Manžel o mě asi už nestojí

14
4.7.15 14:05

Manžel o mě asi už nestoji

Ahoj všem, Jsem se synem v nemocnici už měsíc a týden a manžel za námi nebyl ani jednou na návštěvě. Jsme 120 km od našeho bydliste, chápu, že v týdnu chodí do práce, ale o víkendu, kdy by mohl dorazit, jde raději na ryby a na pivo. A včera, když jsem s ním mluvila, mi dokonce položil telefon, protože jsem řekla něco, co se mu nezdálo (že mu v něčem nevyhovim). Jak by jste se cítili? Mě to dost ponižuje i si tady v nemocnici myslí, že jsem samozivitelka…
Bohužel, není tohle jediný nás problém. Vždy musí být po jeho, je schopný mi po 10 letech vztahu říct, že jsem devka. Neumí nic zařídit sám, vše je prostě na mě. na nákupu se mnou nebyl tak rok, když něco potřebují, má sto důvodů, proč to zrovna teď nejde. Také mám své chyby, ale tohle mě už ubiji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3704
4.7.15 14:07

A co chceš napsat :nevim: evidentně víš kde je problém a máte problémy dlouhodobé, tohle pro tebe asi není moc překvapivé. Těžko můžeš očekávat od někoho, kdo ti nadává do děvky, že za tebou bude vážit cestu do nemocnice :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26842
4.7.15 14:10

@dana18 když už mu nechybis ty, tak je divný, že mu nechybí syn 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14
4.7.15 14:13

U nás je to tak, že je celkem přes týden normální. Většinou soboty, někdy i pátek prostě holduje alkoholu. a pak jsou ty nadávky…někdy i před synem. já si nasáván sama sobě, že nedokazu odejit. čekám, že se změní, ale vím že se tak nestane.jsou doby kdy se snaží a kdy je to des.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14
4.7.15 14:14

Jsem slaboch přitom bych měla i kam jít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.7.15 14:15

No, z mého pohledu meleš páté přes deváté, ok, jsi s dítětem v nemocnici dost dlouho, mně tam hráblo po týdnu :zed: Ale jako že za váma nepřijede do nemocnice mi připadá jako nic proti tomu že ti běžně říká že jsi děvka, takže jaksi vůbec nechápu že jsi s takovým člověkem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1219
4.7.15 14:17

To je dement :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14
4.7.15 14:24

Omlouvam se, že píšu chaoticky.ono je to ve mě už dlouho a tady ten pobyt v nemocnici mi tomu moc nepridava.je to pro me horsi i o to, ze sami jeho rodice mu to vycitaji a nechapou, ze za nami neprijede.vidi to všichni, jen on ne. píší z tabletu, proto ta interpunkce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2243
4.7.15 14:40

@dana18 Je mi to moc líto, ač se jinak snažím radit spíš nějak rozumně pro zachování manželství, tady moc růžově nevidím:-( I když jsme pohádaní, muž by mě ve srabu nenechal a hlavně, šlo by mu o naše děti. Nevidět přes měsíc své dítě by můj muž nezvládl, zvlášť v nemoci. Musíš se cítit hrozně, ale možná ten váš pobyt byl potřeba, aby sis to vše uvědomila a začala to řešit. Promysli si možnosti, kolik bys na syna potřebovala peněz, kolik je reálné dostat, jestli zvládneš odejít… Nevím, kolik synovi je, ale všechny moje děti by denně čekaly, kdy za nimi tatínek přijde. Drž se, doufám, že to se synem není nic vážného a brzy se dostanete domů, je to šílně náročné na psychiku a bez podpory muže…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3031
4.7.15 14:41

Když máš kam jít, tak bych to udělala, třeba jen na čas, aby jsi viděla, jak bude reagovat. Zřejmě mu to ale bude jedno, protože když za tebou a synem za 5 týdnů nepřijede, asi mu nebude chybět ani potom. Nekaž si život s hulvátem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69307
4.7.15 14:49

Já myslím, že o moc jasnější důkaz toho, že váš vztah je mrtvý nepotřebuješ. Mě už by neviděl, jen u rozvodu. Vím, že to tady není populární rada, ale tohle je silná káva, hodně silná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26493
4.7.15 14:49

Pokud nedokážeš odejít a necháš si tohle chování líbit, co ti radit.
Komu není zhůry dáno, v apatyce nekoupí. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14317
4.7.15 14:58

Když pominu to sprosté nadávání tobě a to, že pravidelně aktivně holduje alkoholu (což už by samo o sobě byla u mně konečná), tak se ptám: Co to je za člověka (tátu), který se přes měsíc nepřijede podívat na své dítě do nemocnice??? V tomhle bych měla definitivně jasno a zařídila bych se dle toho po propuštění z nemocnice.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1750
4.7.15 15:05

@dana18 k čemu takového chlapa potřebuješ??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14
4.7.15 15:11
@vally píše:
@dana18 k čemu takového chlapa potřebuješ??

Vím, k ničemu. není mi oporou. V ničem. Byla jsem ta, kdo musel zarizovat i takové blbosti, jako objednávát uhlí. Zda se to jako blbosti, ale on fakt sám neudělal nic. k čemu mi je to, že jinde je pracovitý…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama