Manžel na vánoce nechce mou rodinu

Anonymní
16.12.20 19:40

Manžel na vánoce nechce mou rodinu

Ahoj, jdu si poradit. S manželem jsme vždy slavili vánoce s jeho matkou a celou mou rodinou. Letos u nás akurat kvůli covidu nebude babička, jinak u nás bude moje máma s jejim manželem a jehou dcerou s manželem a dvěmi dětmi, můj otec, teta a strýc, sestřenice se svou přítelkyni, bratranec se svým kamarádem. Bylo to tak vždy, až teda na toho kamaráda a manžel se nikdy ani nezmínil že by u nás mou rodinu nechtěl. Ale teď už řekl že si zásadně nepřeje aby u nás byla moje rodina, vadí mu jejich chování. Tak jsem řekla že všechny upozorním, ale on stejně nechce. Přitom jeho matka se taky nechova moc dobře, pořád chce byt středem pozornosti a když si dá alkohol tak zpívá až mě z toho bolí hlava. Ale podle manžela je chování jeho matky ok a na nic jí neupozornil. No nakonec u nás moje rodina bude, ale manžel pořád dává najevo že jí tady nechce. Mám strach, jaka bude atmosféra.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13587
16.12.20 19:47

No každý jak mu vyhovuje. Mit tu kamaráda meho bratrance 8o
Vánoce trávíme jen ja, muz a deti. 25 a 26 pak širší rodina.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10115
16.12.20 19:47

Vlézt mi do bytu na Vánoce 13 lidí, tak se sbalím a vypadnu. Vánoce se z nás slaví v úzkém kruhu rodinném. Navíc, není náhodou omezený počet lidí, který se může stýkat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3342
16.12.20 19:48
@Anonymní píše:
Ahoj, jdu si poradit. S manželem jsme vždy slavili vánoce s jeho matkou a celou mou rodinou. Letos u nás akurat kvůli covidu nebude babička, jinak u nás bude moje máma s jejim manželem a jehou dcerou s manželem a dvěmi dětmi, můj otec, teta a strýc, sestřenice se svou přítelkyni, bratranec se svým kamarádem. Bylo to tak vždy, až teda na toho kamaráda a manžel se nikdy ani nezmínil že by u nás mou rodinu nechtěl. Ale teď už řekl že si zásadně nepřeje aby u nás byla moje rodina, vadí mu jejich chování. Tak jsem řekla že všechny upozorním, ale on stejně nechce. Přitom jeho matka se taky nechova moc dobře, pořád chce byt středem pozornosti a když si dá alkohol tak zpívá až mě z toho bolí hlava. Ale podle manžela je chování jeho matky ok a na nic jí neupozornil. No nakonec u nás moje rodina bude, ale manžel pořád dává najevo že jí tady nechce. Mám strach, jaka bude atmosféra.

Jak se tva rodina chova spatne? Podle toho ti odpovim jestli je v pravu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2308
16.12.20 19:49

Jezis prave kvuli takovym by meli omezit pohyb a setkavani se :roll: nedovedu si predstavit, ze vanoce travim v takovem stadu a budu jim posluhovat. Manzelovi se ani vubec nevidim. My se ve dvou na nekolik dni utaborime u telky a mame svuj klid. Max rychly obed nekde venku, coz letos ani nebude

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52842
16.12.20 19:49

Vůbec se mu nedivím. Tohle bych podstupovat teda nechtěla. usíte se domluvit vy dva spolu. On to vidí jak? To jsou tam i přes noc? To bych teda nechtěla skákat kolem tolika lidí. Navíc proč si tam bratranec tahá kamaráda? To příště pozveš celou ulici?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6914
16.12.20 19:50

Tak si udelejte vanoce sami. Lepsi nez na silu zvat vsechny navzdory nevoli druheho. Akorst bude blba atmosfera a nekdo nasranej a bude mit zkazeny vanoce. Jako vanoce v 20 lidech muzou byt fajn, ale u naseho v pohode pribuzentva si to nedokazu predstavit. Navic mate narizeni vlady, ze max 6 lidi.

*edit:. Co tam ma co delat nejakej kamos od bratranka? Ten tam fakt nema absolutne co delat!

Příspěvek upraven 16.12.20 v 19:53

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11936
16.12.20 19:52

No tak pro letošek lidí hafo tedy, jako fakt? Já taky dělám velké rodinné sešlosti, letos je to všechno odvoláno, sejde se jen nejužší rodina, rodiče a sourozenci, tety, bratranci, sestřenice ne. No nicméně dvojí metr jako fakt ne, pokud jeho rodina ano a tvoje rodina ne, tak je to prostě špatně. Ale pokud je to jen jeho máma a tvoje rodina včetně sestřenic a jejich kamarádů, tak to i chápu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5787
16.12.20 19:54

Takový blazinec bych na vánoce doma taky nechtěla..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29240
@Anonymní píše:

My jsme zvyklí slavit ve velkém a když návštěva, tak hlučná. Ale o Vánocích na večeři jsme nikdy v tak velkém chumlu nebyli. Prostě přišla návštěva během volna v dalších dnech. Vzhledem situaci bych tak velkou grupu tuplem nepozvala. Tvůj manžel má rozum.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7052

Ani se manželovi nedivím. Jak dlouho u vás ta nesourodá banda bude? A jak máte velký byt? Vždyť je omezené setkávání počtu osob a navíc Štědrý den je svátek nejužší rodiny a ne mejdan s alkoholem a rozjuchanou tchýni a kamarádem bratrance.
Zkus pro změnu svátky jen s manželem a třeba objevíš duchovní rozměr vanoc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2408
16.12.20 19:55

Ja bych vyměnila zámky :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6914
@Anonymní píše:

Jinak. On zve svoji mati. Ty zves mraky lidi, vcetne uplne cizich kamaradu od bratranku. Manzel je uplne v pravu a ma pravdu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
571

Spíš bych s ním řešila, co tak najednou.. :nevim: možná se stalo něco, co nepíšeš a nebo je tam nějaký jeho myšlenkový pochod, který zatím nevíš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14300
16.12.20 19:58

Vůbec nechápu, co to máte za skvadru 8o my tady budeme mít tchyni, když byla poslední miminko, přišla i moje rodina (jinak je objíždíme mezi svátky), nejbližší rodina mi přijde normální. Ale to co tam máte vy, to je teda síla. Se manželovi nedivím, že skřípe zuby :roll: Pokud se ještě k tomu chovají nějak nevhodně, tak bych ti na férovku řekla, že s touhle tradicí končíme. Mimochodem, podle nařízení vlády se mají scházet lidé z maximálně dvou domácností a počtu 6 lidí (pokud samozřejmě ta jedna rodina nemá sama o sobě členů víc)…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat