Manžel nesouhlasí s psychologem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.04.18 18:31
Manžel nesouhlasí s psychologem

Už nějakou dobu uvažuju že se synem -4roky zajdu k psychologovi.Muzu tam s ním, ikdyz jeho otec je proti? Syn se chová vztekle poslední dobou, dělá mi scény venku, v obchodě. Je to neúnosné. Nevim jak postupovat. Psycholog by by mi treba mohl říct jak na syna.Ale na tom se s manželem neshodnem.Ten je na mě naštvaný že že syna dělám blázna. Jemu scény nedělá, jen me :,(.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:

smurfka
Nadpozemská drbna 29812 příspěvků 04.04.18 18:33
@Anonymní píše:
Už nějakou dobu uvažuju že se synem -4roky zajdu k psychologovi.Muzu tam s ním, ikdyz jeho otec je proti? Syn se chová vztekle poslední dobou, dělá mi scény venku, v obchodě. Je to neúnosné. Nevim jak postupovat. Psycholog by by mi treba mohl říct jak na syna.Ale na tom se s manželem neshodnem.Ten je na mě naštvaný že že syna dělám blázna. Jemu scény nedělá, jen me :,(.

ano můžeš k psychologovi i bez jeho souhlasu..

lamicina
Ukecaná baba ;) 1923 příspěvků 04.04.18 18:39

Můžeš k psychologovi i sama bez syna, čerpat výchovné poradenství. Souhlas manžela sice nepotřebuješ, ale při dlouhodobé spolupráci by bojkot jedoho z rodičů stejně nedělal dobrotu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.04.18 18:46

@smurfka Myslíš že tím synovi uskodim? Budu to muset třeba hlásit ve školce, když budem docházet k psychologovi? Vůbec nevím co dělat. Nejvim mě mrzí že manžel si myslí že sem hysterka.Pry to přehráním. Ale už i pediatr mi asi 2krat řekl že by nebylo od věci se synem jít k psychologovi. Jelikoz dělal scény a odmítal se vysliknout, aby ho doktorka prohlédla. Rikala že to je už chování přes čáru v jeho letech. Musela sem mu svléct triko já a vyšetřila ho na klíně mojem a držela ho ještě se mnou i sestřička :oops:.Těch situaci je mnoho, kdy se chová nemistne.Ted se naučil tahat mě za vlasy, když něco důrazně říká. Rekne mami a zatáhne mě až to bolí. Nechapu proč se tak chová. :,(.Už kolikrát venku zasahují i cizí lidi. Vzteka se mi třeba že nechce domu. Minule paní řekla, že si ho vezme domu, když se neumí chovat k mamince.To mě ještě kopnul.Nema to kde vidět, tak nevím proč se tak chová. Sem už zoufalá.

Uživatel je onlinephan86
Povídálka 23 příspěvků 04.04.18 18:50

K psychologovi jít určitě můžete. Nicméně doporučuji čerpat inspiraci třeba ze stránek www.nevychova.cz a zapracovat na komunikaci se synem. Nedivím se, že je ještě více vzteklý a neuklidní se, když něco takového říkápřed ním pediatr nebo cizí paní. Chce s vámi jinak komunikovat. Držím pěsti :-)

smurfka
Nadpozemská drbna 29812 příspěvků 04.04.18 18:50
@Anonymní píše:
@smurfka Myslíš že tím synovi uskodim? Budu to muset třeba hlásit ve školce, když budem docházet k psychologovi? Vůbec nevím co dělat. Nejvim mě mrzí že manžel si myslí že sem hysterka.Pry to přehráním. Ale už i pediatr mi asi 2krat řekl že by nebylo od věci se synem jít k psychologovi. Jelikoz dělal scény a odmítal se vysliknout, aby ho doktorka prohlédla. Rikala že to je už chování přes čáru v jeho letech. Musela sem mu svléct triko já a vyšetřila ho na klíně mojem a držela ho ještě se mnou i sestřička :oops:.Těch situaci je mnoho, kdy se chová nemistne.Ted se naučil tahat mě za vlasy, když něco důrazně říká. Rekne mami a zatáhne mě až to bolí. Nechapu proč se tak chová. :,(.Už kolikrát venku zasahují i cizí lidi. Vzteka se mi třeba že nechce domu. Minule paní řekla, že si ho vezme domu, když se neumí chovat k mamince.To mě ještě kopnul.Nema to kde vidět, tak nevím proč se tak chová. Sem už zoufalá.

neuškodíš..proh­lédne ho..řekne ti jak to vidí a třeba to je jen vzdor, a třeba ne..ale pokud budete chodit na nějakou terapii tak se o tom stejně manžel dozví..
Já dávám na zklidnění synovi rybí tuk..a prý je to lepší v chování a tak..všimla si už i učitelka ve školce..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.04.18 18:53

@smurfka Mě hlavně vrtá hlavou proč se chová ošklivé ke mě a v mě společnosti. Mama mi taky říká že se chová hrozně. Ale když ho hlídá a já tam nejsem, je prý úplně jiny :zed:.Nechápu čím to je.Co dělám špatně. :,( :(

smurfka
Nadpozemská drbna 29812 příspěvků 04.04.18 18:54
@Anonymní píše:
@smurfka Mě hlavně vrtá hlavou proč se chová ošklivé ke mě a v mě společnosti. Mama mi taky říká že se chová hrozně. Ale když ho hlídá a já tam nejsem, je prý úplně jiny :zed:.Nechápu čím to je.Co dělám špatně. :,( :(

třeba ví že si to k tobě může dovolit..cítí z tebe že ho neumíš ukočírovat, být mu autoritou.. mít respekt.. :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.04.18 18:57

Přitom se synovi věnují, miluju ho.Je to vymodlený dítě. O to víc mě bolí, když vidím jak se chová. Bojim se co z něj bude.Ale ve školce problém s ním není. Skolky sem se bála. Prý vše bez problémů.

smurfka
Nadpozemská drbna 29812 příspěvků 04.04.18 18:59
@Anonymní píše:
Přitom se synovi věnují, miluju ho.Je to vymodlený dítě. O to víc mě bolí, když vidím jak se chová. Bojim se co z něj bude.Ale ve školce problém s ním není. Skolky sem se bála. Prý vše bez problémů.

tak u nás má taky větší autoritu u syna otec než já..ke mně si taky dovolí víc..ale já se zase nebojím mu dát přes zadek aby viděl že to nemá dělat..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.04.18 19:02
@smurfka píše:
třeba ví že si to k tobě může dovolit..cítí z tebe že ho neumíš ukočírovat, být mu autoritou.. mít respekt.. :nevim:

To mi říká chlap i můj otec. :,(.Já ale neumím být zla. Snazim se vše řešit v klidu.On se mi vysmívá, neposlouchá mě vůbec. Nevim jak to změnit. Chlao mi řekl že problém mám já, že on s ním problém nema, ve školce taky na pohodu.Pry mám přestat hystercit.Jemu se to řekne. Vidi syna většinou až spícího večer. Je od rána do večera v práci. Ja sem s malým furt. Upravili mi prac.dobu v práci. Takze chodím později a zustavam do 15h. Takze syna odvádíme, vyzvedavam, sem a ním celé odpoledne.Ve školce je zlatý do té doby než ho vyzvednu, to se předvádí. Ale to už jde domů, takže to neřeší. Ale pro mě je to zas vykřičník, že zvlci až přijdu JA.

tessa2323
Zasloužilá kecalka 913 příspěvků 04.04.18 19:03
@Anonymní píše:

Ahoj. Pokud můžu radit, tak k psychologovi zajdi. Určitě tím že syna neděláš blázna ani to neznamená že tam budeš muset chodit už pořád. Psycholog dítě prohlédne a a řekne ti co a jak. Určitě to není žádná ostuda jít se poradit k psychologovi.

smurfka
Nadpozemská drbna 29812 příspěvků 04.04.18 19:06
@Anonymní píše:
To mi říká chlap i můj otec. :,(.Já ale neumím být zla. Snazim se vše řešit v klidu.On se mi vysmívá, neposlouchá mě vůbec. Nevim jak to změnit. Chlao mi řekl že problém mám já, že on s ním problém nema, ve školce taky na pohodu.Pry mám přestat hystercit.Jemu se to řekne. Vidi syna většinou až spícího večer. Je od rána do večera v práci. Ja sem s malým furt. Upravili mi prac.dobu v práci. Takze chodím později a zustavam do 15h. Takze syna odvádíme, vyzvedavam, sem a ním celé odpoledne.Ve školce je zlatý do té doby než ho vyzvednu, to se předvádí. Ale to už jde domů, takže to neřeší. Ale pro mě je to zas vykřičník, že zvlci až přijdu JA.

ve 4 letech nemůže být forma vychovy vysvětlováním..musí znát své hranice které musíš nastavit a dodržovat a prostě některé dítě je takové povahy že mu vysvětlování moc nepomůže..možná bys měla jít na první schuzku sama, říct jaký máš problém - třeba potřebuješ opravdu pomoct spíše ty..pokud se takto chová jen s tebou.. :think:

tessa2323
Zasloužilá kecalka 913 příspěvků 04.04.18 19:08
@Anonymní píše:
To mi říká chlap i můj otec. :,(.Já ale neumím být zla. Snazim se vše řešit v klidu.On se mi vysmívá, neposlouchá mě vůbec. Nevim jak to změnit. Chlao mi řekl že problém mám já, že on s ním problém nema, ve školce taky na pohodu.Pry mám přestat hystercit.Jemu se to řekne. Vidi syna většinou až spícího večer. Je od rána do večera v práci. Ja sem s malým furt. Upravili mi prac.dobu v práci. Takze chodím později a zustavam do 15h. Takze syna odvádíme, vyzvedavam, sem a ním celé odpoledne.Ve školce je zlatý do té doby než ho vyzvednu, to se předvádí. Ale to už jde domů, takže to neřeší. Ale pro mě je to zas vykřičník, že zvlci až přijdu JA.

Nemusíš být zlá, ale zřejmě tvůj syn potřebuje ukázat že se k tobě chovat takhle nemůže. Pokud nezacnes být přísnější, tak se obávám že ani ten psycholog nepomůže.

Příspěvek upraven 04.04.18 v 19:09

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.04.18 19:08

Zakladatelko, souhlas druhého rodiče není potřeba. Máme za sebou psycholožku a mluvila jen se mnou. Manžel taky nesouhlasil, ale postupně dospěl do fáze, že mi dal za pravdu.

@smurfka píše:
třeba ví že si to k tobě může dovolit..cítí z tebe že ho neumíš ukočírovat, být mu autoritou.. mít respekt.. :nevim:

My za sebou máme psycholožku a ta mi říkala, že je normální, že se s mámou děti chovají nejhůř, protože máma je pro ně nejbližší osoba. Uvolní se před ní a jdou ven veškeré emoce.
Ke mně se syn taky chová hrozně. Vybíjí si na mně veškeré křivdy. S ostatními funguje o hodně lépe. Mně kouše, kope… Přitom jsem na něj mnohem ostřejší než táta. Na druhou stranu častou jsem i jediná, kdo s ním něco zmůže v krizových situacích a je pravda, že těch situacích s ním zažívám nejvíc ze všech. Já s ním chodím nakupovat, po doktorech, vodím do školky… Na druhou stranu co se manžel víc zapojil, tak mu těch scén udělal víc. Ale manžel je měkký a ustoupí mu…

I2

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Cameron Diaz opustila svou kariéru a zmizela ze scény. Co teď dělá a s kým žije?

Když se řekne Cameron Diaz (46), každý si vybaví blonďatou krásku z 90. let,... číst dále >

Marek Taclík se během StarDance měl k sexy brunetce. Co je to za krásku?

V sobotu Česká televize odvysílala šestý soutěžní večer taneční show... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >