Manžel na mně začal být zlý

Anonymní
3.6.20 09:10

Manžel na mně začal být zlý

Ahoj holky, prosím, potřebuji se svěřit, vykecat, snad třeba i povzbuzení že bude lépe, už nevím co mám dělat :nevim: :,(
Jsme s manželem 10 let od svatby a asi začala krize, nevím, ale posledních 6 měsíců je hrozných. Začal být náladový. Vzdy jsme si spolu sedli a pokecali, uznával mé názory atd a teď už se bojím i mluvit, cokoliv řeknu, je špatně. Treba vybíráme palandy pro děti a to co vyberu já, je hrozné. Nebo před týdnem o víkendu jsem tu měla 2 kamarádky a šly jsme ven, ale začalo pršet tak jsme šly pak k nám a manžel se mnou po zbytek dne nepromluvil.Kdyz jsem se zeptala co se děje, řekl že má špatnou náladu a nemluvil ani druhý den. Nevim do teď co mu vadilo.Nebo když se o něčem bavíme a já řeknu něco proti někomu (třeba že jeho brácha si vybral takové auto, že se mi nelíbi) tak na mně hned začne křičet, že je to každého věc a že hned musím být negativní a je prostě zlý, útoči slovně a vyvrcholilo to včera kdy jsem o jeho kamarádovi, který o nás prohlásil, že jsme blázni, že se chceme stěhovat časem pryč do většího, řekla, že je to snad naše věc, co jemu je do toho, že se o něj taky nestarám a neřeším a nemusí nás nazývat hned blázny a on na mně začal řvát, ať už jsem zticha, že už mi nikdy nic neřekne a že já drbu taky a že už ho štvu a když jsem se zeptala proč ho štvu, už nic neřekl a nepromluvil.Ja na něj teda taky ne a celou noc jsem nespala. Přemyslim co se stalo, vůbec nevím prostě a je mi smutno z toho všeho…teď už se bojím něco říct, takže už mluvit vůbec nebudu raději :,( Když si chci promluvit tak je zlý, jen útočí na mně, já za vše můžu. Nikdy takový nebyl, byli jsme jak kamarádi, teď už teda nejsme, když nemůžu ani nict říct. Uz se bojím opravdu o něčem i zmínit.
Vůbec nevím co dělat :,(
Děkuji za vyslechnutí a omlouvám se za anonym. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
3.6.20 09:14

Ještě dodám že jsem si na FCB dala po dlouhé době fotku svou z lodžie s vínem(ani jeho ani děti)a jen jsem ho označila, že super večer byli jsme( po dlouhé době)bez dětí a on na mně řval ať to smažu že to jsou h…a a co to tam vůbec dávám a už se mnou opět celý víkend nemluvil. Druhy den se sebral dopoledne a šel do města na pivo. Takze úžasný víkend. :,(

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
3.6.20 09:15

Kolik Vam je? A jak stare mate deti?

• Nahlásit
  • Citovat
148
3.6.20 09:17

Ňáká jiná na obzoru?? :nevim: Nebo jiné starosti, v práci?
Sednout si a vykomunikovat :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
82
3.6.20 09:19

Jestli on nemá jinou, nebo se mu nelíbí jiná. Takhle z ničeho nic bych byla obezřetna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6460
3.6.20 09:20

8o 8o 8o
A do teto doby se choval jak? Je to fakt velka zmena?
Prvni, co asi kazdou z nas napadne, je zda v tom neni jina zena. Pak, zda nema nejake zavazne starosti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.6.20 09:20

Z chovani mi prijde ze na tebe zacal byt alergicky. Tim FB mozna nekdo dalsi. tezko rict. asi bych t ignorovala a zacala se starat o svoje veci a uzivat si zivota klidne I bez nej. dat mu nejistotu ze kdyz se takhle chova tak ty tam pro nej nebudes. klidne at si I sam uvari a vypere a udela to I pro deti.

• Nahlásit
  • Citovat
673
3.6.20 09:21

Rekla bych klasicka ponorka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.6.20 09:22
@Anonymní píše:
Kolik Vam je? A jak stare mate deti?

35 a děti 7a 9 Že někoho má mě taky už napadlo, ale z práce jezdí pořád stejně a o víkendu když jde do hospody, chodí málo, tak vždycky přijde picnutej :roll: To by se s milenkou snad neopijel ne? 8o :mrgreen: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
3.6.20 09:25
@Jana525 píše:
8o 8o 8o
A do teto doby se choval jak? Je to fakt velka zmena?
Prvni, co asi kazdou z nas napadne, je zda v tom neni jina zena. Pak, zda nema nejake zavazne starosti?

Právě že úplně v pohodě, vždy jsem mu mohla cokoliv říct, říkali jsme si vše, zasmáli se, vše ok a poslední dobou nemůžu nic.Je to změna…i v tom že na mě křičí. To nikdy neudělal

• Nahlásit
  • Citovat
372
3.6.20 09:27

Ty bláho, takový obrat o 360 stupňů, to je šílený.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.6.20 09:28
@Anonymní píše:
35 a děti 7a 9 Že někoho má mě taky už napadlo, ale z práce jezdí pořád stejně a o víkendu když jde do hospody, chodí málo, tak vždycky přijde picnutej :roll: To by se s milenkou snad neopijel ne? 8o :mrgreen: :nevim:

proste je na tebe asi alergickej a mozna kouka po jinych ale jinou nema. udelej se mu vzacnou a prehod domaci prace I na nej pokud taky pracujes at mas vic casu jen na sebe a zabavu. jo a az se bude chtit hadat tak proste ztichni a odejdi. jo a neres mezi lidsks vztahy a nedrbej. ten muj je na to taky alerigkckej. udelej si vrbu z nekoho jineho. :mrgreen: komu fakt veris.

• Nahlásit
  • Citovat
673
3.6.20 09:28

Nevidela bych v tom hned jinou, mozna nejake prozreni :lol:…druhy dech a tak…pocit, ze se zahrabal s nemoznou zenskou :lol:…zaridila byvh se podle sveho a moc za nim „nedolizala“, on zase prijde…moc bych to kazdopadne nerozpitvavala, evidentne na tebe nema naladu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.6.20 09:30

Jsem mu i řekla, že už teda nebudu nic říkat, když vše je špatně a aby se to pak zas neobrátilo proti mně všechno a on začal že se hned nastvu, že jsem hned vztahovačna, prostě se hádá, já už na to nemám, už opravdu nevím co můžu říct a co ne, je to hrozný :,( Už jsem si i FCB smazala

• Nahlásit
  • Citovat
148
3.6.20 09:31

Asi bych se snažila víc zaměřit na sebe, koníčky, cvičení…Vypadnout s kámoškou. Jen říct, že tě mrzí, že na tebe tak vyjíždí… A třeba navrhnout pokec, co se děje. 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama