Manžel nechce hlídat děti, když půjdu do práce.

129
29.8.20 08:48

Manzel nechce hlidat deti kdyz pujdu do práce.

Ahojte holky, malé je 13mesicu a mám moznost jit si prividelat vydelat uklidem 3krat v tydnu od 17:00 do 22:00. Manzel pracuje od pondeli do patku od 6:00 do te 16:30(to je doma). Penize potrebujeme nebo jako nestrádáme uuplne ale kazda koruna se hodí kor když nemáme žadnou finanční rezervu. Chtěla bych tím uklidem platit treba jidlo nebo i kdyby vylet a penize jsou kazdy patek na ruku. Malá ale pláče když třeba upadne chce byt jen u mě. Nijak jinak jí neutěší. Manžel říká ať na nejakou práci zapomenu ale já bych chtěla taky někdy,,vypnout,, a prilepsit si syn je 6lety s tim starost velika není. Chápu ze chlap unaveny z prace a jeste trdlovat s detmi ale on taky nevydela aby jsme se dostali do nejake pohody ze by jsme si odkladaly nejake penize máme tak akorat a ba naopak je vybrany i 15tisic debet na jeho karte coz je mazec! Nemáme kam sahnout kdyz se neco pokazi.. co vy sly by jste i tak do te prace? Jak to funguje u vas? Babicky ty u nas nefunguji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1817
29.8.20 08:51

Já bych to alespoň zkusila :nevim: třeba dcerka překvapí a bude v pohodě 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13902
29.8.20 08:51

Tak bych mu řekla, ať si najde lépe placenou práci.. A ano, já bych do práce šla..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
129
29.8.20 08:52

Ja si taky prave myslim ze proste nema co moc namitat kdyz jsme.na tom tak jak jsme :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18457
29.8.20 08:53

Šla bych určitě. Nebo ať si tedy brigádu najde chlap když nechce abys šla ty. Ale že jste v takové situaci a on to nijak neřeší, to je mazec docela 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
129

Ale zase mi je lito je postavit pred hotovou vec :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13902

Mimochodem - zkoušel dceru utěšovat bráška? u nás to má úžasný účinek.. i když jsou děti větší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4794
29.8.20 08:54

Jak nechce hlídat? Hlídá babička, teta… Chlap se podili na výchově a péči. Absolutně, ale absolutně bych se sním o tom nebavila. Prostě jdeš, a hotovo. Máte dluh, nemáte kam sáhnout, a nemůže se věnovat vlastnímu dítěti? Nehledě na to že takhle malý dítě chodí brzo spát, takže žádný,, hlídání,, celej čas co budes v práci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13902
29.8.20 08:54

@Ejdrinnka - a on to nedělá? On tě nestaví před hotovou věc? Alespoň to zkus..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4594
29.8.20 08:55
@Ejdrinnka píše:
Ahojte holky, malé je 13mesicu a mám moznost jit si prividelat vydelat uklidem 3krat v tydnu od 17:00 do 22:00. Manzel pracuje od pondeli do patku od 6:00 do te 16:30(to je doma). Penize potrebujeme nebo jako nestrádáme uuplne ale kazda koruna se hodí kor když nemáme žadnou finanční rezervu. Chtěla bych tím uklidem platit treba jidlo nebo i kdyby vylet a penize jsou kazdy patek na ruku. Malá ale pláče když třeba upadne chce byt jen u mě. Nijak jinak jí neutěší. Manžel říká ať na nejakou práci zapomenu ale já bych chtěla taky někdy,,vypnout,, a prilepsit si syn je 6lety s tim starost velika není. Chápu ze chlap unaveny z prace a jeste trdlovat s detmi ale on taky nevydela aby jsme se dostali do nejake pohody ze by jsme si odkladaly nejake penize máme tak akorat a ba naopak je vybrany i 15tisic debet na jeho karte coz je mazec! Nemáme kam sahnout kdyz se neco pokazi.. co vy sly by jste i tak do te prace? Jak to funguje u vas? Babicky ty u nas nefunguji

Syn je jeho?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
129
@Králičice píše:
@Ejdrinnka - a on to nedělá? On tě nestaví před hotovou věc? Alespoň to zkus..

Vlastne ano kdyz rika ze nepujdu :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
921

Já bych šla, muž je taky rodič jako ty a ne “hlídač”, takže jaképak copak ;) Neboj, to zvládnou, třeba budeš ještě příjemně překvapená ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
129
29.8.20 08:56
@Uslava píše:
Syn je jeho?

Nene ale to nehraje roli co?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1077
29.8.20 08:57

Do prace bych sla, kdyz na tom nejste nejlip. Deti udelat jo, ale starat se o ne to uz ne. Bych ho vyflakala, at si najde lepe placenou praci nebo brigadu. Co budete delat, az se vam potentuje pracka nebo lednice, si budete pujcovat? Proste do prace, pokud mas moznost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15873
29.8.20 08:58
@Ejdrinnka píše:

Šla bych do práce bez jakýchkoli dalších diskusí.

Tvůj muž rozhodně není v pozici, kdyby si mohl dovolit odmítat podílet se na péči o vlastní děti. Na to by musel nosit domů úplně jiné peníze a Vaše finanční situace by musela vypadat úplně jinak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama