Reklama

Manžel neměl nikdy jinou ženu než mě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.04.18 20:02
Manzel nemel nikdy jinou zenu nez me

Ahoj,
s manzelem jsme spolu dlouho, od stredni, je nam lehce pres tricet, mame podle me spokojeny zivot, byt, deti, jsme spolu radi, problemy nepozoruji, jo, obcas se pohadame, ale pak se zase udobrime, tady vsechno ok.
Co me obcas trapi a premyslim nad tim, ze jsem manzelova prvni sexualni partnerka. Ja pred nim nejake sexualni partnery uz mela, nebylo jich moc, ale proste neco jsem si vyzkousela, vim co je pro me fajn a co uz ne. Nemam zadne signaly ohledne nevery, parkrat jsme se o tom s manzelem bavili a on ze mu vse vyhovuje a nema potrebu hledat jinde a neco zkouset a zahazovat rodinu, kdyz je takhle spokojeny a ze si dovede predstavit, ze nakonec ji mame vlastne kazda stejnou a ze u me uz vi co a jak a ze je takhle stastny, spokojeny. Ja mu i verim, ja jsem s nim taky stastna, ale obcas nad tim proste uvazuju a rikam si, co kdyz ho treba za 10 let chytne ta “druha miza”… asi je blbost nad tim takhle uvazovat, ale nekdy tak premyslim. Ja sama jsem mu verna, miluji ho.
Myslite, ze zvladne byt clovek verny cely zivot a nic si nechtit zkouset?
Anonym, je to pro me citlive tema a ani kamaradky o tomhle nevi. :kytka:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.04.18 20:04

Netrap se tim to neovlivnis :kytka: muze byt verny cely zivot co by ne

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1631 příspěvků 13.04.18 20:05

Na tohle je těžké odpovědět, myslím, že hodně záleží na povaze. Ale pokud vám to tak super klape, nepřemýšlej nad tím, užívej si ten úžasný vztah a nehledej zbytečně chyby, kde nejsou. Kolik žen by ti mohlo závidět!!!

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.04.18 20:05
@Anonymní píše:
Ahoj,
s manzelem jsme spolu dlouho, od stredni, je nam lehce pres tricet, mame podle me spokojeny zivot, byt, deti, jsme spolu radi, problemy nepozoruji, jo, obcas se pohadame, ale pak se zase udobrime, tady vsechno ok.
Co me obcas trapi a premyslim nad tim, ze jsem manzelova prvni sexualni partnerka. Ja pred nim nejake sexualni partnery uz mela, nebylo jich moc, ale proste neco jsem si vyzkousela, vim co je pro me fajn a co uz ne. Nemam zadne signaly ohledne nevery, parkrat jsme se o tom s manzelem bavili a on ze mu vse vyhovuje a nema potrebu hledat jinde a neco zkouset a zahazovat rodinu, kdyz je takhle spokojeny a ze si dovede predstavit, ze nakonec ji mame vlastne kazda stejnou a ze u me uz vi co a jak a ze je takhle stastny, spokojeny. Ja mu i verim, ja jsem s nim taky stastna, ale obcas nad tim proste uvazuju a rikam si, co kdyz ho treba za 10 let chytne ta “druha miza”… asi je blbost nad tim takhle uvazovat, ale nekdy tak premyslim. Ja sama jsem mu verna, miluji ho.
Myslite, ze zvladne byt clovek verny cely zivot a nic si nechtit zkouset?
Anonym, je to pro me citlive tema a ani kamaradky o tomhle nevi. :kytka:

My s manželem ani jeden neměli nikoho jiného, jsme spolu 13 let a taky se toho bojím. Co když si jeden z nás bude chtít zkusit něco jiného? CO když přijde krize středního věku? Přemýšlím o tom už docela dlouho, mluvili jsme o tom, zatím jsme oba v pohodě, máme hodně upřímný vztah, věřím, že se podvádět nebudeme, ale budeme to případně řešit s tím druhým…

Anonym - intimní informace nebo smazat

Paola21
Závislačka 3404 příspěvků 13.04.18 20:06

Hele jsme s manželem 6 let a je to obou náš první vztah se vším všudy :lol: a máme to stejně jako tvůj chlap, proč hledat jinde, když už ideál máme? Netrap se tím.. Druhá míza může potkat chlapa, i když ojel půl okresu, to dle mě nezávisí na počtu sex. partnerek před manželstvím. :nevim:

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1725 příspěvků 30 inzerátů 13.04.18 20:07

U nás je to stejné, jen s tím rozdílem, že jsem i já před manželem nikoho neměla (ani on), nelitujeme ani jeden. ;) Nehledej problémy tam, kde nejsou.

Martina84
Ukecaná baba ;) 1985 příspěvků 13.04.18 20:09

Když se chlap zjančí nepomůže ani svěcená voda :mrgreen:…vážně, nemá smysl to řešit. Vyhovuje mu to tak, jak to je. Asi je rodinný typ, buď ráda :)

Paoloska
Echt Kelišová 8042 příspěvků 13.04.18 20:13

S manželem jsme už téměř 25 let a ani jeden jsme nikoho jiného neměli. To je otázka vztahu a svědomí. Hlavně se s tím zbytečně nestresuj a důvěřuj :kytka:

Paoloska
Echt Kelišová 8042 příspěvků 13.04.18 20:14
@Paola21 píše:
Hele jsme s manželem 6 let a je to obou náš první vztah se vším všudy :lol: a máme to stejně jako tvůj chlap, proč hledat jinde, když už ideál máme? Netrap se tím.. Druhá míza může potkat chlapa, i když ojel půl okresu, to dle mě nezávisí na počtu sex. partnerek před manželstvím. :nevim:

Hezky řečeno :palec:

megy.misa
Kecalka 221 příspěvků 13.04.18 20:14

Neuvěřitelné. Místo, abys byla ráda si stěžuješ a trápíš se tím :)

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 682 příspěvků 13.04.18 20:19

To je tak krásný! Takových mužů je jak šafránu. Nepřemýšlej, co by bylo kdyby. Druhou mízu může chytnout kterýkoliv chlap, řeš to, až když to přijde.

Paoloska
Echt Kelišová 8042 příspěvků 13.04.18 20:26
@Pucalkovic Amina píše:
To je tak krásný! Takových mužů je jak šafránu. Nepřemýšlej, co by bylo kdyby. Druhou mízu může chytnout kterýkoliv chlap, řeš to, až když to přijde.

Přesně :pankac: A hlavně po tom zakladatelko nepátrej ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.04.18 20:29

Taky jsem byl první a zároven poslední u mojí manželky. Bohužel, je už 8 měsíců po smrti.

Markéta80
Hvězda diskuse 39323 příspěvků 13.04.18 20:31

Já jsem manželovo první a manžel můj také první :lol: Jsme spolu hodně dlouho a vše ok ;). Proč přemýšlet co se třeba může stát? To se může stát komukoliv. Já žiji hlavně přítomností ;) Manžel říká že je spokojený a štastný za to koho si vybral, že lepší by nepotkal. Rozmlouvat mu to nebudu :mrgreen: :mrgreen:

Markéta80
Hvězda diskuse 39323 příspěvků 13.04.18 20:31
@Anonymní píše:
Taky jsem byl první a zároven poslední u mojí manželky. Bohužel, je už 8 měsíců po smrti.
:( :( :hug:
Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

„Bohoušek si občas něco dal!“ Je za smrtí sbormistra Kulínského pervitin?

Pražští kriminalisté stále pracují na objasnění náhlé smrti bývalého... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama