Manžel nechce, abych jela s dětmi k moři

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
16.5.22 07:40

Manžel nechce, abych jela s dětmi k moři

Holky, jak by reagovali Vaši manželé?

Máme 3 děti - 10 let, 8 let a 11 měsíců. Jsem na RD a naskytla se příležitost jet s dětmi k moři. S manželem máme už léto naplánované - Bulharsko a ČR. V tomto případě jde o to, že toho má v práci hodně a jet nemůže. Já bych ráda s dětmi vyrazila. Reakce manžela je taková, že je zklamaný, možná i naštavný, že bych jela sama. Že on bude vydělávat a já u moře. Dělám to hl. pro děti s nejmladším to ani nebude moc oddych, ale ty větší si to užijí.
Nakonec řekl, ať jedeme, ale řekl to naštvaně.

Máme jet?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
33841
16.5.22 07:42

Ano, já bych jela - kdyby už nebyla žádná dovolená pro něho, tak budiž, ale když s ním pojedeš ještě Bulharsko a ČR :nevim: jela bych

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1172
16.5.22 07:44

Jela bych. Věděl to předem, ne. Takže si to mohl zařídit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2277
16.5.22 07:46

Normalne bych jela, az jako nechapu jeho urazenost. Jina zenska by byla vyklepana jet sama bez chlapa, on muze byt rad, ze ty si troufnes se trema…a detem i tobe by to prat naopak mel a byt rad, navic kor kdyz pak jedete jeste spolecne…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.5.22 07:48

Já jedu se svými 2 dětmi, jedu teda ještě s bráchou, švagrová a další 2 děti. Manžel na to není tak mu to naštěstí nevadí, sice občas prohodí nějakou poznámku, ale spíš aby mě poškádlil, každopádně to taky dělám hlavně kvůli dětem, letos mají imunitní systém na bodu mrazu :cert: a doktorka moře hodně doporučuje :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.5.22 07:51
@Pitaya1 píše:
Jela bych. Věděl to předem, ne. Takže si to mohl zařídit.

ono to je na Last minute, ale kdyby chtěl (fakt opravdu), tak si myslím, že to zařídí. On mi defakto řekl, že ho vlastně tyhle dovolené nebaví (Bulharsko přežije). On má jinou povahu než já :( asi jsem to po 16 letech nezjistila.

Já bych pořád jezdila (finance máme), on ne.. nejradši doma u bazénu… já mezi lidmi, on ne. :roll: a když ho tím chci ušetřit, že pojedu sama, tak je to taky špatně.

Odlet by byl příští středu

Děkuji za reakce.

• Citovat
  • Nahlásit
19
16.5.22 07:51

Pardon, ale navrhla bych mu, že půjdu na týden na full time do práce, ať vezme děti k moři sám on ;) :D
Pak si můžete povědět, kdo si odpočinul víc ;)
Držím palce, ať s dětmi odjedeš!
Užijte si to!!! :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.5.22 07:52
@Anonymní píše:
Já jedu se svými 2 dětmi, jedu teda ještě s bráchou, švagrová a další 2 děti. Manžel na to není tak mu to naštěstí nevadí, sice občas prohodí nějakou poznámku, ale spíš aby mě poškádlil, každopádně to taky dělám hlavně kvůli dětem, letos mají imunitní systém na bodu mrazu :cert: a doktorka moře hodně doporučuje :palec:

jedu s kamarádkou a jejím synem - chodí s mladším do třídy.

• Citovat
  • Nahlásit
4479
16.5.22 07:59
@Anonymní píše:
ono to je na Last minute, ale kdyby chtěl (fakt opravdu), tak si myslím, že to zařídí. On mi defakto řekl, že ho vlastně tyhle dovolené nebaví (Bulharsko přežije). On má jinou povahu než já :( asi jsem to po 16 letech nezjistila.

Já bych pořád jezdila (finance máme), on ne.. nejradši doma u bazénu… já mezi lidmi, on ne. :roll: a když ho tím chci ušetřit, že pojedu sama, tak je to taky špatně.

Děkuji za reakce.

Máš príma manžela :D :andel:
Bývalka nesnášela vedro a byla ráda, že jsem k moři jezdil s dětmi sám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4336
16.5.22 08:01

Já bych jela hned. A manželovi by to nevadilo. On ty válečky u moře moc nemusí, navíc s detma to nebude úplně dovolená, takže ten by byl rád, že ma týden klidu :mrgreen: pokud by měl nějaký řeči, že on chudáček vydelava zatímco já se válím s detma u moře, řekla řekla mu, že na ten týden půjdu já do práce a k moři pojede s detma on. Jsem si jistá, že odpocinutejsi a spokojenější bych byla já…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27647
16.5.22 08:06

Tak pokud ho dovolené u moře nebaví, tak nechápu jeho rozmrzelost :nevim: Kdyby šlo o nějaký typ dovolené, které i on miluje a tys mu to oznámila dva dny dopředu, tak bych pochopila, že se napučí, ale takhle ne :nevim: Jeď a přežij to (záměrně nepíšu užij, protože defacto sama na 3 děti to moc pohodička nebude :mrgreen::mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
398
16.5.22 08:07

No, evidentně máš děti 4 - tři malé a jedno přerostlé, které doporučuji nechávat doma častěji. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2242
16.5.22 08:10
@Anonymní píše:
Holky, jak by reagovali Vaši manželé?

Máme 3 děti - 10 let, 8 let a 11 měsíců. Jsem na RD a naskytla se příležitost jet s dětmi k moři. S manželem máme už léto naplánované - Bulharsko a ČR. V tomto případě jde o to, že toho má v práci hodně a jet nemůže. Já bych ráda s dětmi vyrazila. Reakce manžela je taková, že je zklamaný, možná i naštavný, že bych jela sama. Že on bude vydělávat a já u moře. Dělám to hl. pro děti s nejmladším to ani nebude moc oddych, ale ty větší si to užijí.
Nakonec řekl, ať jedeme, ale řekl to naštvaně.

Máme jet?

Blázen. Já jsem dvakrát zažil že manželka jela k moři s dětmi a já jsem zůstal doma. A byla to nejlepší dovolená pro mě. Úžasný klid, udělal jsem si svou práci, večer pivko s kámoši, obědy a večeře většinou mimo domov, ať už na chatě nebo v hospodě. Rodina si užívala daleko u moře a já jsem si užíval staromládenectví tady. Prostě sen. Ale fakt je že já na to moře teda vůbec nejsem, vůbec mě to neláká. Normálně být tebou tak jedu. On si v podstatě taky odpočine, vždyť máte tři děti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8529
@Anonymní píše:

Děkuji za reakce.

Jen jeď. Jako laskavost mu navrhni, že příště může vzít děti a jet s nimi sám taky někam.
Měl by být rád, že to pro ty děti uděláš, protože ty z toho budeš mít akorát dobrý pocit. :kytka: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15225

A nesžírá ho spíš ten pocit, ze ty se budeš jakoby válet u moře, zatímco on bude hákovat? :roll: Samozřejmě, víme, co znamená dovolená s dětmi, ale jestli ho náhodou nestve tohle? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat