Manžel pozitivní já negativní

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
13.2.22 13:21

Manžel pozitivní já negativní

Zdravím manželovi dnes vyšel na antigennim testu slabý pruh.. mě vyšel negativní tak jsem s malým synem jela k rodičům.. manžel jel dnes na pcr tal se uvidí.. ale samozřejmě mám strach, ze budu pozitivní později a ohrozim rodiče ale skrz malého jsme se raději odstěhovali :,(
Zažil nekdo takovou zkušenost?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Plamí
13.2.22 13:27

Já osobně ne, ale Elon Musk se divil nad tím, že po absolvování 4 testů, )dva absolvoval a dva si koupil )mu to vyšlo 50 na 50…jeden koupený ano a druhý ne a ty absolbované jakbysmet…
Ta chybovost je vysoká…

• Citovat
  • Nahlásit
4479
13.2.22 13:27

Být rodičema, tak vás vykopnu… pozitivní později být samozřejmě můžeš a nemusíš, to teď fakt nevíš… u nás to bylo taky tak, manžel pozitivní, zbytek rodiny negativní, nijak jsme se cíleně neseparovali a zůstali jsme negativní i po skončení karantény a jeho izolace. Ani mě nenapadlo kamkoliv jezdit, všechny návštěvy, a že jich bylo, jsem zrušila. Jeslti budete i vy za pár dní pozitivní, rodiče vám fakt podekuji..

Edit. Já jsem měla po pár dnech karantény antigen pozitivní, ale nasledne pcr negativní. Tak kdo ví. Teď týden po konci karantény mám zase příznaky, test si budu dělat večer, tak jsem zvědavá..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
383
13.2.22 13:29

Já bych nikam nejela. Pokud to chytit mas, tak to chytis, a odjezd už nepomůže. Taky to chytit nemusíte. Ale ohrožovat ostastni, no nevím…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
290
13.2.22 13:30

Jet k rodičům byla blbost. Pokud je muž pozitivní už dávno jste tomu byly s dítětem vystaveni. Nedej bože to teď předáváte ještě rodičům. Negativní antigen neznamená že to nemáš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43654
13.2.22 13:31
@Anonymní píše:
Zdravím manželovi dnes vyšel na antigennim testu slabý pruh.. mě vyšel negativní tak jsem s malým synem jela k rodičům.. manžel jel dnes na pcr tal se uvidí.. ale samozřejmě mám strach, ze budu pozitivní později a ohrozim rodiče ale skrz malého jsme se raději odstěhovali :,(

Měli jste zůstat doma a manžel se od vás měl nějak oddělit. Nejspíš půjdete do karantény.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2465
13.2.22 13:40

Minulý tyden u nás dost podobná situace. Nakonec jsme po čtyřech dnech jeli zpátky domů, protože se nam objevili příznaky a PCR test nakonec pozitivní. Teď doufám, že to u našich moc lidí nechytlo (včetně babičky, která má jít na operaci) :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2465
13.2.22 13:41
@Nicole 1234 píše:
Minulý tyden u nás dost podobná situace. Nakonec jsme po čtyřech dnech jeli zpátky domů, protože se nam objevili příznaky a PCR test nakonec pozitivní. Teď doufám, že to u našich moc lidí nechytlo (včetně babičky, která má jít na operaci) :roll:

Teda musím dodat, že my byli v době, kdy se manželovi objevili příznaky a vyšel pozitivní test už u našich, tak jsme se tam rozhodli zůstat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2977
13.2.22 13:43

To jsou teda nápady. Jasně, proč neohrozit další a další.

Jinak ale ano, můžeš být negativní, kolegyně tak byla předminulý týden s pozitivním manželem doma v karanténě, a nechytla to, tak si udělala krásné volníčko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1858
13.2.22 13:44

Partner pozitivni antigen i pcr ja negativni oba. Oba v jedne domacnosti. Jestli melo vliv to, ze ja jsem ockovana a on ne, to nevim :nevim:
Odjet byla total blbost-akorat jsi ohrozila i rodice. Muzes to na ne prenest i kdyz to sama nechytnes :roll:

Příspěvek upraven 13.02.22 v 13:46

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43654
13.2.22 13:45
@Anik píše:
To jsou teda nápady. Jasně, proč neohrozit další a další.Jinak ale ano, můžeš být negativní, kolegyně tak byla předminulý týden s pozitivním manželem doma v karanténě, a nechytla to, tak si udělala krásné volníčko.

Krásné volníčko v karanténě? Když nikam nemohla? To je teda vopruz.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1073
13.2.22 13:53

U nás v ten den, kdy byl syn testován pozitivně, tak my ostatní doma jsme v té době byli negativní a bez příznaků. Ale za 6 dní od synovych prvních příznaků už nám to bohužel začlo taky ty příznaky. :-(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
128
13.2.22 13:54
@Anonymní píše:

No a je vůbec něco manželovi? Nebo po nocích zkoušíte testy, jestli náhodou 1 z milionů nebude pozitivní? To rovnou můžete házet mincí. Nebo manželovi něco fakt je a přesto jsi jela k rodičům? To taky nepochopím, člověk nemocný ale má negativní test tak huraaa za každým na návštěvu. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43654
13.2.22 13:56
@Midliva píše:
No a je vůbec něco manželovi? Nebo po nocích zkoušíte testy, jestli náhodou 1 z milionů nebude pozitivní? To rovnou můžete házet mincí. Nebo manželovi něco fakt je a přesto jsi jela k rodičům? To taky nepochopím, člověk nemocný ale má negativní test tak huraaa za každým na návštěvu. :zed:

Třeba se jako zaměstnanec 2× týdně testuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1073
13.2.22 13:56
@Russet píše:
Krásné volníčko v karanténě? Když nikam nemohla? To je teda vopruz.

Tak pokud jí nic nebylo, mohla opravdu využít volno k domácím koníčkům, čtení knížek, úklidu atd. Já jsem to bohužel v karanténě taky chytla a bylo mi tak blbě, že ani ty knížky jsem číst nemohla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat