Manžel o víkendu pořád něco kutí

Anonymní
30.5.20 21:05

Manzel o vikendu porad neco kuti

Ahoj s manzelem jsme pred cca 5 lety koupili domek u prahy. Ze zacatku hrozne nadseni, venku pd nevidim do nevidim… ale posledni cca pul rok manzel travi veskery vikendy bud v dilne a kdyz je hezky tak na zahrade az do setmeni…cekam hodinu oblecena, jsme pozvani na grilovacku a oslavu a on se vrta v hline. To same driv jeste v praze jsme meli ze se v sobotu chodilo jist ven nebo se neco objednalo, to ted taky neexistuje. V tydnu prijizdi kolem 7, podivame se na serial a vytuhne. Nechce s nama nic delat, zahrat si hru, jit se projit cokoliv. Dnes jsem detem slibila po karantene cukrarnu, vcera rekl ze pujde at nemusim ridit a dam si aperol a samozrejme odpoledne nejel :/ odvezl nas a ze prijede az nakoupim, cekala jsem na nej s nakupem u obchodu skoro hodinu!! Pry zkousel cerpadlo a mobil neslysel, uz nevim co s nim, mame sice krasnou zahradu ale ne zivot :( a to nemluvim o tom kolik se vyhazelo penez za zlepsovaky na kutiloviny :/ dekuji a prosim anonym

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

162
30.5.20 21:12

Furt lepší, než aby se kurvil :oops: Ne, zlehčuji to, ale je vidět, že ho to baví. Spíš se s ním vždycky předem domluvit a trvat na tom 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1953
30.5.20 21:14

S tou hodinou čekání...

.. to by se mi ale vůbec nelíbilo. To je divný. Ja bych tam hodinu určitě nečekal a byl trochu nastvanej. Proč si nepromluvite?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1539
30.5.20 21:14
@Anonymní píše:
Ahoj s manzelem jsme pred cca 5 lety koupili domek u prahy. Ze zacatku hrozne nadseni, venku pd nevidim do nevidim… ale posledni cca pul rok manzel travi veskery vikendy bud v dilne a kdyz je hezky tak na zahrade az do setmeni…cekam hodinu oblecena, jsme pozvani na grilovacku a oslavu a on se vrta v hline. To same driv jeste v praze jsme meli ze se v sobotu chodilo jist ven nebo se neco objednalo, to ted taky neexistuje. V tydnu prijizdi kolem 7, podivame se na serial a vytuhne. Nechce s nama nic delat, zahrat si hru, jit se projit cokoliv. Dnes jsem detem slibila po karantene cukrarnu, vcera rekl ze pujde at nemusim ridit a dam si aperol a samozrejme odpoledne nejel :/ odvezl nas a ze prijede az nakoupim, cekala jsem na nej s nakupem u obchodu skoro hodinu!! Pry zkousel cerpadlo a mobil neslysel, uz nevim co s nim, mame sice krasnou zahradu ale ne zivot :( a to nemluvim o tom kolik se vyhazelo penez za zlepsovaky na kutiloviny :/ dekuji a prosim anonym

Přesně proto nechci barák a jsem raději v bytě. Měla bych to samé v bledě modrém. Promiň, ale radu nemám. Zkus si a ním promluvit. Ale u nás je takový tchán celý život. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
815
30.5.20 21:22

Furt lepší, než aby chodil do hospody :P Ne promiň. Tohle už je opravdu dost. Jako u nás zahradničím a kutím já. Ale zase si udělám čas i na procházku, cukrárnu. A objednat si jídlo domů a společně si dát, to snad nezabere tolik času. Musíte si o tom promluvit, ať kutí třeba v sobotu a v neděli má volno na vás. :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32
30.5.20 21:24

Sorry, ale budes se muset prizpusobit. Zacni neco pestovat na zahrade, ruze atd. To co delas je manipulace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
89523
30.5.20 21:28

To by mi nevadilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2619
30.5.20 21:29

Smarja buď ráda že jen o víkendu. Můj chlap dělá pořád něco venku, celej den. O víkendu se snad vidíme jen na oběd a občas v posteli :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27589
30.5.20 21:30

Asi se v tom našel :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7778
30.5.20 21:31
@Anonymní píše:
Ahoj s manzelem jsme pred cca 5 lety koupili domek u prahy. Ze zacatku hrozne nadseni, venku pd nevidim do nevidim… ale posledni cca pul rok manzel travi veskery vikendy bud v dilne a kdyz je hezky tak na zahrade az do setmeni…cekam hodinu oblecena, jsme pozvani na grilovacku a oslavu a on se vrta v hline. To same driv jeste v praze jsme meli ze se v sobotu chodilo jist ven nebo se neco objednalo, to ted taky neexistuje. V tydnu prijizdi kolem 7, podivame se na serial a vytuhne. Nechce s nama nic delat, zahrat si hru, jit se projit cokoliv. Dnes jsem detem slibila po karantene cukrarnu, vcera rekl ze pujde at nemusim ridit a dam si aperol a samozrejme odpoledne nejel :/ odvezl nas a ze prijede az nakoupim, cekala jsem na nej s nakupem u obchodu skoro hodinu!! Pry zkousel cerpadlo a mobil neslysel, uz nevim co s nim, mame sice krasnou zahradu ale ne zivot :( a to nemluvim o tom kolik se vyhazelo penez za zlepsovaky na kutiloviny :/ dekuji a prosim anonym

Myslim, ze todle je u vas minimalni problem. :nevim:
Jednou jste si poridili barak a na nem bude porad prace :nevim:
To si nevedela driv?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3565
30.5.20 21:33

Tohle presne delaji nasi i muj ex. Nez jsme koupili pozemek a postavili dum, travili jsme volny cas aktivne, sportem, cestovanim, s prateli, mel spoustu konicku. Ve chvili, kdy se na 300% ponoril do stavby, brala jsem to tak, ze chce mit vsechno pod kontrolou, dokonale vytunene a brzy hotove, netusila jsem, ze je to naporad. Ja se do toho vrhla obdobne, ale jen do kolaudace. Myslela jsem, ze se vratime k normalu. Pro me to bylo nove misto pro bydleni, ne celozivotni projekt, do ktereho potece veskery cas a penize.

Příspěvek upraven 30.05.20 v 21:39

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1580
30.5.20 21:34

Tak proč jste ho kupovali, když ti vadí, že se o něj stará? Abys měla „pěkný domeček se zahradou“, musí se pro to něco udělat. A pokud ty k tomu vztah nemáš… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.5.20 21:39

To mi připomíná báječná léta pod psa :D Dokud tam nestaví rakev tak je to OK si myslím. :D

• Nahlásit
  • Citovat
769
30.5.20 21:41
@Ijen píše:
Tohle presne delaji nasi i muj ex. Nez jsme koupili pozemek a postavili dum, travili jsme volny cas aktivne, sportem, cestovanim, s prateli, mel spoustu konicku. Ve chvili, kdy se na 300% ponoril do stavby, brala jsem to tak, ze chce mit vsechno pod kontrolou, dokonale vytunene a brzy hotove, netusila jsem, ze je to naporad. Ja se do toho vrhla obdobne, ale jen do kolaudace. Myslela jsem, ze se vratime k normalu. Pro me to bylo nove misto pro bydleni, ne celozivotni projekt, do ktereho potece veskery cas a penize.Příspěvek upraven 30.05.20 v 21:39

Promiň, ale barák je vždycky celoživotní projekt. A je úplně jedno, jestli je to novostavba. Na jednom konci skončíš a můžeš na druhým začít znova.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7778
30.5.20 21:41
@Ijen píše:
Tohle presne delaji nasi i muj ex. Nez jsme koupili pozemek a postavili dum, travili jsme volny cas aktivne, sportem, cestovanim, s prateli, mel spoustu konicku. Ve chvili, kdy se na 300% ponoril do stavby, brala jsem to tak, ze chce mit vsechno pod kontrolou, dokonale vytunene a brzy hotove, netusila jsem, ze je to naporad. Ja se do toho vrhla obdobne, ale jen do kolaudace. Myslela jsem, ze se vratime k normalu. Pro me to bylo nove misto pro bydleni, ne celozivotni projekt, do ktereho potece veskery cas a penize.Příspěvek upraven 30.05.20 v 21:39

Dum ale je celozivotni projekt 8o
Myslis, ze ty upraveny baraky, krasny zahrady, se upravuji sami?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama