Manzel pozval meho davneho ex

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
6.10.21 16:32

Manzel pozval meho davneho ex

Ahoj prosim anonym.
Manzel zacal pred dvema roky sportovat (basket, nohejbal) konecne jsem byla rada ze si neco nasel. Ale ted o vikendu ma byt posledni turnaj venkovni sezony po nemz vzdy nasledovalo popijeni a grilovacka v arealu sportoviste, ale letos to majitel nepovolil, tak manzel navrhl ze vezme svuj tym a kamarady k nam na chatu, a zda s dcerou tam muzeme pomoci s obcerstvenim, rada pomuzu neco prichystat ale divat se na opile chlapy mne nebavi, bohuzel jsme ted bez vozu, tak jsem pocitala, ze tam s dcerou proste prespime v podkrovi a rano se s nekym svezeme. Ale dnes jsem zjistila, ze od srpna s nim hraje v tymu muj ex..je to teda ex z doby kdy jsem byla na skole takze nejakych 17let, ale ja toho chlapa nemuzu vystat, skoncila jsem kvuli nemu temer na 14 dnu v nemocnici, a taky si s nim prosla ne zrovna hezkym vztahem. Manzelovi jsem to rekla, a ze pry moc vyvadim, ale ze kdyz nechci at jsem teda doma, ze vezme jen nasi dceru, coz jsem se mozna trosku neprimnerene vytocila a rekla at si teda najmou nejakou obsluhu a nebo at si nalivaji sami a jidlo ze udelam, ale at si ho dovezou sami, ale ze dcera zustane doma.. od rana mam tichou domacnost a nevim jak tuto situaci vyresit..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7274
6.10.21 16:36

V nemocnici jsi byla proč? Napadl te? Jinak nevím, proč manžel chce obsluhu, snad se najíst a napít zvládnou sami, pokud nechceš, nejezdi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26163
6.10.21 16:40

A on tě nějak fyzicky napadl? Nebo proč jsi byla v nemocnici? Dcera chce jet? Bych nechala rozhodnutí na ni a ne že se o ni budete dohadovat :nevim: ty nikam nemusíš. A ex může být dávno úplně jiný člověk, než byl jako puberťák :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
18694
6.10.21 16:45

Dceru bych nehcala jet pokud chce jet.

A na catering bych se jim vykašlala, jejich akce, ať se starají…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.10.21 16:49

@Kriss Tina nechal mne v zime v cizim meste a odjel nekam stopem pryc a na mne zapomnel a ja ctyri hodiny mrzla na zastavce na lavicce a dostala jsem sileny zanet mocoveho ustroji :zed: pak to skoncilo kdyz v hadce do mne strcil az spadla tv ze stolku…dcera ta chodi s jednim synem z muzova tymu, tak je do toho cela ricna, ale byla by to co jsem vyrozumnela jedinna „zenska“ tam. Muze byt jiny, ale ta predstava ze se s nim uvidim nebo necham holku se mi prici :poblion:

• Citovat
  • Nahlásit
4029
6.10.21 16:55

To je pro tebe celkem na prd akce tak jako tak. Poskytnout společnou nemovitost na pánskou jízdu, odsloužit si to tam a pak ještě hledat odvoz. Snad se tam nebude konzumovat nic, co by si s přípravou od tebe nezvládli naložit, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
a12
48039
6.10.21 16:57
@Kriss Tina píše:
A on tě nějak fyzicky napadl? Nebo proč jsi byla v nemocnici? Dcera chce jet? Bych nechala rozhodnutí na ni a ne že se o ni budete dohadovat :nevim: ty nikam nemusíš. A ex může být dávno úplně jiný člověk, než byl jako puberťák :nevim:

ti nevim.. je to její ex 17let.. kolik teda může bejt ty dceři? bys ji tam nechala s ozralama? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26163
6.10.21 16:59
@Anonymní píše:
@Kriss Tina nechal mne v zime v cizim meste a odjel nekam stopem pryc a na mne zapomnel a ja ctyri hodiny mrzla na zastavce na lavicce a dostala jsem sileny zanet mocoveho ustroji :zed: pak to skoncilo kdyz v hadce do mne strcil az spadla tv ze stolku…dcera ta chodi s jednim synem z muzova tymu, tak je do toho cela ricna, ale byla by to co jsem vyrozumnela jedinna „zenska“ tam. Muze byt jiny, ale ta predstava ze se s nim uvidim nebo necham holku se mi prici :poblion:

No co bylo bylo, tys taky nemusela sedět 4 hodiny na lavičce a nastydnout tak, od něj bylo hnusné tě někde nechat, ale přímo za tvoji nemoc nemůže. Je to dávno, tak bych to tak hystericky nehrotila, ne že bych mu tam jela sloužit, ale seděla bych doma a muž s dcerou, ať si dělají co chtějí. Pokud chce dcera jet, ať jede, když ji to zakazes, budeš akorát u muže za úplnou hysterku a u dcery za nejhorší matku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26163
6.10.21 17:00
@a12 píše:
ti nevim.. je to její ex 17let.. kolik teda může bejt ty dceři? bys ji tam nechala s ozralama? :think:

Tal píše, že chodí s nějakým synem, tak batole to asi nebude ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
a12
48039
6.10.21 17:01
@Kriss Tina píše:
Tal píše, že chodí s nějakým synem, tak batole to asi nebude ne?

batole ne, ale pubertacka s bandou chlapů..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1458
6.10.21 17:02

A já bych jela a v noci mu zamkla chatu, at je taky pr.del a spinka venku. Bude ho hrát alkohol a ma byt 7stupnu, ani nezmrzne. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26163
6.10.21 17:03
@a12 píše:
batole ne, ale pubertacka s bandou chlapů..

Tak bude tam mít otce a nejpis i přítele ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2563
6.10.21 17:07

Je to už 17 let, třeba si tě ani nepamatuje, navíc dcera tam bude mít tátu a přítele, tak předpokládám, že se tam na ní nebude střídat celej tým, nebo nevim co si představuejš, že by se ji tam mohlo asi tak stát :nevim:
Za mě zbytečně hysterčíš, kdybys byla proti od začátku, tak ok, taky by se mi nechtělo je tam obsluhovat, myslim, že to zvládnou i sami, ale že jsi to slíbila a pak si to rozmyslela kvůli bejvalýmu, kterýho si neviděla skoro 20 let - to je přehnaný

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4071
6.10.21 17:14
@Anonymní píše:
@Kriss Tina nechal mne v zime v cizim meste a odjel nekam stopem pryc a na mne zapomnel a ja ctyri hodiny mrzla na zastavce na lavicce a dostala jsem sileny zanet mocoveho ustroji :zed:

Takže jsi neskončila v nemocnici kvůli němu, ale protože jsi byla trubka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4969
6.10.21 17:33

Koukám, že chlap chce být zase za granda: poskytne chalupu, ženská navaří a uklidí a chlap si bude užívat plácání po zádech. Ty ostatní chlapi jsou všichni single? Tak když vy poskytujete místo, ať oni každej dovalí jídlo a je to…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat