Manžel na mě začal být hrubý

116
24.7.13 22:58

Manzel na me zacal byt hruby

Chtela bych se zeptat na vas nazor. Sme spolu s manzelem 7 let, mame dve male deti a vse bylo dopodud skoro v poradku.
V posledni dobe na me vsak manzel je skoro bezduvodne zbytecne hruby, klidne me kvuli prkotine posle do pr…e a kdyz mu reknu, ze se mi to nelibi, tak mi rekne abych si na to pry zvykala 8o Take je casto hodne nervozni pritom sme ted na dovolene a mel by byt v klidu.
Ja nevim co si o tom myslet, nejake velke stresy v praci nema, jina zena v tom snad taky nebude a tak patram po pricine te jeho hrubosti, kdyz doposavad takovy nebyl a nikdy by na me sprosty nebyl. Take se vam stalo po nejakych letech manzelstvi, ze se manzelovo chovani k vam zmenilo k horsimu? A pokud ano prisly ste na to proc to tak bylo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24.7.13 23:01

Nema nejakej ten chlapskej prechod?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
116
24.7.13 23:05

No je mu 28 tak snad v chlapskem prechodu jeste neni :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5429
24.7.13 23:08

Nějaká krize ve vztahu. Máme jí ted taky, sice není hrubej, ale očividně mu lezu krkem. Skoro se spolu nebavíme, no děs. A tak čekám, kdy a jestli vůbec to přejde :?.Jsme spolu taky 7.rok.Ten je prý kritický, asi to tak bude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5429
24.7.13 23:09

Přestaň mu vařit, až Ti řekne, že se mu to nelíbí, tak ať si zvyká :lol:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2401
24.7.13 23:13

Nema treba pocit, ze mu ujel vlak? Prijde mi docela dost mladej na dve maly deti- tak treba ma krizi…?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
116
24.7.13 23:14

@kamikaa je to mozne, ja prave k nemu zadnou averzi nemam a myslela jsem si, ze je na tom stejne, snazim se byt pro nej stale hezka, cvicim, snazim se hezky oblekat a vymyslet aktivity aby ten vztah byl hezky a nebyl v nem stereotyp a on na me pak nekdy tak vyjede, az je mi to lito a rikam si, jestli to mam zapotrebi, kdybych byla sama aspon bych mela klid, kdyz jsem ted totiz s nim, je to stale v napeti, cekam kdy me zase serve za neco. Pritom sem typ, ktery si jen tak neco libit nenecha a ozvu se ale on se chova i tak nejak povysene jako by me podcenoval, ze se mu nedokazu vzeprit a ustoupim a nehadam se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.7.13 23:15

Udělejte si super krasný víkend ve dvou bez detí, ty přivažte nekam ke stromu a po víkendu vyzvedněte, kupte si víno ty si pořit nejaký kočkovity prádelko proste si spolu trochu oživte stereotyp

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2948

@kamikaa mas pravdu. Sedmy rok je pry kriticky a jeste rok 2013 :-D
Zakl. Nevsimej si ho :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4450

Normální to není a nevidím jediný důvod proč by se tak měl chovat. Jste spolu 7 let a to přicházejí první krize.

Manžel je mladý, předpokládám, že i ty budeš mladá a brali jste se na dnešní dobu docela mladí. A hned dvě děti… Nechci strašit, ale pokud se manžel nevzpamatuje a nepoví ti příčinu, tak to bude pravděpodobně nelehká cesta manželství, která se ti bude pramálo líbit.

Vím, že nejsme všichni stejní a každý to má nastavené jinak, nicméně bych se takto mladá nevdávala a děti nepořizovala, poněvadž bych měla obavy právě z takového „vyhoření manželství“.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
116
24.7.13 23:20

@Sepishka jako jak ujel vlak? ze si mohl jeste uzivat a misto toho se musi starat o deti? I to je mozne. Protoze i na ty deti je v posledni dobe nejaky agresivnejsi a kdyz s nima nekam jdeme tak je nervozni, ktere z deti zacne jecet a delat mu ostudu. Ja to tak neprozivam ty deti, vim, ze deti nejsou vzdy poslusne ale jemu to hrozne vadi, kdyz pred lidma treba zajeci nektere z nasich deti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5429
24.7.13 23:21
Tak to se pak vysvětluje všechno :jazyk: :mrgreen:
@palapa píše:
@kamikaa mas pravdu. Sedmy rok je pry kriticky a jeste rok 2013 :-D
Zakl. Nevsimej si ho :-D
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
116
24.7.13 23:22

@Trojlístek ja jsem starsi nez manzel o nekolik let je mi neco pres tricet…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2401
24.7.13 23:24

@Flora111 Jo, presne tak jsem to myslela. Urcite spousta jeho vrstevniku jeste rodinu nema a on se muze cejtit frustrovanej, ze uz ma na bedrech zodpovednost za rodinu. Neomlouva ho to, ale je to docela pravdepodobny vysvetleni. My zensky to bereme jinak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
900
24.7.13 23:25

Zdravim, dovolena muze bejt dobrej spoustec krize. Pamatuju to u mych rodicu, po cely rok klid a prijeli jsme na dovolenou a zacli se hadat!?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama