už cca rok nechodí… Minule byla hádka, kdy jsem mu řekla, že mi vadí, že se musím ptát, jestli si to víno mužů koupit, že nejsem malé dítě… tyden se mnou nemluvil… Od té doby cca měsíc jsem si nic nekoupila,, raději… Vše bylo ok.. Dnes jsem nemusela do práce a celý den jsem uklízela no a dala jsem si 2 panaky… Manžel došel z práce a hned se naštval, že není blbý a že to ze mě cítí… ano cítí, ale kdyby mi to nezakazoval, tak to nedělám natajno.. On sám, za poslední měsíc, když jsme byli u mého otce si s ním 2 víkendy po sobě dal pivo a rum a já nic neřekla, a teď mi bude tohle vyčítat??… Přece se nebudu ptát, jestli mužů nebo ne,!!? Přitom já mu nic nevyčítám,, doufám, že je to pochopitelný čtení,, píšu naštvaná… Díky za názory…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14539
23.2.21 16:47
@Anonymní píše:
Ahoj holky, prosím o radu i názory.. Manželovi vadí, že si každý pátek koupím víno.. Kdysi k nám chodili známí a bylo to pravidlo, teď už cca rok nechodí… Minule byla hádka, kdy jsem mu řekla, že mi vadí, že se musím ptát, jestli si to víno mužů koupit, že nejsem malé dítě… tyden se mnou nemluvil… Od té doby cca měsíc jsem si nic nekoupila,, raději… Vše bylo ok.. Dnes jsem nemusela do práce a celý den jsem uklízela no a dala jsem si 2 panaky… Manžel došel z práce a hned se naštval, že není blbý a že to ze mě cítí… ano cítí, ale kdyby mi to nezakazoval, tak to nedělám natajno.. On sám, za poslední měsíc, když jsme byli u mého otce si s ním 2 víkendy po sobě dal pivo a rum a já nic neřekla, a teď mi bude tohle vyčítat??… Přece se nebudu ptát, jestli mužů nebo ne,!!? Přitom já mu nic nevyčítám,, doufám, že je to pochopitelný čtení,, píšu naštvaná… Díky za názory…

Tobe prijde v poradku pravidelne pozivat alkohol? A to jsi kazdy patek vypila celou lahev? 8o Treba manzel vidi, ze uz to je za hranou a mela bys zbrzdit :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
261
23.2.21 16:48

Jasně, že ti to nemůže zakazovat. Jestli jsi s chlastem fakt v pohodě a on jen vysir. a, tak pití natajnacku je cesta do pekel.

Ale ještě bych se nad tím zamyslela :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
266
23.2.21 16:52

Taky dost zalezi na tom, jak se po alkoholu chovas. Spousta lidi si to ani neuvedomuje. Pritel se semnou take muze dohadovat, ze se chova stale stejne, ale uz po 2 sklenicich vina vidim jak zacina byt urejpany. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2033
23.2.21 16:53

No mně nepřijde úplně normální jen tak do sebe lejt dva panáky. Jako já si dávám třeba dvojku červenýho, ale na chuť, vychutnávám si to, ale nechápu, že si někdo vychutnává tvrdej chlast :-D teda pokud šlo třeba o vodku nebo fernet nebo alkohol tohoto typu, nějakej likérek bych pochopila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74

Jsi zavisla a jeste se problem snazis prehodit na manzela. Tady ti nikdo nepomuze, zavolej si do protialkoholicke lecebny a zacni to resit nez bude pozde!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8146

A jak dlouho tu láhev vína piješ? Jestli stahnes každej týden za večer flašku tak to už trochu zavání. A dát si přes den jen tak 2 panáky tvrdyho no nevím :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6635
23.2.21 16:54

Nechce zit s alkoholickou, takze mu moc dobre rozumim.

A tim, ze budes chlastat na tajnaka a navic tvrde, tim driv se vam to rozpadne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1432
23.2.21 16:54
@cecetka píše:
Tobe prijde v poradku pravidelne pozivat alkohol? A to jsi kazdy patek vypila celou lahev? 8o Treba manzel vidi, ze uz to je za hranou a mela bys zbrzdit :nevim:

Tobe prijde vino o vikendu za hranou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14539
23.2.21 16:55
@Kosopemi píše:
Tobe prijde vino o vikendu za hranou?

Ne, ale lahev za vecer a pravidelne uz ano.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53124
23.2.21 16:56

Asi je důvod proč mu to vadí. A dát si jen tak dva panáky, navíc u ženy moc běžné není. Co Tě řekl za důvod?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.2.21 16:59

@MaxBlack nepotřebuju pít, jen si chci občas to víno koupit, aniž bych poslouchala ty kecy kolem… A když to nejde, tak to raději občas dělám tajně,… Přitom by to být nemuselo…ale co jiného mám dělat,, dnes to poznal, tak očekávám tichou domácnost a ani v tomto případě nevím co mám dělat,,

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2245
23.2.21 17:01

Jako dva panáky jsou trochu zvláštní. Ale vypít jednu sedmičku za víkend mi přijde v pohodě. Co manželovi vlastně vadí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
656
23.2.21 17:05
@kopretina27 píše:
@MaxBlack nepotřebuju pít, jen si chci občas to víno koupit, aniž bych poslouchala ty kecy kolem… A když to nejde, tak to raději občas dělám tajně,… Přitom by to být nemuselo…ale co jiného mám dělat,, dnes to poznal, tak očekávám tichou domácnost a ani v tomto případě nevím co mám dělat,,

pokud je něco, co mému muži vadí, tak to nedělám. Zvláště pokud mu to vadí tak moc, že kvůli tomu dělá scény a je to věc typu pití alkoholu a jak píšeš, nejsem závislá a nemusím pít. Pak je prostě jednoduché nepít a je klid. Když si dá manžel pivo, dám si s ním dvojku vína. Sama nepiju a už vůbec nesosám tvrdé panáky potají. Nevíš, co máš dělat, nepít ve všední den přes dne alkohol. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
122
23.2.21 17:07

@kopretina27 A proč si to víno nedáte o víkendu spolu? My si s mužem taky dáváme vínko, pokud teda nejsem zrovna těhotná nebo nekojím, to alkohol nepiju vůbec, ale jinak jsme si taky klidně každý víkend otevřeli láhev nebo v létě pivko i 2× v týdnu. Za alkoholiky se nepovažujeme. Dát si 1× v týdnu víno v tom nevidím problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat