Manžel nechce investovat do vybavení bytu

Anonymní
23.6.15 12:48

Manžel nechce investovat do vybavebí bytu.

Jsme s manželem 6 let, máme 4 letou dceru. Když jsme začínali, neměli jsme peníze. Byt máme po tchánovi, ledničku z bazaru za 300,pračku a mrazák zadarmo od známých. Spíme v posteli po tchánovi.
Dnes je naše finanční situace úplně jiná, ale manžel nechce o nakupování ani slyšet. Ráda bych nově zařídila byt. Podle manžela všechno máme a nebudeme vyhazovat peníze.
Máte to některá podobně?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5730
23.6.15 12:51

PO svých zkušenostech se manželovi nedivím…počkej raději ještě pár let (minimálně 3), až dcera bude trochu starší. Abyste nemuseli vybavovat byt znovu. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
559
23.6.15 12:52

Tak to by se mi vůbec nelíbilo, chci se cítit v bytě dobře a útulně, ze začátku vám to určitě pomohlo ty věci co vám kdo dal, ale je na čase věci obměnit za nové a postupně si vše zútulnit ne? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
KackaDoup
23.6.15 12:53

@malinika co ma spolecneho dcera a lednice..pracka?

• Nahlásit
  • Citovat
KackaDoup
23.6.15 12:53
@Anonymní píše:
Jsme s manželem 6 let, máme 4 letou dceru. Když jsme začínali, neměli jsme peníze. Byt máme po tchánovi, ledničku z bazaru za 300,pračku a mrazák zadarmo od známých. Spíme v posteli po tchánovi.
Dnes je naše finanční situace úplně jiná, ale manžel nechce o nakupování ani slyšet. Ráda bych nově zařídila byt. Podle manžela všechno máme a nebudeme vyhazovat peníze.
Máte to některá podobně?

a kam dava peníze? Tohle co pises zni strasne despoticky.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
23.6.15 12:56
@KackaDoup píše:
a kam dava peníze? Tohle co pises zni strasne despoticky.
šetří, zkrátka má u nás doma na starosti peníze, já bych neušetřila nic :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
6529
23.6.15 12:56

No a na co chce vase spolecne penize pouzit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1367
23.6.15 12:57
@Anonymní píše:
Máte to některá podobně?

Ano, mám to podobně.
Vyčkávám (děti jsou malé), občas řeknu nahlas mé sny. Můj manžel je úplně stejný - nechce nic nového, nechce rekonstrukci, stačí mu to tak, jak to je. Máme to doma hezké, ale původní. Za tři - čtyři roky plánuji udělat jádro a vchodové dveře. Jsem to já, kdo plánuje a občas ho k něčemu donutí. Kolik hádek jsme si i prošli. Teď mlčím, ale v duchu manželovi říkám: těš se, zapotíš se za pár let! Vydrž, nehroť to. Někdy se to udělá i tak, že než manžel přijde domů z práce, je něco doma nového. Ale opatrně! Nic na dluh, na úvěr, vše za hotové. Ať tě to nestojí další trápení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17203
23.6.15 12:58

Z toho duvodu nemam rada provizoria. On se jich pak clovek nerad zbavuje, kdyz vidi, ze normalne funguji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1367
23.6.15 12:59
@Anonymní píše: šetří, zkrátka má u nás doma na starosti peníze, já bych neušetřila nic :mrgreen:
:palec: jako u nás.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22488
23.6.15 13:02

Hele, mám muže a tej je něco podobného. Prostě dokud věc slouží, tak ji měnit nechce a přes to nejede vlak.
Lednici i pračku jsme měli také starší, bazarové. Až odešly, koupili jsme nové :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.6.15 13:02

@Black Cat na nic konkrétního, první dva roky jsme na tom byli špatně, tak chce pořádnou rezervu

• Nahlásit
  • Citovat
5730
23.6.15 13:03

@KackaDoup Nemyslím, že nejvíc vadí pračka a lednice… ;) I když zrovna spotřebiče, dokud fungují, se u nás také nemění.
Jinak to bylo psáno s nadsázkou. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3348
23.6.15 13:03
@Anonymní píše: šetří, zkrátka má u nás doma na starosti peníze, já bych neušetřila nic :mrgreen:

A na co setri?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25327
23.6.15 13:05
@Anonymní píše:
Máte to některá podobně?

Ledničku, pračku a mrazák bych rozhodně koupila, pokud na to máte ušetřeno a neznamená to, že tím utratíte veškeré úspory. Ony ty staré spotřebiče sežerou tolik peněz, že by tvůj muž koukal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama