Manžel nemá chuť na milování

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
12.5.22 08:14

Manžel nemá chuť na milování

Moc zdravím, řešíte doma některá něco podobného? Je nám s manželem 39, já zažívám nejlepší roky, kdy mám chuť na milování, kdy si to užívám. Je to pro mě relax, prostě se mi to líbí. Ale můj manžel na milování nemá téměř chuť. Je pořád unavený. po prvním covidu zřejmě trpí únavovým syndromem. Teď jsme měli oba covid po druhé, takže ten tomu taky nepřidal. Snažím se ho pochopit, ale prostě už to trvá skoro dva roky, mně utíkají nejlepší léta, kdy jen čekám a čekám. A už mě to občas zmáhá. Máte s tím některá zkušenosti? Manžel absolvoval různá vyšetření a je vše v pořádku. Milenku nemá. Ale mě už napadají různá zoufalá řešení.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6395
12.5.22 08:18

Milenec nebo rozvod :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27647
12.5.22 08:25

A kolik mu je? Mluvíte o tom spolu, ví, že jsi frustrovaná z nedostatku sexu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11905
12.5.22 08:31
@Anonymní píše:
Moc zdravím, řešíte doma některá něco podobného? Je nám s manželem 39, já zažívám nejlepší roky, kdy mám chuť na milování, kdy si to užívám. Je to pro mě relax, prostě se mi to líbí. Ale můj manžel na milování nemá téměř chuť. Je pořád unavený. po prvním covidu zřejmě trpí únavovým syndromem. Teď jsme měli oba covid po druhé, takže ten tomu taky nepřidal. Snažím se ho pochopit, ale prostě už to trvá skoro dva roky, mně utíkají nejlepší léta, kdy jen čekám a čekám. A už mě to občas zmáhá. Máte s tím některá zkušenosti? Manžel absolvoval různá vyšetření a je vše v pořádku. Milenku nemá. Ale mě už napadají různá zoufalá řešení.

Tak ono to jde chápat určitou dobu ale rozhodně ne roky :nevim: on to s tebou neřeší??to se třeba nebojí že po takové dlouhé době to můžeš řešit jiným mužem? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
558
12.5.22 08:42

Ahoj, na to je dobrá změna prostředí, nekoukat stále do telefonu a PC. Z práce do práce, děti, povinnosti, únava a s přibývajícími roky je to znát na apetitu.
Vyrážejte častěji na výlety do přírody, dělějte si čas pouze pro sebe. Pošli mu občas nějakou hezkou zprávu, kup si nové šaty a vyrazte do restaurace…To je ten stereotyp, který potká každého. Chce to začít žít aktivně, lépe jíst, neponocovat a netrávit doma příliš času.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11905
12.5.22 08:45

@LukeR1 Chlap nechce sex a ženská si má koupit nové šaty :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6396
12.5.22 08:52

Já taky nejsem sexu chtivá nymfa, ale kdyby manželovi nějaký dobrák doporučil milenku, nebo rozvod, dostane palicí po hlavě on. :cert: snad proboha není sex v jinak funkčním, krásném vztahu na prvním místě. Někdy mi příjde, že je sex, dlouho nic a pak možná něco jiného. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
558
12.5.22 08:55
@Annabela11 píše:
@LukeR1 Chlap nechce sex a ženská si má koupit nové šaty :lol:

To je spíš proto, aby si uvědomil, že má stále hezkou ženu. Stačí když se za ní otočí pouze jeden chlap a on si to rychle uvědomí. U mě to funguje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24783
12.5.22 08:56

@kve-tinka jenže to máš jak s jídlem, když jíš pravidelně a jakžtakž dostatečně, tak ti vůbec nedojde, že ten, co má pořád hlad, tak na nic jinýho, než na to jídlo nemyslí, asi tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
914
12.5.22 09:04
@Annabela11 píše:
@LukeR1 Chlap nechce sex a ženská si má koupit nové šaty :lol:

Co je na té radě špatného? Pro chlapa je stereotyp největší zabiják vášně. Dobře udělaný biftek je dobré jídlo, ale zkus ho jíst dva roku v kuse.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.5.22 09:10

Nejsem žádná nymfomanka, ale jednou za 14 dní je prostě málo. Jinak společně děláme spoustu věcí. Vše co doporučujete výše. Já už doma dělám za manžela skoro vše, aby se zbytečně neunavoval, děti, domácnost, kroužky, školu, vše řeším sama. Ale prostě, ať si píšete, že sex není na prvním místě, tak za mě je to docela dost podstatná věc. A když to nefunguje, projevuje se to u mě frustrací. S manželem o tom mluvíme, řešíme to. Ale stejně to nepomáhá. Už jsme zkusili stanovení dnů, to stejně dodržel jen chvilku. Různé bylinky. A stejně nic. mně už se o tom i zdá. Jeho doporučení, udělej si to sama. Ale jako… sama vařím, peru, uklízím, starám se o děti… tak ještě toto si mám dělat sama? A rada, že když máme hezký vztah na sexu nezáleží…jako tedy mě záleží. Asi jsem divná. A k čemu jsou mi výlety, kino, večeře, společné aktivity, víkend jinde, když tomu chybí ta tečka na závěr? Já cítím, že jsem zoufalá. Myslím, že fyzicky to celkem ujde, jsem vysoká, štíhlá, sportuji. Takže žádná šmudla obtloustlá. A vím, že jiným se líbím. Jen tomu svému doma asi ne. I když tvrdí, že mu to taky vadí, že nemá chuť.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.5.22 09:11

@rmot já si třeba myslím, že tím, že se mi to líbí, tak stereotyp nemáme. Zkoušíme různé věci, atd…jsem otevřená experimentům. Ne si to odbít v leže na zádech.

• Citovat
  • Nahlásit
11905
12.5.22 09:15

@LukeR1 A co když jeho žena hezká a upravená je? tohle má přeci řešit chlap co zanedbává svou ženu :nevim: Když to vezmu opačně…moje žena nechce sex už 2roky nevím co s tím…a já mu poradím ať si koupí novou košili.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27647
12.5.22 09:16
@Anonymní píše:
Nejsem žádná nymfomanka, ale jednou za 14 dní je prostě málo. Jinak společně děláme spoustu věcí. Vše co doporučujete výše. Já už doma dělám za manžela skoro vše, aby se zbytečně neunavoval, děti, domácnost, kroužky, školu, vše řeším sama. Ale prostě, ať si píšete, že sex není na prvním místě, tak za mě je to docela dost podstatná věc. A když to nefunguje, projevuje se to u mě frustrací. S manželem o tom mluvíme, řešíme to. Ale stejně to nepomáhá. Už jsme zkusili stanovení dnů, to stejně dodržel jen chvilku. Různé bylinky. A stejně nic. mně už se o tom i zdá. Jeho doporučení, udělej si to sama. Ale jako… sama vařím, peru, uklízím, starám se o děti… tak ještě toto si mám dělat sama? A rada, že když máme hezký vztah na sexu nezáleží…jako tedy mě záleží. Asi jsem divná. A k čemu jsou mi výlety, kino, večeře, společné aktivity, víkend jinde, když tomu chybí ta tečka na závěr? Já cítím, že jsem zoufalá. Myslím, že fyzicky to celkem ujde, jsem vysoká, štíhlá, sportuji. Takže žádná šmudla obtloustlá. A vím, že jiným se líbím. Jen tomu svému doma asi ne. I když tvrdí, že mu to taky vadí, že nemá chuť.

V tento moment bych už zcela regulérně nadhodila, že pokud s tím nehodlá něco dělat, najdeš si na to někoho jiného. K čemu ti takový chlap je? Všechno doma děláš ty, všechno podřizuješ jen tomu, aby pán tvorstva nebyl unavený a sex stejně není :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11905
12.5.22 09:18

@rmot No mě zanedbávat chlap 2roky tak tedy nevím. Pokud nechce o svou ženu přijít tak ať to pan řeší

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat