Manžel mi zakazuje kamaráda

Anonymní
1.6.21 12:38

Manžel mi zakazuje kamaráda

Ahoj, potřebuju si vyslechnout nestranné názory. Manželovi dost vadí, že mám teď nového kamaráda, z jeho a ani mě strany nejde víc než o pouhé přátelství. Podnikáme stejně věci které jsem podnikala s kamarádkou (volame si i s jeho přítelkyní přes face tam, píšeme si, posíláme si vtipy, chodíme spolu do restaurace, do kina a cvičime spolu). Manžel mi už několikrát doslova zakázal abych se s ním dál kamarádila. Když jsem ho neposlechla, tak mi doma udělal několik naschválu. Když jsem to přešla s úsměvem, tak na mě začal křičet a snažil se vyvolat hádku. Já si myslím, že to manžel dost přehání. Manžel má taky několik kamarádek s kterými podniká podobné akce jako já s kamarádem a v životě by mě nenapadlo žárlit natož se chovat tak jak manžel. Co byste dělali kdyby vás manžel takhle dusil a dával vám příkazy jako služce? Já už začínám přemýšlet nad rozvodem.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6542
1.6.21 12:42

Tak záleží zda je ta jeho žárlivost oprávněná… :think: nikdy takhle nežárlil?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5850
1.6.21 12:43

Chce te ovladat a zarli. Nema ti co zakazovat, notabene pokud dela to same on s kamaradkami.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31830
1.6.21 12:45
@Anonymní píše:
Ahoj, potřebuju si vyslechnout nestranné názory. Manželovi dost vadí, že mám teď nového kamaráda, z jeho a ani mě strany nejde víc než o pouhé přátelství. Podnikáme stejně věci které jsem podnikala s kamarádkou (volame si i s jeho přítelkyní přes face tam, píšeme si, posíláme si vtipy, chodíme spolu do restaurace, do kina a cvičime spolu). Manžel mi už několikrát doslova zakázal abych se s ním dál kamarádila. Když jsem ho neposlechla, tak mi doma udělal několik naschválu. Když jsem to přešla s úsměvem, tak na mě začal křičet a snažil se vyvolat hádku. Já si myslím, že to manžel dost přehání. Manžel má taky několik kamarádek s kterými podniká podobné akce jako já s kamarádem a v životě by mě nenapadlo žárlit natož se chovat tak jak manžel. Co byste dělali kdyby vás manžel takhle dusil a dával vám příkazy jako služce? Já už začínám přemýšlet nad rozvodem.

Podle stylu psaní je to jen provokativní téma, nic víc.

Obvykle po takovém kamarádství přichází fáze „nikdo to neplánoval, ale zamilovali jsme se do sebe,“ portom „nechceme nikomu ublížit“ a pak „je to silnější než my a navíc s manželem jsem nikdy doopravdy šťastná nebyla.“

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26334
1.6.21 12:45

Upřímně? Mě by tu taky vadilo kdyby měl manžel kamarádku ý se kterou by chodil do restaurace a volal si s ní pravidelně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
845
1.6.21 12:46

A proč výlet, restauraci a kino nepodnikáte spolu s manželem? :nevim: jsou věci který v kamarádství s druhým pohlavím akceptuju a tim je třeba koníček kterej mě nebaví, ale jeho jo, tak jsem ráda, že se tomu vyhnu když on má na to parťáka/parťačku, ale tohle zní jako že jste spolu jen papírově a zbytek podnikáš s kamarádem a jeho přítelkyní, všechno má svý hranice a tohle už by mi taky vadilo :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13045
1.6.21 12:49

Pokud delate oba to same, tak neni duvod vycitat. Jinak me by to vadilo taky :) vseho moc skodi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3897
1.6.21 12:50
@Anonymní píše:

Kamarád taky rád.
Ještě bych asi uvěřil na kamaráda ze školky, ale na nové kamarády nevěřím.
Celé to „kamarádství“ je jen příprava na nový paralelní vztah.

Takže - rozveď se! Má to jen samé výhody.

• Je to možná poslední šance se s manželem rozejít slušně
  • kamarád se myslím velmi rychle vybarví :jazyk:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4491

Podle mě mu vadí, že mu tak nepokrytě lžeš. Jasný, řekneš mu, že jdeš s kamarádem do kina. Která byla dlouhodobě zavřená. Tak to je teda nemálo podezřelý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1573

Jen se rozveď, aby tě pak kamarád mohl utěšovat a skončili jste spolu. :nevim:

A mimochodem kam jste teď s tím novým kamarádem chodili do kina a na večeře? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
967

A proč do kina a restaurace nechodíš s manželem? Ano, na jeho místě by mi to taky vadilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31830
1.6.21 12:53
@Čičorečka píše:
Podle mě mu vadí, že mu tak nepokrytě lžeš. Jasný, řekneš mu, že jdeš s kamarádem do kina. Která byla dlouhodobě zavřená. Tak to je teda nemálo podezřelý.

Ono je to celkově napsaný takovým stylem, že je to zřejmá provokačka. Působí to tak, jako když místní chlapi píšou „za ženu“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31830
1.6.21 12:54
@Blankaspl píše:
A proč do kina a restaurace nechodíš s manželem? Ano, na jeho místě by mi to taky vadilo.

Páč jsou zavřený :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17329
1.6.21 12:54

Vadilo by mi, že má můj manžel kamarádky, se kterými chodí do kina a na večeře, a být tvým manželem, vadí mi, že děláš to samé a dost možná jemu natruc :nevim: Mám mraky mužských kamarádů, ale tohle, co děláš ty, je rozhodně za hranicí akceptovatelného vztahu. Proč na tu večeři nebo do kina nejdeš s manželem? :think: Co si oba vynahrazujete tím, že se obklopujete kamarády opačného pohlaví? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31716
1.6.21 12:55
@Anonymní píše:

Kde jste byli posledních pár měsíců v kině? 8o Proč se k vám nepřidá a nejste jako dvě dvojice? Ne že vy se vesele bavíte a on čeká, až dochvátáš domů. Osobně by mi vadila každá mužova kamarádka, pokud by si myslel, že to nic není. Zas tolik toho společného volného času nemáme, tak ho chceme trávit spolu. Ne s kamarády.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat