Manžel rozvod - mám to zastavit?

Anonymní
18.7.20 06:16

Manžel rozvod, mám to zvrátit?

Dobré ráno, hlavně těm co se vyspali. Byli jsme vcera s manzelem v nakupaku. Az doma jsem zjistila, ze tam ukradl jednu vec. Byla jsem z toho hodne spatna a rekla jsem mu, ze je k**da a zlodej a ze to neschvaluju. Na to konto rekl, ze kdyz s nim takto mluvim, ze se mnou konci a zitra jede domu sam, ze me na nic nepotrebuje(jsme na navsteve u mych rodicu,, ti nic netusi). Vim, ze dnes pojede, uz si vecer vytvoril profil na seznamce a asi bude shanet nejakou slecnu. Mam beh veci zastavit? Nechlasta, nekouri, na deti je hodnej, nebije me, vzdy s nama doma, ale toto se podle me proste nedela. Anonym, stydim se!

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

7455
18.7.20 06:51

Nech ho ať jede. Debil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4434
18.7.20 06:55

No myslím, že se k sobě hodíte.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.7.20 06:58
@JancaS84 píše:
Tak dík, ze jsi smahem se mnou vyrizena
  • Nahlásit
  • Citovat
24575
18.7.20 06:59

Nepřijde mi normální, že on krade a ty mu říkáš k… Na rozvod bych to neviděla, ale měli by jste se Aš oba trošku zamyslet

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6302
18.7.20 06:59

8o 8o 8o A co to vlastně ukradl? :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.7.20 07:02

Obleceni

• Nahlásit
  • Citovat
4434
18.7.20 07:02
@Anonymní píše:
@JancaS84 píše:
Tak dík, ze jsi smahem se mnou vyrizena

No tak ty manželovi sprostě nadávás a on se chová jak blbec. Fifty fifty. Nemáte si co vyčítat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.7.20 07:04

@pikola mela jsem hrozny vztek, uz to jednou udelal a rekla jsem, ze takovyho manzela nechci a bum udelal to znova :,(

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
18.7.20 07:05

Tak v tomhle případě doporučuju 100% ho nechat. Je jak dítě, který se naštvalo na rodiče, že mu něco nedovolili (krást), a proto se snaží teď udělat velké drama. Ať si klidně udělá, je mi jasný, že to bolí, ale on čeká, že „přilezeš“, budeš se mu omlouvat atd. To ti nepomůže, utvrdí ho v tom, že se takhle může chovat dál. A to, že jinak nechlastá, nekouří, děti nebije…jako kolik chlapů znáš? Já jen, že v mém okolí je takových snad většina, pak teda občas někdo kouří, ale i přes to jsou super chlapi. Ten tvůj je zase hysterka, evidentně „kriminálník“ zatím s malým k, ale k velkému se možná časem dopracuje, schopný ukončit vztah a rozbít rodinu kvůli kravině během vteřiny a ještě tě urazit a ponížit profilem na seznamce. Fakt takového chlapa chceš? Opravdu ho nech odjet, vydus ho, klidně zůstaň u rodičů dýl a uvidíš, jak bude reagovat. Pokud se chytne za noc a přileze on, omluví se a bude si chtít v klidu a věcně promluvit, má to šanci. Ale pokud ne, tak opravdu bych šla do rozvodu.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
18.7.20 07:05

@JancaS84 to jsem ho mela pochvalit?

• Nahlásit
  • Citovat
6302
18.7.20 07:08

Buď trpí kleptomanii nebo je amorální debil. Nevím, co by mne štvalo víc. A ty bys mohla ten problém řešit trochu jinak. Co kdybyste si promluvili, až trochu vyvanou emoce?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2185
18.7.20 07:08
@Anonymní píše:
@JancaS84 to jsem ho mela pochvalit?

To ani ne, ale oblečení není položka, kterou by si nemohl koupit, takže otázka zní :
Jaký má problém?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.7.20 07:09

@Anonymni děkuju za věcny prispevek :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
858
18.7.20 07:10

Jako ze dospely clovek neco ukradne podle me svedci o nedostatecne vnitrni untegrite. Moralni zabrany na nule. Toho sis ale urcite musela vsimnout i v jinych oblastech, to urcite neni rana z cisteho nebe…u me by takovy clovek hodne klesl a nedokazaka bych si ho vazit. Tvuj slovnik je taky vytribeny…u vas doma to musi byt zajimava psychologicka sonda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama