Manžel nechce hlídat děti

1050
29.11.19 14:19

Manžel nechce hlídat děti

Ahoj holky, od podzimu chodím sem tam na odpolední brigádu, ale manžel už nechce hlídat doma děti. Mám být doma já celé dny s nimi a nechodit do práce, od toho jsou matky, aby se staraly a nekašlaly na děti.
Jistě mi ale dáte za pravdu, že jsou to taky i jeho děti a občasné pohlídání vlastních dětí má být samozřejmostí.
To víte, chci být taky mezi lidmi, přejít v práci na jiné myšlenky a odreagovat se alespoň na chvíli od dětí. Své děti miluji, ale potřebuji se vypnout a to mi dodává právě ta práce, která mě baví a taky mě z ní těší, že si mohu koupit třeba nové boty, bundu, nebo něco na co mám zrovna chuť.
Někdy mi příjde, že mi manžel závidí nové věci, vždy mi jen řekne, chodíš do práce a kupuješ blbosti, než aby jsi byla doma a nesmysli nekupovala.Co si o tom myslíte?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1677
29.11.19 14:23
@pocker píše:
Ahoj holky, od podzimu chodím sem tam na odpolední brigádu, ale manžel už nechce hlídat doma děti. Mám být doma já celé dny s nimi a nechodit do práce, od toho jsou matky, aby se staraly a nekašlaly na děti.
Jistě mi ale dáte za pravdu, že jsou to taky i jeho děti a občasné pohlídání vlastních dětí má být samozřejmostí.
To víte, chci být taky mezi lidmi, přejít v práci na jiné myšlenky a odreagovat se alespoň na chvíli od dětí. Své děti miluji, ale potřebuji se vypnout a to mi dodává právě ta práce, která mě baví a taky mě z ní těší, že si mohu koupit třeba nové boty, bundu, nebo něco na co mám zrovna chuť.
Někdy mi příjde, že mi manžel závidí nové věci, vždy mi jen řekne, chodíš do práce a kupuješ blbosti, než aby jsi byla doma a nesmysli nekupovala.Co si o tom myslíte?

8o to je vul :potlesk: Nech ho celý den v nepořádku s dětmi. Nech vidí jaká to je makačka. Si Tě neváží vůbec. To můj už by šel z domů kdyby toto řekl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
629
29.11.19 14:24

Že máš pravdu ty!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24400
29.11.19 14:24

Nemyslim si nic pekneho :jazyk:.A s chlapem, co ma bud tak blby kecy, nebo v tom pripade neni schopny mi zajistit urcity standart, kdyz mu vadi prace a pece o deti, bych zit nechtela, ani nemohla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5019
29.11.19 14:25

Tak takovýho chlapa bych hnala. Respektive já bych si s takovým chlapem nepořizovala děti. Co to je jako za názor, že ženská má bejt doma s dětma? Kde to žije? To byl takovej už před dětma, nebo jste se o tom nebavili nebo co?
Můj manžel je doma s dětma, když já jdu k holiči nebo do fitka. A bez kecu, je to prostě samozřejmost. Jsou to i jeho děti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20451

Kolik je dětem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

@pocker myslím si o tom, že tvůj muž je pouze pohodlný. A že bych rozhodně neustupoval. Jsou to i jeho děti a on by si měl naopak vážit toho, že se snažíš přispět do rodinného rozpočtu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20581
29.11.19 14:27

S takovým chlapem bych nebyla. Buď by hlídal děti a nechal mi nějaký čas pro sebe, nebo ať nosí takové obnosy, abych si mohla koupit kdy chci a co chci plus chuvu :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1558
29.11.19 14:30

Pcha… No hned jak jsem prestala kojit, rekla jsem v patek papa a mileho tatinka zanechala na vikend, ve dvou letech male, sama doma… A jak si pak vazit, ze jsem zase doma :lol: hele, vsichni vime, ze se bezne v praci nepredres a manzel si tam asi rad chodi odpocinout od deti… Smula no, jsou i jeho, tak bych mu narovinu rekla, ze si proste potrebuju taky od nich odpocinout. Jestli chce, abys byla unavena, nasrana a neustale neprijemna, tak at pokracuje. A tak dementni kecy, jako ze nejsi poradna mama, at radsi nevypousti z ust. On je v tom pripade co za tatu, kdyz neni schopen se o ne obcas odpoledne postarat? Asi uplne k nicemu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24225
29.11.19 14:32

@pocker To by mi řekla si jen jednou. Bych mu je teda milánkovi nechávala pravidelně jeden den o víkendu a zdejchla se na celý den.. ať jim doma uvaří, zabaví je, vyvenčí, uklidí… vždyť máš stejně jako on nárok na odpočinek od práce a víkend.

JHo a nesnáším výraz, že chlap hlídá vlastní děti. Snad se o neě stará ne. Jsi partnerka a matka, ne chůva. Kdyby tě přejelo auto, tak bude dělat co? ukáže jaký je neschopa a poběží předat děti tcháni nebo tvojí matce?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
29.11.19 16:19

A ty penize, co si vydelas, mas jen pro sebe nebo prispivas do rodinneho rozpoctu? Koupi si taky neco on? Jestli mu nevadi spise to, ze on vsechny penize dava na domacnost a ty si kupujes veci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52924
29.11.19 17:39

Každý si snad někdy udělá radost. A pohlídat vlastní děti by pro něj měla být samozřejmost. Promiň - myslím si, že je sobec. Nebylo by ti lépe bez něj? :think: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24225
29.11.19 18:24

@pocker A co by delal manzel, kdybys mu rekla, ze tebe to doma (pece o deti a domacnost) taky nebavi? Proc ti chlapi ziji v tom, ze menit pliny, varit, surovat za min nez minimalni mzdu bez naroku na dovolenou a nemuset chodit do prace, je pro zenskou nejake terno?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
272
29.11.19 18:51
@pocker píše:

Chlap celkem k prdu. Vůbec s ním nediskutuj, to by nemělo smysl, když má na vše odpověď, normálně mu děti vraž, až bude doma a ty běž na brigádu (s kámoškou na vínko, etc.). Samozřejmě jsou to i jeho děti a i on by se o ně měl starat a trávit s nimi čas. Jste oba rodiče, ne jen ty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
374
30.11.19 14:55

Idiot. Jsou to i jeho děti, tak jaképak hlídání, jednou z rodičivských povinností je starat se o vlastní děti. Začni být tvrdá, neustupuj, jinak už se z toho nevyhrabeš. :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat