Manžel - nedává mi peníze a kritizuje, co dělám

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.04.19 16:49
Manzel-nedava mi penize,kritizuje co delam

Ahoj-jsem namichnuta…Resim veci, ktere by nikdo-kdo nas vidi zvenku, nerekl…Jsme s manzelem 8let, manzele 5let-dve deti 4 a 2roky. Jsem vlastne uz 4 roky doma. Predtim jsem byla v praci velmi uspesna, v korporatu v nadnarosnim meritku. S manzelem jsme se dohodli, ze zustanu s detmi doma-aby meli peci. Je s detmi rada-opravdu si. myslim, ze jim prospiva, ze jsem je v 6mesicich nesoupla chuvam a skolkam. Od me materske mi manzel nadava ani korunu. Bydlime v dome, ktery jsme spolu koupili-mame ale hypoteku. Pred MD jsme do spolecneho uctu posilali tak, aby bylo na hypoteku a vsechny naklady plus rezerva (kazdy cca 13tis). Jinak jsme meli kazdy svuj ucet. Jal jsem odesla na MD, manzel mi rekl, ze ted nemusim nic posilat. A tak neposilam nic. Tahnu domacnost-vse
na deti(kazdodenni vydaje i ty velke vcetne kocarku),jidlo pro vsechny, nejake akce, vytvarne potreby a krouzky pro deti atd. V me praci mi navrhli, abych pro ne neco delala. Vytrhlo me to-prijem mam cca 8tis plus k rodicaku (ano, neni to zadna slava). Jenze. Manzel mi doma s nicim nepomaha, ted jsem delala dane a mu prijde, ze vydelavam asi hodne..Nadava, kdyz doma nema full-service, sam neuklidi ze stolu(po sobe, natoz po detech),pracku ani nevi kde mame. Nadava mi, ze jsou rozhazene hracky, ze nema vyzehlenou kosili, ze nema nakoupeno jidlo, ktere by chtel atd. Posledni dobou se na me utrhuje a klidne mi rekne, ze myslim blbe a neumim neco zvladnout. Tak me to depta a stve, ze jsem radeji, kdyz je v praci. Nemam s nim vubec chut na sex. V poslednich dnech jsem s nim nezazila vubec nic, co by me potesilo. I kdyz se snazim, vzdy jen zkritizuje, ze co jsem udelala neni dobre. Nepodekuje za nic. Nevim, co mam delat…Driv jsem byla sebevedoma a ted se skoro bojim vyjit ven. Co zkusene matky-mate nejakou radu? Prominte za anonym-asi je pohopitelny…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
Šarlota4
Extra třída :D 11370 příspěvků 25.04.19 16:54

No blby je, ze jste se nedohodli predem. Ale jestli mas dobre misto sla bych do prace.

Tichošlápek
Extra třída :D 14869 příspěvků 25.04.19 16:57

Vrátila bych se do práce a na manžela převedla část povinnosti. Pokud by nebyl ochoten, platila bych paní na úklid. Evidentně nejste ta rodina, kde by fungovala žena v domácnosti.

Šarlota4
Extra třída :D 11370 příspěvků 25.04.19 16:59

Btw mluvili jste spolu o tom? Vi kolik mas penez? Zkusila jsi mu ukazat kazdomesicni vydaje? Ma on dost penez na platby?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.04.19 17:01

@Tichošlápek Nerozumim-manzel to ted bere tak, ze jsem zena v domacnosti a staram se o deti a vsechno (…vyjma jidla a veci, co potrebuji deti) plati on a v a zasade nas zivi a ja diky jeho praci mohu zustat doma. Zakl.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.04.19 17:03

@Šarlota4 On ma dost penez, vydelava hodne (aspon to rika, ja jeho prijem nevim). Dost ale i investuje do jednoho sveho snu.

Tichošlápek
Extra třída :D 14869 příspěvků 25.04.19 17:03
@Anonymní píše:
@Tichošlápek Nerozumim-manzel to ted bere tak, ze jsem zena v domacnosti a staram se o deti a vsechno (…vyjma jidla a veci, co potrebuji deti) plati on a v a zasade nas zivi a ja diky jeho praci mohu zustat doma. Zakl.

Myslím to tak, ze tvému manželovi evidentně dost kleslo mínění o tobě. Z úspěšné ženy jsi ženou v domácnosti, které on klidně vynadá za neuklizene hračky. Což vede k tomu, ze jsi šťastnější bez nej a ztrácíš zájem o sex. Rozpadá se vám vztah.

Šarlota4
Extra třída :D 11370 příspěvků 25.04.19 17:05
@Anonymní píše:
@Šarlota4 On ma dost penez, vydelava hodne (aspon to rika, ja jeho prijem nevim). Dost ale i investuje do jednoho sveho snu.

A vi kolik mas ty a kolik musis vydat mesicne penez?

AloisR
Stálice 66 příspěvků 25.04.19 17:06

Řekl bych, že by jste měli navštívit poradnu, respektive z toho popisu to zní jako 12:05..

renduli
Závislačka 3293 příspěvků 25.04.19 17:06

A bavili jste se někdy o rozpočtu, má představu, kolik máš rodičák a jaké máš výdaje za jídlo a potřeby dětí?

alisekR
Kelišová 5732 příspěvků 25.04.19 17:08

Pracovala jsi v nadnárodní společnosti a neumíš český pravopis :think:. Číst po tobě, je utrpení.
K tomu ostatnímu lze jen napsat: toto si mají partneři ujasnit před plozenim dětí. Tvůj manžel je vykuk a pěkně tě očurává. Buď po něm tvrdě půjdeš, nekompromisně mu oznámíš, že ti bude dávat na vaše děti peníze. Abys mohla hradit vše, co je potřeba a co chceš dětem dopřát. Tohle se teď strašně rozmáhá. Včera jsem slyšela kolegyni, jak se hádá s manželem, že mu nic kupovat cestou nebude, že ji nedává peníze a jen z ní dojí, to co vydělá ona. smutné :?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.04.19 17:12

@renduli Vi..Uz jsem mu i rikala, ze praci nedelam pro svoje poteseni, ale z 90%pro penize a castecne pro svoje uspokojeni

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.04.19 17:14

@alisekR Jo, mluvim desne..jeden kolega mi kdysi rekl, ze mi vic rozumi anglicky nez cesky. A z mobilu se mi blbe pise.

jahuhudka
Extra třída :D 14361 příspěvků 25.04.19 17:16

A jeho děti to nejsou? 8o Fakt tenhle model každý na svém písečku nechápu, obzvlášť, když na tom jednom písečku jsou i děti 8o Máš alespoň přehled, že hypo skupečně platí, když ani nevíš kolik bere?

KimL
Ukecaná baba ;) 1363 příspěvků 25.04.19 17:17

Jak vás jako živí, když všechno platíš ty? Jakože protože vám pán tvorstva svolil bydlet v jeho baráku?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama