Manzel nechce na rodinnou oslavu ale chce jet slavit s kamarady

14
7.5.21 16:58

Manzel nechce na rodinnou oslavu ale chce jet slavit s kamarady

Predem se omlouvam, ale pisi z telefonu, takze bez diakritiky. :)
A ted k me otazce. Ceka nas rodinna oslava moji babicky a v tom samem terminu i oslava manzelovy kamaradky. Oboji jeden den odpoledne, takze obou se opravdu ucasnit nemuzeme. Doma jsme se tedy bavili, jak to udelame a manzel by jsi predstavoval, ze ja s dcerou pojedeme k babicce a on si pojede za kamarady. Jen chci dodat, ze porad jezdim nekde sama, je casto v praci a tak bych cekala, ze kdyz ma volno, pojede s nama. Na nejake oslave byl s nami naposledy asi v listopadu. Navic jsem tehotna a nelibi se mi predstava, ze se budu cele odpoledne starat a behat okolo male, zatim co on bude mit klid a bavit se. Jak to resite doma Vy? Jsem fakt tak narocna, kdyz chci, aby jel s nama? Pisu, protoze uvitam jiny nahled na situaci :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1560
7.5.21 17:04

No já předpokládám že oslava babičky bude odpoledne a ta kamarádcina se určitě protáhne až do večera. Takže my by jsme šli nejdříve k babičce a pak se po pár hodinách vytratili na druhou oslavu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2532
7.5.21 17:06

Je to od sebe daleko, nezvladli byste oboji, treba na chvili k babicce a pak k veceru k te kamaradce? Tak bych to asi resila ja, pokud by to bylo mozne. Sice ti rozumim, ale neprijde mi to vuci manzelovi moc fer, aby musel s tebou. I kdyz zase na druhou stranu rodina je vic, nez kamaradka. :think: Na te oslave u babicky nebudou jine deti v podobnem veku, ze by se mala zabavila a tys mela aspon trochu klid na chvili? Nebo ji dej manzelovi na to odpoledne, to je taky kompromis. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1334
7.5.21 17:08

Hlavně by mi vadilo, že jede na oslavu kamarádky… O to víc, že ji hodlá upřednostnit předemnou.

Příspěvek upraven 07.05.21 v 17:11

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1407
7.5.21 17:10

Tak je jasný, že raději půjde na oslavu své kámošky než tvé babičky. Pro něj je to cizí stará osoba, kterou vyženil. Nech ho normálně jít. Zbytečně z toho děláš dramo… Možná těhotenské hormony… Přijde mi to jako kdybys mu záviděla, že on může trávit čas s kamarády a ty musíš k babičce.

Příspěvek upraven 07.05.21 v 17:12

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1302
7.5.21 17:11

Jestli babička nemá nějaké kulaté jubileum, kde by byla jeho účast vhodná, tak mi jeho návrh nepřijde nijak nepřiměřený. Celkem logicky k Tvojí rodině nemá takovou vazbu jako Ty a ani se moc nedivím, že se z rodinné nudy chce vyvlíknout.
Nebudou tam třeba i Tvoji rodiče a další tetičky a strýčkové, kteří si rádi s malou pohrají? Nebo jiné děti jako parťáci?
Klidně bych jela sama s dcerou a s manželem uzavřela dohodu, že si to vyberu druhý víkendový den, kdy se bude starat on. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1773
7.5.21 17:13

Co takhle kompromis? My jsme to tak jednou taky měli a šli jsme po obědě na oslavu rodinnou a kolem šesté, kdy už se to stejně schylovalo ke konci, jsme se přemístili za kamarády, kde se jelo do noci, takže nejay pozdní příchod byl jedno.. spokojenost na všech stranách.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6726
7.5.21 17:14

U nás by to bylo tak že by prostě na hoďku dvě jel na oslavu se babičkou a potom by si měl užít s kamarády

Ale u nás je to tak že kdyby mi to vadilo tak by tam nejel :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
7.5.21 17:14

Oslavy jsou od sebe cca 20 km a pak tak 20 km domu. Navic vecer musim jet malou ulozit domu a hlidani abych pak jela na oslavu kamaradky nemame. Navic mame jedno auto, tak by jsme to museli i nejak kombinovat. U babicky na oslave budou jen dospely a jedna rocni holcicka, takze se uplne nezabavi, ale tak obcas na ni da urcite nekdo pozor, abych si oddychla. Vadi mi spis ta jeho samozrejmost, ze ja si vezmu malou a on bude bez zavazku a pujde se bavit. Mozna jsem ted jen precitlivela. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.5.21 17:15

Asi bych z toho nedelala kovbojku, jela bych k babicce sama a partner at se bavi s kamosi. Zadarmo by to ale nemel :mrgreen: Dalsi den bych mu nacpala dite, at ho treba vezme nekam ven, at si muzes taky od nej odpocinout ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8478
7.5.21 17:15

A neslo by jit odpoledne k babicce, predpokladam, ze ta party do rannich hodin neporada. Narozeniny kamaradky budou urcite i vecer a nevidim duvod, proc by tam nemel jit.

@Yasmina21 píše:
Hlavně by mi vadilo, že jede na oslavu kamarádky… O to víc, že ji hodlá upřednostnit předemnou.

Proc uprednostnit? Manzelstvi neznamena, ze automaticky vyzmizikujes kamarady (i ty s vaginou).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1407
7.5.21 17:16

Babí přišli jsme ti popřát, ale za dvě hodiny musíme jít, protože jdeme na oslavu kámošky… No to babičku určitě potěší. Možná že babička ani o přítomnost tvého manžela nestojí, spíš pro ni budeš důležitější ty a pravnučka. Jestli to není spíš tak, že chceš abyste vypadali jako spokojená rodina. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11084
7.5.21 17:18

@natulka12 Nevím jak to máte v rodině, ale na jednu stranu ho chápu, že by šel raději na oslavu kamarádky, než tvojí babičky. Ale předpokládám, že u babičky to nebude do noci, tak by bylo fajn, kdyby tam s tebou šel, a pak si může večer jít na oslavu ke kamarádce :nevim: Zas na druhou stranu je divný, že moc času s rodinou netráví, a když ho má, tak musí na oslavu ke kamarádce :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2532
7.5.21 17:20
@Magical-eyes píše:
Babí přišli jsme ti popřát, ale za dvě hodiny musíme jít, protože jdeme na oslavu kámošky… No to babičku určitě potěší. Možná že babička ani o přítomnost tvého manžela nestojí, spíš pro ni budeš důležitější ty a pravnučka. Jestli to není spíš tak, že chceš abyste vypadali jako spokojená rodina. :think:

No nevim, jestli je definice spokojene rodiny, ze chlap sam nikam nesmi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
7.5.21 17:21

Tak samozrejme, ze chci vypadat jako spokojena rodinka :) Vic nez v polovine pripadu jezdim vsude s malou sama, tak jsem tak nejak predokladala, ze kdyz ma volno pojede jednou s nama :) Jinak dekuju za vsechny nazory a pohledy :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat