Manžel nechce k císaři, prý musí do práce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.09.18 20:45
Manzel nechce k cisari, pry musi do prace

Damy, jsem podruhe tehotna. Poprve jsem rodila planovanou sekci a ted me ceka dalsi sekce. Uz mam termin. Manzel ma vsak ve stejny den naplanovane skoleni a rikal, ze ho nechce zrusit (on skoli). Pry mi tam stejne neni nijak platny.

Marne vysvetluju, ze prece vi, ze ja nemuzu dohlizet na osetreni miminka a vedet, ze ho treba neupustili (moje nocni mura) a bude prvni chvile s nim.. Ja budu rozrezana lezet na stole a budu „sjeta“ proti bolesti.. Pak bude posilat fotky z 6nedeli mne na jip..

Prosim anonym, je to citlive.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 21 Další »
Reakce:
Amelie30
Ukecaná baba ;) 1994 příspěvků 19.09.18 20:49
@Anonymní píše:
Damy, jsem podruhe tehotna. Poprve jsem rodila planovanou sekci a ted me ceka dalsi sekce. Uz mam termin. Manzel ma vsak ve stejny den naplanovane skoleni a rikal, ze ho nechce zrusit (on skoli). Pry mi tam stejne neni nijak platny.

Marne vysvetluju, ze prece vi, ze ja nemuzu dohlizet na osetreni miminka a vedet, ze ho treba neupustili (moje nocni mura) a bude prvni chvile s nim.. Ja budu rozrezana lezet na stole a budu „sjeta“ proti bolesti.. Pak bude posilat fotky z 6nedeli mne na jip..

U prvního porodu byl? Osobně bych ho nenutila, když nechce. Počítám, že je jinak skvělý otec. Můj manžel taky nebyl ani u jednoho porodu, nijak mi nechyběl. :lol: a děti to nijak nepoznamenalo. :kytka:

Helileli
Závislačka 3055 příspěvků 19.09.18 20:50

No asi se bojí ti říct, že tam nechce. Ono být přítomen u velké břišní operace blízké osoby, z pohledu přihlížejícího to zas takový odvaz není. Nenutila bych ho a zkusila se domluvit s někým jiným, mámou, sestrou, kamarádkou.

Zorbas
Ukecaná baba ;) 1863 příspěvků 19.09.18 21:03

Taky bych se domluvila s nekym jinym ;)

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18816 příspěvků 19.09.18 21:05
@Anonymní píše:

Ježiš nenuť ho. Co je to za módu nutit chlapy k porodům. On tam určitě bude co platný, zvlášť pokud tam nechce. :nevim:

Eliza.24
Zasloužilá kecalka 747 příspěvků 19.09.18 21:06

Nenutila bych ho! Sjednala bych si kamarádku nebo kohokoliv blízkého.

Šmoulice
Kelišová 6818 příspěvků 19.09.18 21:09

Nebuď tak přecitlivělá. Tvůj chlap má pravdu. Navíc má závazky vůči lidem, které jde školit. Některé akce nejdou tak jednoduše zrušit, jak ty si představuješ.

A strach, aby miminko neupustili? Nezlob se, ale to už je na hlavu :roll: i kdyby upustili, tak co by tam asi jako zmohl chlap? :mrgreen: myslíš, že by ho jako chytl? :mrgreen:

Příspěvek upraven 19.09.18 v 21:10

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29297 příspěvků 19.09.18 21:10
@hanka.br. píše:
Ježiš nenuť ho. Co je to za módu nutit chlapy k porodům. On tam určitě bude co platný, zvlášť pokud tam nechce. :nevim:
:think: :palec: :palec: :palec:
Aduš8
Ukecaná baba ;) 2363 příspěvků 19.09.18 21:11

Nevěřím,že nechce rušit školení,jen neví,jak ti říct ,že k tomu porodu nechce. Nenutila bych ho,osobně si myslím,že by tam měli muži chodit dobrovolně. A tvá starost,aby ti miminko nepustili na zem je opravdu jen chabá výmluva,promiň. U císaře tak jako tak nic nevidí,trochu mi přijde,že si to všichni představují,že ti stojí nad rozřezaným břichem. Já osobně manžela u císaře měla,byl tam asi 2 minutky a šel s malým(který stejně musel do inkubátoru) a pak čekal skoro tři hodiny,než mě dovezli na šestinedělí z JIPky. A skoro jsem nestihla pobrat,že tam byl se mnou.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.09.18 21:16

Tak teda to nevím. Asi se bojí a kecy o tom, že být u operace je bůh ví co. Nevím. Můj chlap na sekci byl a jsem za to šťastná. Dohledl má to abych mimo měla u sebe, dohlížel na ošetření a hlavně hlídal a byl o všem informován a i pro mě to bylo lepší. Jelikož si to nepamatuji, tak jsem ráda když mi partner vypráví co a jak se dělo. A klidně mi to říká co druhý den. Nevím jak bych volala například kamarádce ať mi to zopakuje. A jestli se ptáte proč mi to opakuje, protože dr říkal, že si mohu díky tomu vzpomenout a má pravdu . Proč si nepamatuji? Ke konci jsem dostala hystericky záchvat a museli uspat.

Jana206
Nadpozemská drbna 26566 příspěvků 19.09.18 21:17

Nenut ho,pokud tam mermomocí nekoho potrebujes,domluv se s maminkou nebo sestrou. Já osobně bych nechtěla být u břišní operace blízké ženy. Prijmy to tak,že je to lékařský zakrok jako každý jiný. K miminku si vytvoří vztah později.

Elfrida
Povídálka 12 příspěvků 19.09.18 21:18

Já zakladatelku chápu. Tedy strach z neopatrného zacházení personálu s miminkem mi přijde velmi absurdní (vždyť se o dítě budou starat i několik dalších hodin, to už tam manžel hlídkovat nemůže ;)), ale přání, aby dítě za maminku přivítal na světě tatínek, mi připadá úplně normální. Možná bych manžela zkusila poprosit o toto, pokud už tedy není zaseknutý kvůli žádostem o dohled na péči personálu.
A jeho přítomnost přímo u sekce není rozhodně nutná a velmi často není ani možná. Tatínkové často čekají mimo sál a miminko vidí v místě, kde o něj hned po porodu pečují sestřičky.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16810 příspěvků 19.09.18 21:23

Já zakladatelce rozumím :think: Oproti běžnému porodu ona bude spát a tudíš si nebude nic pamatovat, nemůže ani miminko přivítat na svět :think: Tak by byla ráda, aby to udělal tatínek :think:
Zakladatelko, zkus ho ukecat na kompromis :think: Chlap nemusí být přímo na sále, koukat na rozřezanou partnerku není každému příjemné :think: At sedí někde v předsálí nabo na chodbě, miminko mu přinesou, on ho vyfotí, pomazlí a rozešle SMSky :think:

Ginuš
Hvězda diskuse 38000 příspěvků 19.09.18 21:34
@Anonymní píše:

já chlapa k porodu nechtěla, k císaři. No a úplně mě tam zblbnuli ať zavolám chlapovi, že už se bude rodit (akutní císař) tak přijel a vyfotil se s malou.
Na tvém místě bych se domluvila s někým jiným, maminou, kámoškou, sourozencem.

markyska82
Závislačka 2662 příspěvků 38 inzerátů 19.09.18 21:38

@pe-terka U císaře nemusí být vůbec uspaná - dají jí spinál nebo epidurál,takže miminko hned uvidí.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 21 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Česko, dílna všech coverů: Další verze hitu Být stále mlád Mareše a Gotta boduje

Jak se dělají hity v Česku? Zrecyklujte úspěšnou zahraniční melodii, dejte jí... číst dále >

Vánoce ve špitále! Třešničková zůstává v Istanbulu, návrat domů je v nedohlednu

Youtuberka Týnuš Třešničková (23) zažije patrně nejsmutnější vánoční svátky... číst dále >

Články z Ona Dnes

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >