Manžel neumí přijít včas domů

1588
28.2.16 19:00

Manžel neumí přijít včas domů

Dobrý večer všem, chci si trošku postěžovat na manžela, protože mě opět naštval. Neumí totiž přijít včas domů s dcerou. Já sice oceňuju, že ji vezme na celé odpoledne ven, ale vždycky mu řeknu v kolik asi mají přijít domů a on pravidelně chodí pozdě nejmíň o hodinu. To by mi tak nevadilo, kdyby nebyla neděle večer a ráno se brzo vstává. Jak přijdou tak se dcera bude muset koupat, umývat vlasy, večeřet a to zabere dost času. Kdyby přišli zavčas tak je to v klidu, takhle budeme muset spěchat a ještě půjde pozdě spát a to mi prostě vadí. Bohužel to tak dělá pravidelně a většinou v neděli, kdyby se to stalo jednou, nic neřeknu.
Taky by vás to naštvalo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

26556
28.2.16 19:03

A dcera je autistka, že ji změna rozhodí? Pokud ne, tak bych asi spíš byla ráda, že ji vezme ven. Pokud se to projeví na jejím chování, je už unavená, tak bych chtěla, aby večerní rutinu udělal on. Mytí hlavy bych odložila na pondělí.
Prostě bych to nehrotila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1214
28.2.16 19:05

@lucik2011 Tak mu řekni čas o hodinu dříve než do tedka, on přijde o hodinu později, a to bude tak jsi původně chtěla, a máš to. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10652
28.2.16 19:05

Ne…naopak byla bych ráda, že jsou v tahu a mám o hodinu dýl byt jen pro sebe… :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5413
28.2.16 19:07

@lucik2011 Manžel to dělá taky a mě to teda vůbec nevadí. Prostě se výlet trochu protáhne. S dětmi to nejde přesně naplánovat. Kolikrát řekne předpokládaný návrat třeba ve tři a občas je z toho i šestá. Ale jak píšu, já jsem spíš ráda :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1588
28.2.16 19:08

@Tuco Jenže já bych radši měla čas pro sebe večer když se třeba chci na něco dívat v televizi a takhle to nestihnu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tattiana
28.2.16 19:09

@lucik2011 ne, nenaštvalo, v dnešní době mobilů…

• Nahlásit
  • Citovat
1588

@jenny.fields Jasně že je víc unavená a pak se jí samozřejmě nechce ani koupat ani se pořádně nenají, to mi asi vadí nejvíc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2627

Manžel s dětma ještě není doma a kupodivu mi to nevadí. Na rozdíl od jiných věcí. :lol: Holt každý jsme zatížený na něco. Já ležím s chřipajznou jak trám, jsem mu vděčná, jak kolem nás všech celý víkend skáče. Kdyby měli jít spát až po 21. hodině, to už by mi vadilo. Ale najíst se a vykoupat jedno dítě snad netrvá dýl, než hodinu. Hoď se do klidu a užij si večer! :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1285

Ještě mu vynadej, když je venku s dcerou- copak ty musíš určit, v kolik přijde- on je snad dospělý. Dcerku umeješ, dáš jí jíst a vlasy se umyjí jindy. Chudák manžel. Kolik je dcerce let?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
42713
@lucik2011 píše:
@Tuco Jenže já bych radši měla čas pro sebe večer když se třeba chci na něco dívat v televizi a takhle to nestihnu

Tak ho nech, ať dceru vykoupe on ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tattiana

@lucik2011 tohlr mě napadlo jako pravý důvod :think: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
1588

@ivik21 co s tím má společného mobil?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tattiana
28.2.16 19:11

@lucik2011 proč mu nezavoláš, že má spěchat, atd. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
1588
28.2.16 19:12

@elvia2 Tak určovat mu to nemůžu, ale tak když vím co všechno večer musíme dělat a on to bohužel nedělá, tak chci aby přišli včas, to snad nechci tak moc ne. Dcera má 4 roky a za celý den je fakt unavená, proto chci aby chodili dřív domů

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama