Manžel pije pivo skoro každý den

Anonymní
4.11.19 17:18

Manžel pije pivo skoro každý den

Zdravím maminky, nějak mi čím dál více začíná vadit, že manžel doma pije opravdu skoro každý den pivo :roll: V létě to bylo snad každý den, teď už to občas teda vynechá. Ne že by se vyloženě nějak opíjel, to ne, ale dá si třeba dvě tři pivka. Občas jedno na chuť. Ale už si pomalu nepamatuji, že by ho třeba neměl 4dny po sobě, to by snad nepřežil :zed: Kdykoliv přijde domů a já to cítím, už se mi zvedá žaludek, trochu se mi pokazí nálada a všechno je do háje. Potom nemám pomalu ani chuť mu dát pusu, natož tak něco více. Já nevím zda je chyba ve mě, ale už mi to opravdu celkem vadí :nevim: A když něco řeknu, tak se hnedka urazí a začne tím že však do hospody nechodí a že se přece neopíjí apod. Jenže do hospody by nechodil každý den, tak jako si ho dává doma :roll: Když třeba dříve 3dny neměl pivo, tak jsem mu říkala že je šikula že to jde i bez toho a že jsem ráda apod, následný den opět pivo a dále taky. Já už nevím jak na něj. Celkem mě to štve ale :nevim: :( Omlouvám se za anonym ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3280
4.11.19 17:23

:mrgreen: :mrgreen: „Když třeba dříve 3dny neměl pivo, tak jsem mu říkala že je šikula že to jde i bez toho a že jsem ráda apod“…uz chybi jen piskutek a podrbat za uchem..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.11.19 17:28

Znám plno lidí co si dají večer u televize pivo a ženy víno párkrát do týdne. Nebrala bych to jako katastrofu. :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
20580
4.11.19 17:31

Jefno pivo, zvlášť v létě, mi nepřijde jako žádná katastrofa. Po tom se ani opít nedá a je to zdravé na trávení. A pokud je schopný klidně pár dní bez toho vydržet, tak problém nemá. Znám spoustu chlapu, kterým to prostě chutná, lepsi než kdyby denně vypil 2l coly 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6212
4.11.19 17:32

Já v létě měla taky skoro denně pivo. Chodily jsme s kolegyněmi po práci :palec: viděla bych jakp problém, když by kvůli piva někam nejel, aby nemusel řídit, chodil s pivem v sobě do zaměstnání a celkově by daval alkoholu přednost před vsim ostatním

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3386
4.11.19 17:34
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24268
4.11.19 17:35
@Anonymní píše:
Zdravím maminky, nějak mi čím dál více začíná vadit, že manžel doma pije opravdu skoro každý den pivo :roll: V létě to bylo snad každý den, teď už to občas teda vynechá. Ne že by se vyloženě nějak opíjel, to ne, ale dá si třeba dvě tři pivka. Občas jedno na chuť. Ale už si pomalu nepamatuji, že by ho třeba neměl 4dny po sobě, to by snad nepřežil :zed: Kdykoliv přijde domů a já to cítím, už se mi zvedá žaludek, trochu se mi pokazí nálada a všechno je do háje. Potom nemám pomalu ani chuť mu dát pusu, natož tak něco více. Já nevím zda je chyba ve mě, ale už mi to opravdu celkem vadí :nevim: A když něco řeknu, tak se hnedka urazí a začne tím že však do hospody nechodí a že se přece neopíjí apod. Jenže do hospody by nechodil každý den, tak jako si ho dává doma :roll: Když třeba dříve 3dny neměl pivo, tak jsem mu říkala že je šikula že to jde i bez toho a že jsem ráda apod, následný den opět pivo a dále taky. Já už nevím jak na něj. Celkem mě to štve ale :nevim: :( Omlouvám se za anonym ;)

A ty z nej chces mit abstinenta, nebo se ucastnis souteze kolik dni muj muz vydrzi bez piva, nebo se na nem ta konzumace nejak podepisuje (je opily, chova se nevhodbe, vtloustne po tom)? Kdyby mi muz rekl, ze jsem sikula, ze uz jsem si dva dny nedala cokoladu, tak hi asi poslz slusne nekam… chovas se k nenu jak k decku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
164
4.11.19 17:42

Sikula :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2403
4.11.19 17:43

Tak nevím, ale za manželku bych tě asi nechtěla :lol: my si dáme s manželem vínko cca 2× někdy 3× týdně. Nevidím na tom nic špatného :nevim:
Zkus si s ním o tom promluvit, že tě to trápí. Ty jsi abstinent?
A určitě bych mu neříkala, že je šikula :D spíš bych mu řekla, že je ti teď s ním dobře nebo něco podobného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3271
4.11.19 17:51

Ja taky piju kazdy den. Vino, pivo, tvrdej… Co je po ruce. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2304
4.11.19 17:52

80 deda to ma taky tak, je bez nemoci, me to prijde ok ze si chlap da k veceri pivo a pak u tv, ja si zas davam denne deci bileho k veceri a deci k tv, muj teda nepije vubec doma, ani nechodi do hospody, ted jsme byli na ochutnavce ve sklipkach a to si dal a vecer v baru jeste drinky :nevim: prijde mi to ok, pokud se ti tam nevali, neni agresivni, rano vstane, nosi prachy, tak ho nech :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6212
4.11.19 17:52

Ale zase bych ji necepovala. Normální je nepít. Češi si vychlastali 2. misto v Evropě. Všem abstinentům fandím. A prostě vztah abstinent X pivař s pravidelným přísunem si žádá kompromisů. Zvlášť když pivařský dech není nic příjemného. To vím i já, co pivo mám ráda, ale kdyby to mému manželovi vadilo, určitě bych se to snažila omezit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6380
4.11.19 17:53

@MrsNorris diky za odkaz, treba si zakladatelka pocte a neco dozvi. Jo a vcera davali Usmevy smutnych muzu, dost poucne hlavne pro pribuzne alkoholiku jak muze neleceny alkoholik skoncit(v lepsim pripade).

Zakladatelko alkoholik asi nebude, ale spis si neco o tom precti. Blbe je, ze si to neni schopen odeprit ani kdyz mu rikas, ze se ti pak protivi. Vidis co je pro nej dulezitejsi - pivicko ma vyssi prioritu pred intimnostma. Bohuzel v nasich krajich je normalni chlastat, ne nepit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
900
4.11.19 17:56

Mě to přijde normální :nevim: můj taky přijde z práce a dá si pivo.. 2,3,4.. není to pravidlo, ale prostě si dá.. tak jako já víno.. není opilý, vulgární, nic, normální člověk :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6212
4.11.19 17:58

@Chytrak jo, taky jsem včera koukala, je můj oblíbený. Češi chlastají a kdo ne, tomu se posmivaji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat