Manžel pracuje s exmilenkou

Anonymní
29.11.19 12:17

Manžel pracuje s exmilenkou

Ahoj všem,
prosím o radu a názory.

Mám již 2 roky velké trápení :?
Můj manžel má velmi dobře placené zaměstnání a v našem regionu by velmi těžko našel podobné. Problém je, že před dvěma lety měl poměr se svou kolegyní a vše se provalilo. Křičela jsem, nadávala, dávala ultimáta a vše co se tak běžně děje. Dopadlo to tak, že manžel se mnou zůstal nebo lépe řečeno já s ním a řekla bych, že aktuálně velmi dobře fungujeme. Jediným, ale o to větším problémem je, že oba jsou stále ve stejné firmě a dokonce spolu někdy spolupracují. Nemám ani tak moc podezření, že spolu něco mají. Manželovo chování je naprosto příkladné a na rozdíl od tehdejší doby nemám žádné indicie k jejich nevěře.
Bohužel se neskutečně užírám jejich minulostí a ani po dvou letech nemůžu překonat jejich pokračující kontakt.
Jaký je Váš názor? Máte někdo podobnou zkušenost? Přejde to někdy nebo mám spíše na manžela zatlačit, aby odešel i za cenu toho, že podobnou práci těžko najde?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2984
29.11.19 12:29

Tak musite si rict, co je pro vás dulezitejsi. Jestli peníze, nebo klid. Neznám nikoho, kdo by zkousnul, aby manzel pracoval s exmilenkou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
235
29.11.19 12:31

Budeš se tím nespíš trápit, dokud spolu budou pracovat. Takže buď to hodíš za hlavu, což je hodně těžký, nebo změní práci, což se asi nestane… :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
713
29.11.19 12:41

No asi by se mi to úplně taky nelíbilo, ale asi bych to řešila hned a ne po 2 letech. Na druhou stranu pokud tě bude chtít podvest tak to může udělat kdekoliv a s kýmkoliv. Jak je jednou porušena důvěra, tak už to nikdy nebude jako dřív a pochybnosti budou vždycky :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.11.19 12:46
@JancaS84 píše:
No asi by se mi to úplně taky nelíbilo, ale asi bych to řešila hned a ne po 2 letech. Na druhou stranu pokud tě bude chtít podvest tak to může udělat kdekoliv a s kýmkoliv. Jak je jednou porušena důvěra, tak už to nikdy nebude jako dřív a pochybnosti budou vždycky :nevim:

Já jsem to s ním řešila ihned a vlastně několikrát. Vždy se ta diskuze stočila k tomu, že přeci s ní už nic mít nechce a nebude a uvědomil si jak skvělá jsem a tudíž je škoda odcházet. Případně ta diskuze a akce odešla do ztracena. Mě to pořád velmi trápí. On to velmi dobře ví.
Jinak je skvělý a opravdu mu nemůžu nic vyčítat a v podstatě dojde-li u nás na hádku tak je to z tohoto důvodu.

Příspěvek upraven 29.11.19 v 12:49

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4020
29.11.19 12:49

Podle me tlacit klidne muzes, ale bude ti to asi k nicemu. On ti jen rekne, ze praci nezmeni. Pokud ji nezmenil tehdy, kdyz to prasklo, tak ted tuplem nema zadny duvod. No tak hold budes muset zit s tim vedomim, ze kdyz bzde chtit bude si to moct s kolegynkou zopakovat. Utrpela jsi Pyrrhovo vitezstvi, ale s tim clovek pocita kdyz zustava s nevernikem. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2249
29.11.19 13:03

Nechápu, proč někdo, kdo nedokáže překonat nevěru s dotyčným zůstává. Takže zaprvé můžeš si za to sama, pokud jsi se rozhodla, že s ním i přesto co se stalo zůstaneš, měla jsi vše co se stalo nechat za dveřmi a začít znovu. Jinak to nejde a to by vám řekli i v manželské poradně pokud byste tam šli… Pokud to hodláš teď po dvou letech řešit zřejmě ho spíš zase doženeš do náruče jiné, protože kdo by chtěl mít doma někoho, kdo jej neustále podezirá, vyčítá a ještě po něm chce, aby odešel z práce. Smiř se s tím, psala jsi, že se teď chová normálně. Pokud tě bude chtít podvest tak tě podvede ať už s ní nebo s jinou. Vyhledej odborníka a snaž se to řešit, protože pokud na to nedokážeš zapomenout bude to s přibývajícím věkem jen horší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
191
29.11.19 13:07

Zjisti situaci u dané dámy. Třeba je šťastné zadaná a úmysl z její strany už je obsolutne nulový. A pak máš další naději, že třeba půjde na mateřskou :D
Kdybych zjistila, že je svobodná asi by to ve mě pořád hlodalo ale to nejspíš i když by pracoval kdekoliv. Buď mu věříš a je jedno jestli s ní pracuje a nebo ne a to pak budeš nervní ať bude kdekoli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3321
29.11.19 13:10

A důvody, proč s ní měl poměr - ty už pominuly? Pokud ne, tak to bude znovu.
Ono je vždy otázka, zda zůstávat ve vztahu po nějakém ubohoučkém důvodu pro nevěru. Ten musí být pořádný. Aby ten podváděný věděl, proč se mu to stalo. Když podváděný uzná svůj podíl, může snáze odpustit a má šanci důvody odstranit.
Jenomže si myslím, že když je ta nevěra celkem bezdůvodná a z nudy, tak není důvod nějak zvlášť nevěrníkovi důvěřovat. Protože není šance jaksi udělat vše proto, aby se to nestalo. K opakování bude stačit malý podnět - třeba jen momentální chtíč.
To zvaž sama, proč to tvůj manžel dělal. Pokud jsi ho odmítala, nediv se. Pokud to dělal z nudy, bude jiná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.11.19 13:16
@LaPaloma píše:
A důvody, proč s ní měl poměr - ty už pominuly? Pokud ne, tak to bude znovu.
Ono je vždy otázka, zda zůstávat ve vztahu po nějakém ubohoučkém důvodu pro nevěru. Ten musí být pořádný. Aby ten podváděný věděl, proč se mu to stalo. Když podváděný uzná svůj podíl, může snáze odpustit a má šanci důvody odstranit.
Jenomže si myslím, že když je ta nevěra celkem bezdůvodná a z nudy, tak není důvod nějak zvlášť nevěrníkovi důvěřovat. Protože není šance jaksi udělat vše proto, aby se to nestalo. K opakování bude stačit malý podnět - třeba jen momentální chtíč.
To zvaž sama, proč to tvůj manžel dělal. Pokud jsi ho odmítala, nediv se. Pokud to dělal z nudy, bude jiná.

@LaPaloma
Neodmítala jsem ho. Dle něj prostě částečné pomatení smyslů a útěk z takové té životní rutiny.

• Nahlásit
  • Citovat
3321
29.11.19 13:25
@Anonymní píše:
@LaPaloma
Neodmítala jsem ho. Dle něj prostě částečné pomatení smyslů a útěk z takové té životní rutiny.

Pak bych ti poradila jiný typ léčby. Dej věci do stavu 1:1. Přestaň se užírat a využij příležitost, která přijde. Ta přijde jen v případě, že nebudeš mít na ksichtu napsáno, že jsi věčně podrážděná a nas..aná. Tím, že si nebudete vzájemně mít co vyčítat, bude ti dost možná lépe. Kdyby se to dozvěděl, tak má aspoň možnost vyzkoušet vlastní medicínku. Ono mu to neuškodí. Rutinní život jsi s ním měla zrovna tak jako on s tebou. Některým chlapům je třeba ukázat, že na nich člověk není zas až tak závislý a že se s nimi nemusí vždy jen dobře zacházet, když si toho neváží.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1333
29.11.19 13:27
@LaPaloma píše:
Pak bych ti poradila jiný typ léčby. Dej věci do stavu 1:1. Přestaň se užírat a využij příležitost, která přijde. Ta přijde jen v případě, že nebudeš mít na ksichtu napsáno, že jsi věčně podrážděná a nas..aná. Tím, že si nebudete vzájemně mít co vyčítat, bude ti dost možná lépe. Kdyby se to dozvěděl, tak má aspoň možnost vyzkoušet vlastní medicínku. Ono mu to neuškodí. Rutinní život jsi s ním měla zrovna tak jako on s tebou. Některým chlapům je třeba ukázat, že na nich člověk není zas až tak závislý a že se s nimi nemusí vždy jen dobře zacházet, když si toho neváží.

Jo, tim se všechno vyřeší :zed: :zed: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3321
29.11.19 13:29
@Tomkins píše:
Jo, tim se všechno vyřeší :zed: :zed: :zed:

To by ses možná divil. Záleží na nastavení osobnosti jednotlivce. Kdo rád oko za oko, tak mu to vyhovuje. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.11.19 13:31

@LaPaloma
Jenže já na tohle nejsem. Netoužím se vyspat s jiným mužem ani z pomsty ani z jiného důvodu. Musela bych to pouze zahrát, že někoho mám.
Myslela jsem, že mě to přejde, ale nejde to. Přemýšlím dát mu ultimátum, že buď odejde on z práce nebo já od něj. Nemohu se přeci trápit po zbytek života. Když to nepřešlo za dva roky tak to nejspíše nepřejde ani za mnoho dalších let. Bolí mě představa, že i když mezi nimi nic není tak si tam třeba spolu povídají a smějí se něčemu a je jim spolu příjemně.

• Nahlásit
  • Citovat
1037
29.11.19 13:41
@Anonymní píše:
@LaPaloma
Jenže já na tohle nejsem. Netoužím se vyspat s jiným mužem ani z pomsty ani z jiného důvodu. Musela bych to pouze zahrát, že někoho mám.
Myslela jsem, že mě to přejde, ale nejde to. Přemýšlím dát mu ultimátum, že buď odejde on z práce nebo já od něj. Nemohu se přeci trápit po zbytek života. Když to nepřešlo za dva roky tak to nejspíše nepřejde ani za mnoho dalších let. Bolí mě představa, že i když mezi nimi nic není tak si tam třeba spolu povídají a smějí se něčemu a je jim spolu příjemně.

Ještě tři roky se budeš smažit ve vlastní šťávě a pak už upadneš do takové apatie. Bude Ti to jedno. Nebo od něj odejdi, což nedokážeš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama