Po svatbě se změnil

Anonymní
9.2.21 09:43

Manžel - potřebuji nestranný názor

Potřebuji nezaujatý názor, protože se potřebuji rozhodnout co dál. S manželem jsme se seznámili před 17 lety, láska jako trám, měla jsem pocit, že lepší na světě není. Po letech jsme se sestěhovalii se a pak jsem plánovaně otěhotněla, vzali jsme se. A přesně v tu chvíli se totálně změnil, všechno bylo špatně, kritizoval vše, věčně uražený, kolikrát jsme něvěděla proč se mnou týden nemluví. Narodila se dcera, kterou miluje, ona miluje jeho a přitom na ní i na mě řve kvůli každé pitomosti, shazuje mě při každé příležitosti. Bojím se něco říct, aby zase nevypěnil, komunikaci na jakékoli téma odmítá, když se ho na něco ptám neodpoví nebo si odfrkne, jako když na něj mluví někdo nesvéprávný, nespíme spolu. Vím, že mi byl i něvěrný. Před pár lety v podnikání udělal dluhy, o kterých jsem se dozvěděla až když mi začaly chodit exekuce. Do toho ještě prasklo, že zfalšoval se svojí známou můj podpis na půjčce v bance, půjčka byla na 250 tisíc (ano i to jde), nikdy se za svoje podrazy neomluvil. Do dneška mě mrzí, že jsem tenkrát nepodala trestní oznámení. Dneska je v insolvenci, naštěstí jenom on, dluhy bylo obrovské z podnikání, firma šla do konkurzu, něco se uhradilo z toho. Na druhou stranu je pracovitý, všechno zařídí, vyřídi, ze začátku mi hodně pomohl. Je velmi charizmatický a před okolím hraje dokonalého, jen pár mě blízkých lidí ví, jak je to ve skutečnosti, připadá mi, že vůbec nemá cit. Takže vždycky když tu čtu, že se manžel po svatbě změnil a ostatní něvěří, tak já vím, že to jde. Z toho kluka se kterým jsem se seznámíla nezbylo vůbec nic, ještě mám pocit, že si myslí, že tohle vše je normální. Nevěřím mu, lže mě i všem kolem. Věčně kvůli něčemu trucuje, je naštvaný, uražený, dělá dusno, nevím proč. V toho fajn chlapa se mění pouze když jsme mezi jeho známými nebo přijde návštěva. Prosím jen o názor nestranného člověka, vím že rozhodnutí je na mě, že ničím život sobě i dceři už mi je dneska jasné, celé noci nespím a přemýšlím jak dál, už ani nevím jak vypadá normální vztah. A pokud si někdo myslí, že je to vymyšlené, opravdu není.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26201
9.2.21 09:49

Lze ti, podvádí tě, zadlužil tě, hnusný je na tebe, co ještě dál potřebuješ, aby jsme to ukončila? Aby na tebe vztahnul ruku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1510
9.2.21 09:52

No, tady bych opravdu utikala… zfalsovat neci podpis na pujcku, to je docela sila. Tema nervama si akorat znicis zdravi.
Mas kam odejit? Kolik je holcicce?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9752
9.2.21 09:53

Rozved se, tady bych neváhala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
949
9.2.21 09:54

Nevím na co se ještě ptáš. Odejdi od něho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5218
9.2.21 09:56

Nebyla bych s člověkem který lže a podvádí. Já nesnáším podvody, lži a tohle nejsou hlouposti ale podstatné důležité věci! Za mě pryč od něj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20937
9.2.21 09:56

Nechápu, proč s ním jsi 17 let

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5325
9.2.21 09:58

Naprosto nestranně si myslím, že to nemá smysl a čím dřív se ho zbavíš, tím tobě a dítěti bude lépe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21129
9.2.21 09:59

A proč s ním ještě jsi? Co ti ještě může udělat? Zmlátit? Zabít?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2040
9.2.21 10:07

Opravdu potřebuješ říct od cizích lidí, že tenhle vztah je celý od základu špatně? To nevidíš sama, že jeho chování je dávno za hranicí omluvitelnosti?

Promiň, přesně nevím k čemu tahle diskuze je, muselo ti být jasné při psaní tohodle příspěvku, že ti tady každý napíše proč s takovým člověkem žiješ 17 let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5325
9.2.21 10:08
@divine woman píše:
A proč s ním ještě jsi? Co ti ještě může udělat? Zmlátit? Zabít?

zmrzačit..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53135
9.2.21 10:09

Tohle vše Tě nestačí? Dluhy, podvody, nevěra je málo? Jen se ničíš a brzo to pocítí i dítě :? Jenže zjistil že může cokoliv :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2321
9.2.21 10:11

Jestli potřebuješ slyšet tak 100× rozved se. Tak myslím že to nestranně uslyšís..
Dostalo me on miluje dceru ale rve na ni.. láska jak tram 🤦ten miluje jen sebe

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5157
9.2.21 10:13

Takový člověk má být ve vztahu s vězeňskou službou, ne s tebou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
201
9.2.21 10:16

Ľudia sa menia a pokiaľ nie je schopný a nechce so sebou ani nič robiť a nenechať si poradiť, tak prečo s ním ostávať a nebodaj mu dávať nejaké šance.
Máš len jeden život, nenechaj si ho pokaziť tým individuom, máš ešte plno rokov pred sebou, tak prečo ich zahadzovať s niekým, kto za to nestojí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat