Manžel nebo stará láska?

Anonymní
1.9.19 23:50

Manžel nebo stará láska?

Ahoj, byla jsem vdaná 17let za muže o 23let staršího, z tohoto manželství se narodili dvě děti,18,10let. Manzel se o rodinu staral, myslím tím že finance nám nechyběli, ale rád popíjel a pak mě urážel a byl agresívní. Potom jsem se seznámila s pritelem, odstěhovala jsem se s dětmi ze dne na den, za dva měsíce jsem otěhotněla, přítel byl pro mě v té době ten nejlepší chlap, pořád mi dával svou pozornost a v domácnosti taky pomáhal, myslim že až tak dva měsíce před porodem tak nějak ochaboval nás sexuální život, dříve jsme i několikrát denně. No jsme teď spolu 2a půl roku, a přítel sennou spí ale už tak jednou za 14 dní a mě nebaví mu pořád nadbíhat, několikrát se stalo že mě i odmítl s tím že je unavený nebo se mu nechce.Coz mě jako ženu dost zasáhlo a urazilo. Proste ho baví jen čumět na tv a mít co do huby.No a co se nestalo, náhodou jsem se s kontaktovala se svou dávnou láskou že 14 let, teď je mi 40,no párkrát jsme se sešli, on se svou ženou nežije už 4pul roku, takže mu nic nebrání. Nebudu lhát během těch 17let kdy jsem byla vdaná, jsem se ho snažila zkontaktovat, ale nedařilo se mi ho najít, až teď. No a jak se teď scházíme, tak i on mi přiznal, že na mě za ty roky nezapomněl a hledal mě. Zacinam za ním zase blaznit a zdá se že i on za mnou, me děti by mu nevadili, už sennou žijou jen ty dvě nejmenší 10let,16mesicu. Vaham zda zůstat ve vztahu, jen kvůli dětem a financím nebo to znovu tisknout a jít za hlasem svého srdce, a potvrdit pořekadlo, že stará láska nerezaví :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1445
1.9.19 23:56
@Anonymní píše:
Ahoj, byla jsem vdaná 17let za muže o 23let staršího, z tohoto manželství se narodili dvě děti,18,10let. Manzel se o rodinu staral, myslím tím že finance nám nechyběli, ale rád popíjel a pak mě urážel a byl agresívní. Potom jsem se seznámila s pritelem, odstěhovala jsem se s dětmi ze dne na den, za dva měsíce jsem otěhotněla, přítel byl pro mě v té době ten nejlepší chlap, pořád mi dával svou pozornost a v domácnosti taky pomáhal, myslim že až tak dva měsíce před porodem tak nějak ochaboval nás sexuální život, dříve jsme i několikrát denně. No jsme teď spolu 2a půl roku, a přítel sennou spí ale už tak jednou za 14 dní a mě nebaví mu pořád nadbíhat, několikrát se stalo že mě i odmítl s tím že je unavený nebo se mu nechce.Coz mě jako ženu dost zasáhlo a urazilo. Proste ho baví jen čumět na tv a mít co do huby.No a co se nestalo, náhodou jsem se s kontaktovala se svou dávnou láskou že 14 let, teď je mi 40,no párkrát jsme se sešli, on se svou ženou nežije už 4pul roku, takže mu nic nebrání. Nebudu lhát během těch 17let kdy jsem byla vdaná, jsem se ho snažila zkontaktovat, ale nedařilo se mi ho najít, až teď. No a jak se teď scházíme, tak i on mi přiznal, že na mě za ty roky nezapomněl a hledal mě. Zacinam za ním zase blaznit a zdá se že i on za mnou, me děti by mu nevadili, už sennou žijou jen ty dvě nejmenší 10let,16mesicu. Vaham zda zůstat ve vztahu, jen kvůli dětem a financím nebo to znovu tisknout a jít za hlasem svého srdce, a potvrdit pořekadlo, že stará láska nerezaví :zed:

A co takhle dát si pauzu, může to dopadnout stejně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18234
2.9.19 00:15

A když to nedopadne, tak další chlap? Ty skáčeš ze vztahu do vztahu, lezeš z jedné postele do druhé. To opravdu není normální. Nejdřív jeden vztah ukonči a pak si teprve hledej jiný. Tak to totiž dělají normální lidi. Nejdřív se snaží na vztahu pracovat, a ne vzít dítěti tátu jen proto, že se na obzoru objevil další píchač. Ty nejsi odpovědná jen sama za sebe, ale i za dvě děti a ty si fakt nezaslouží, aby měli tatínky na jedno použití.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1931
2.9.19 00:22
@Janli píše:
A když to nedopadne, tak další chlap? Ty skáčeš ze vztahu do vztahu, lezeš z jedné postele do druhé. To opravdu není normální. Nejdřív jeden vztah ukonči a pak si teprve hledej jiný. Tak to totiž dělají normální lidi. Nejdřív se snaží na vztahu pracovat, a ne vzít dítěti tátu jen proto, že se na obzoru objevil další píchač. Ty nejsi odpovědná jen sama za sebe, ale i za dvě děti a ty si fakt nezaslouží, aby měli tatínky na jedno použití.

Vidím to úplně stejně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2041
2.9.19 01:03

Dost pravděpodobně to dopadne tak že za 2,5 roku bude nový přítel sedět na sedačce, koukat co mu přilítne do huby a sex bude jednou za 14 dní.. (Ehm to je třeba frekvence, která mi úplně vyhovuje…)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
308
2.9.19 02:08

Jdi za srdcem!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29160
2.9.19 05:00
@Anonymní píše:
Ahoj, byla jsem vdaná 17let za muže o 23let staršího, z tohoto manželství se narodili dvě děti,18,10let. Manzel se o rodinu staral, myslím tím že finance nám nechyběli, ale rád popíjel a pak mě urážel a byl agresívní. Potom jsem se seznámila s pritelem, odstěhovala jsem se s dětmi ze dne na den, za dva měsíce jsem otěhotněla, přítel byl pro mě v té době ten nejlepší chlap, pořád mi dával svou pozornost a v domácnosti taky pomáhal, myslim že až tak dva měsíce před porodem tak nějak ochaboval nás sexuální život, dříve jsme i několikrát denně. No jsme teď spolu 2a půl roku, a přítel sennou spí ale už tak jednou za 14 dní a mě nebaví mu pořád nadbíhat, několikrát se stalo že mě i odmítl s tím že je unavený nebo se mu nechce.Coz mě jako ženu dost zasáhlo a urazilo. Proste ho baví jen čumět na tv a mít co do huby.No a co se nestalo, náhodou jsem se s kontaktovala se svou dávnou láskou že 14 let, teď je mi 40,no párkrát jsme se sešli, on se svou ženou nežije už 4pul roku, takže mu nic nebrání. Nebudu lhát během těch 17let kdy jsem byla vdaná, jsem se ho snažila zkontaktovat, ale nedařilo se mi ho najít, až teď. No a jak se teď scházíme, tak i on mi přiznal, že na mě za ty roky nezapomněl a hledal mě. Zacinam za ním zase blaznit a zdá se že i on za mnou, me děti by mu nevadili, už sennou žijou jen ty dvě nejmenší 10let,16mesicu. Vaham zda zůstat ve vztahu, jen kvůli dětem a financím nebo to znovu tisknout a jít za hlasem svého srdce, a potvrdit pořekadlo, že stará láska nerezaví :zed:

Máš rok a půl staré dítě s přítelem a zas chceš jít o dům dál? Hodně štěstí :roll: Akorát se ti splašily hormony. Máš asi málo práce doma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
572
2.9.19 06:01

8o to pokaždé když Ti chlap přestane dávat co potřebuješ, půjdeš o dům dál? :think: co třeba si o tom zkusit promluvit, než skákat hned někomu jinému do postele?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8632
2.9.19 06:04
@Banane18 píše:
Jdi za srdcem!

Prý za srdcem. Tady je to spíš za jiným orgánem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
979
2.9.19 06:59
@karkarka píše:
Prý za srdcem. Tady je to spíš za jiným orgánem.
:jazyk: :potlesk:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2844
2.9.19 07:01

Tak pozor ze vztahu do vztahu neskace, kdyz s tim pevnim byla 17 let :roll:

Kazdopadne jen to, ze vam to neklape ted v posteli neni duvod pri to si hned najit jinyho aeozbit detatku, ktere ma 16 mesicu rodinu!!! To si nemuzete promluvit jako partneri a zkusot problem vyresit? Prijit na to, proc chlap nema chut…a co kdyz ten novy bude tak chlastat jak ten prvni, jeste s laskou budes vzpomi at, ze tvuj hlavni problem byl sex 1× za 14 dni…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6025
2.9.19 07:37

:mrgreen: já myslím, že by to s dávnou láskou chtělo ještě mímíska :srdce: :zed: prosímtě, uklidni své hormony a kdyby coby. Já mám taky „platonickou“ lásku z mládí a kdyby se mi znovu začal dvořit, taky mě to poblázní, ale jsem nohama na zemi. Kdyby jsme spolu měli být, dávno tomu je a nemáme každý své spokojené rodiny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
2.9.19 08:28
@Janli píše:

Já neumím jen tak ukončit vztah, potrebuji vždycky nějak nakopnout, a to je jiný chlap. A zodpovědnost? S prvním jsem kvůli dětem vydržela urážky, agresi a dennodenní chlastani u manžela, jen aby děti měli rodinu. A není to jen o tom sexu, je to i o tom, když víš že jsi pro toho druhého důležitá. Ted v tom vztahu v kterém ziji, si dost nerozumíme, ano tenkrát to před těmi 2apul lety bylo nezodpovědné, že jsme si po dvou měsících udělali malého, ale říkejte to zamilovanému člověku, který vše vidí růžove. S přítel se kterým ziji, jsem to už několikrát rozebírala, a na sex je prostě unavený, hlavně že pak zjistím že čumí na por. latex, já debi si dokonce pořídila taky obleček. A tím že jsme na to hupli tak honem tak ano moc jsem ho neznala, a až teď vím, že je pro mě myšlením tak trochu jednoduchý, vše v domácnosti a kolem auta řeším já. Mel 23 exekuci, takové ty drobnosti jako jizdy na černo atd.cele roky na to kašlala, až já ho donutila to řešit, takže díky mě má aspoň o jednu starost méně. Ja potrebuji vedle sebe chlapa na kterého je spoleh a je zodpovědný. Davida jsem neviděla přes dvacet let, ano člověk se mění, ale v jádru je to pořád ten samý chlap.Je to prkotina, ale když vedle mě postavíte nynějšího přítele a Davida a zeptáte se komu důvěřují, bude to jasne David.Vim že by mi úmyslně neublížil ani nikomu jinému, ale o příteli otci mého dítěte to říct nemůžu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
2.9.19 08:31
@kve-tinka píše: :mrgreen: já myslím, že by to s dávnou láskou chtělo ještě mímíska :srdce: :zed: prosímtě, uklidni své hormony a kdyby coby. Já mám taky „platonickou“ lásku z mládí a kdyby se mi znovu začal dvořit, taky mě to poblázní, ale jsem nohama na zemi. Kdyby jsme spolu měli být, dávno tomu je a nemáme každý své spokojené rodiny.

Další dítě určitě ne, mám jich dost a taky ten věk už na to neni ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16389
2.9.19 08:53
@anonym36 píše:
Já neumím jen tak ukončit vztah, potrebuji vždycky nějak nakopnout, a to je jiný chlap. A zodpovědnost? S prvním jsem kvůli dětem vydržela urážky, agresi a dennodenní chlastani u manžela, jen aby děti měli rodinu. A není to jen o tom sexu, je to i o tom, když víš že jsi pro toho druhého důležitá. Ted v tom vztahu v kterém ziji, si dost nerozumíme, ano tenkrát to před těmi 2apul lety bylo nezodpovědné, že jsme si po dvou měsících udělali malého, ale říkejte to zamilovanému člověku, který vše vidí růžove. S přítel se kterým ziji, jsem to už několikrát rozebírala, a na sex je prostě unavený, hlavně že pak zjistím že čumí na por. latex, já debi si dokonce pořídila taky obleček. A tím že jsme na to hupli tak honem tak ano moc jsem ho neznala, a až teď vím, že je pro mě myšlením tak trochu jednoduchý, vše v domácnosti a kolem auta řeším já. Mel 23 exekuci, takové ty drobnosti jako jizdy na černo atd.cele roky na to kašlala, až já ho donutila to řešit, takže díky mě má aspoň o jednu starost méně. Ja potrebuji vedle sebe chlapa na kterého je spoleh a je zodpovědný. Davida jsem neviděla přes dvacet let, ano člověk se mění, ale v jádru je to pořád ten samý chlap.Je to prkotina, ale když vedle mě postavíte nynějšího přítele a Davida a zeptáte se komu důvěřují, bude to jasne David.Vim že by mi úmyslně neublížil ani nikomu jinému, ale o příteli otci mého dítěte to říct nemůžu.

Myslím, že bys o tom měla napsat humoristickou povídku. Tak u zlého aktuálního přítele nevíš, jestli by neublížil a tak různě není dobrej. Že je dobrej, jsi mylně předpokládala, protože jsi měla růžový brejle.

Teď tu máme Davídka, ten je dobrej a od 14 se vůbec nezměnil. No to mě po.ser :mrgreen: Ale, kardinální otázka, co když i teď máš růžový brejličky nasazený frndou :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat