Manžel o mě nejeví zájem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.06.19 12:00
Manžel o mě nejeví zájem

Zdravím. S manželem jsme spolu 5 let. Teď čekáme miminko. Manžel o mě už nejeví takový zájem, nechodí se mnou spát. Neprimazli se, nemluví se mnou. Radši sedí za počítačem a hraje hry, nebo kouká do telefonu a sleduje seriály. Sex semnou má asi z donucení, a je to takovej spíš sex nesex. Udělá to, asi abych neremcala. Pak se otočí, a jde na mobil, počítač a nebo jde spát. Snažila jsem se tolikrát si s ním promluvit, ale vůbec nemá zájem, řekne jen, že toho má v práci hodně. Vím či v práci dělá, má teď mnohem víc volna než před tím a nedělá nic navíc, oproti tomu, co dělal třeba před rokem. Už mě to opravdu štve, mám chuť se otočit a odejít. Ale nemám kam. S rodiči mám špatné vztahy a ke kamarádkám nemůžu. Kdybych ho nevzrusovala, tak pochopím, že ten sex semnou nechce. Ale proč se jinak chová tak bezcitne? Radši je u svých rodičů, babičky, na počítači, na mobilu ale hlavně ne ať je semnou. A když se ho zeptám, proč semnou nechce trávit chvilku času, nebo si popovídat, tak mi řekne, tak mluv, já ti odpovím. A přitom hraje třeba na počítači. Už toho mám opravdu dost. Miminko bylo vytoužený, a teď se tak obrátí? Když jsem se ho zeptala, co bude dělat, když dítě s ním bude chtít mluvit, hrát si, nebo bude chtít být s ním. Tak mi jen řekl, však může. A kdyztak semnou půjde ven. To znamená k její rodině. Já už opravdu nevím, co se děje. Asi jsem se musela vypovídat :(

Reakce:
Lexter
Ukecaná baba ;) 1742 příspěvků 27.06.19 12:04

Stále se opakující příběh. :( Nemá jinou? Vzrušuješ ho stále? Není závislý na masturbaci? Nemá zdravotní problémy? Atd…

To vše jsou otázky na které ti může dát odpověď jen on sám.

Uživatel je onlinepikola
Generální žvanilka 21413 příspěvků 1 inzerát 27.06.19 12:11

Třeba ho tolik teď s břichem nevzrusujes, třeba už nejste tak aktivní jako dřív když si těhotná tak si prostě hraje hry ( co má jinýho dělat, nebude tě držet celý den za ruku), co jste dělali dřív co teď neděláte? Chlapům taky leze bez sexu na mozek, já jsem teď taky večer ráda když si zalezu do postele tak si manžel hraje hry :nevim: a do sexu mě nutí zase spíš on no…

kytkalenka
Zasloužilá kecalka 833 příspěvků 27.06.19 12:18

Pro chlapa je miminko neco abstraktniho do te doby, nez se narodi a myslim, ze i tak do roka. Myslim, ze bude stejny jako predtim, ale s tebou cloumaji hormony. Po narozeni se to asi jeste zhorsi, to te nechci desit a srovna se to az za hodne dlouho. Cim vic na nej budes tlacit, tim vic ho odhanis. Vypovidej se kamaradce, nekam si sama vyraz, uvar mu dobrou veceri a neres to tolik.

Zumpa
Zasloužilá kecalka 691 příspěvků 27.06.19 12:26
@kytkalenka píše:
Pro chlapa je miminko neco abstraktniho do te doby, nez se narodi a myslim, ze i tak do roka. Myslim, ze bude stejny jako predtim, ale s tebou cloumaji hormony. Po narozeni se to asi jeste zhorsi, to te nechci desit a srovna se to az za hodne dlouho. Cim vic na nej budes tlacit, tim vic ho odhanis. Vypovidej se kamaradce, nekam si sama vyraz, uvar mu dobrou veceri a neres to tolik.

Geniální. :potlesk:

zoidberg
Extra třída :D 13231 příspěvků 27.06.19 12:41

Tvá očekávání a požadavky jsou ovlivněny hormonálním koktejlem, který v tobě teď bublá. Nezávislý pozorovatel by (nejspíše) řekl, že on se chová pořád stejně, kdežto s tebou není k vydržení. Neboj, prošli jsme si tím všichni. Ty jeho odtažitost vnímáš jako nezájem, kdežto u něj je to nejspíše jen sebeobrana, něco jako „moudřejší ustoupí“. Hlavně neřeš jeho budoucí chování co bude až bude miminko, protože to s tím nesouvisí, žádné miminko totiž ještě není a jeho současné chování k tobě nemá na budoucnost vliv. Vybírej si krémíky na břuško a dupačky pro miminko, nestresuj se zbytečně.

yasmine5
Ukecaná baba ;) 1360 příspěvků 27.06.19 12:56

Netlačíš na něj moc? Myslím tím otázkama typu proč semnou nemluví, proč semnou nechodíš ven. Teď se k tomu zřejmě přidalo tisíc otázek ohledně dítěte. Oni chlapi to tak neprozivaji, nenosí to dítě, vlastně o něm neví dokud se nenarodí, ne-li dokud nezačíná mluvit :D Naplanuj třeba něco na víkend, neptej se, jen mu to oznam.

Lexter
Ukecaná baba ;) 1742 příspěvků 27.06.19 13:00

Můj kamarád takhle v sedmém řekl své manželce po shlédnutí bříška: „Ale ale copak? Někdo se nám tu rozpapal? Nemám si brát víc přesčasů abych tvůj nový apetit ukojil?“ Pár dní s ním ta hormonální náplavka nemluvila. Zasmáli se tomu asi až půl roku po porodu. :lol:

Nenapravitelný
Zasloužilá kecalka 721 příspěvků 27.06.19 13:40

Píšeš to hodně rozhořčeně. Malinko bych ubral. Třeba já sex s mojí při těhotenství moc nemusel. To ani moc nepřibrala, jen vypadala jinak. Ty řeči co mimišek všechno bude potřebovat jsem taky odkýval. Jo a s miminem začala být sranda, až začalo lézt a geglat ;)

DeeDee.518
Kecalka 376 příspěvků 29.06.19 23:21

To, že s vámi nechce v těhotenství moc spát, je absolutně normální jev. Od přírody je to zařízené tak, že nejvábivější jsou netěhotné samičky. Na těhotnou od přírody žádný sameček neleze - je už přece oplodněná. A o co jde přírodě jiného, než o množení? Takže to není tím, že by muži byli svi*ě. Oni s tím udělají asi tolik, co vy s vašimi poblázněnými hormony. Jinak i v tomhle tkví podstata toho, proč muže přitahují spíš štíhlé ženy, než baculky.

A taky si myslím, že se z muže najednou nestal obsesivní gamer, spíš to s vámi mlátí. Pokud doopravdy začal víc hrát a míň si vás všímat, potom je to nejspíš tím, že cítí, že se mu mění život pod rukama a není na to moc připravený (to totiž není nikdo nikdy), takže utíká do svého bezpečného prostoru, kterým je svět počítačových her.

Počkejte. Až si na dítě zvykne, bude nejspíš líp…

Venetia
Hvězda diskuse 43948 příspěvků 30.06.19 05:57
@Lexter píše:
Můj kamarád takhle v sedmém řekl své manželce po shlédnutí bříška: „Ale ale copak? Někdo se nám tu rozpapal? Nemám si brát víc přesčasů abych tvůj nový apetit ukojil?“ Pár dní s ním ta hormonální náplavka nemluvila. Zasmáli se tomu asi až půl roku po porodu. :lol:

To se tedy nedivim

Váš příspěvek
Reklama