Manžel s námi vůbec není

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  05.05.18 21:49
Manžel s námi vůbec není

Ahoj holky, chci se svěřit a poradit se. Predem díky za vyslechnutí. Manzel tedy hodně vydělá, ale zas na druhou stranu dělá od rána a do večera. Ted o víkendu než aby s námi něco podnikl tak šel ve 14 hodin ke kamarádovi pomáhat na barák Ještě není doma. Pritom psal v 20:30 že už půjde. Neverim mu už ani slovo a mrzí me to. Takhle to trvá cca 2 měsíce. V týdnu dlouho práce, o víkendu kamarádi. Ck mám dělat? Už jsem zoufalá, děti jo ani skoro nevidí…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Reakce:

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2143 příspěvků 05.05.18 21:52

Nemá milenku…

nostress
Extra třída :D 12180 příspěvků 05.05.18 21:54
@Anonymní píše:
Ahoj holky, chci se svěřit a poradit se. Predem díky za vyslechnutí. Manzel tedy hodně vydělá, ale zas na druhou stranu dělá od rána a do večera. Ted o víkendu než aby s námi něco podnikl tak šel ve 14 hodin ke kamarádovi pomáhat na barák Ještě není doma. Pritom psal v 20:30 že už půjde. Neverim mu už ani slovo a mrzí me to. Takhle to trvá cca 2 měsíce. V týdnu dlouho práce, o víkendu kamarádi. Ck mám dělat? Už jsem zoufalá, děti jo ani skoro nevidí…

Myslím, že už jsi měla hned na začátku vyslat jasný signál, že takto teda ne. Musel by si vybrat. kamarádi, nebo rodina.

PaníBovaryová
Závislačka 3236 příspěvků 05.05.18 21:55

Rekla bych mu, ze decka za chvilku vyrostou a jestli to chce zmeskat kvuli kamaradum a ze jini to delaji jinak. Jinak nic, je dospely a je to jeho rozhodnuti takhle zit, tvoje rozhodnuti zase muze byt si najit nekoho, kdo s tebou bude :nevim:

Origamia
Stálice 87 příspěvků 05.05.18 21:56

Vyhýbá se dětem, tobě? Zkoušela jsi s ním o tom mluvit? Pochybuji ale, že by ti řekl ten pravý důvod.

sediza
Ukecaná baba ;) 1238 příspěvků 05.05.18 21:56

Sedněte si s ním a zeptejte se ho, jestli si takhle představuje svůj život. Zeptejte se, zda je šťastný. Řekněte mu, co cítíte bez zbytečných výčitek. Je to nenormální, že netráví čas s Vámi. Můj muž taky hodně pracuje, ale víkendy jsou u nás rodinné-výlety, návštěvy, sport nebo jen být doma. Může mít milenku, nebo mu s Vámi není dobře z nějakého důvodu. Nebo treba není rodinný typ. Treba rodinu ani nechtel. Treba je to jen období a přejde to. To my nevíme…ale zeptala bych se ho…

Sany80s
Kelišová 5875 příspěvků 05.05.18 22:02

Dělá, co ho více baví a tebe má doma jako jistotu a ukázku, že je normální chlap s rodinou.
Jemu stačí, že vás má a jinak si chce dělat, co zrovna více chce.
Klasika.

sediza
Ukecaná baba ;) 1238 příspěvků 05.05.18 22:06
@Sany80s píše:
Dělá, co ho více baví a tebe má doma jako jistotu a ukázku, že je normální chlap s rodinou.
Klasika.

Wow. Pisete o mem otci? :lol:

Origamia
Stálice 87 příspěvků 05.05.18 22:12
@Sany80s píše:
Klasika.

Jo to bývá časté, že ma chlap rodinu a tím je normální…spíš ji má, že se to sluší. Ale nebaví ho, obtěžuje ho to, čas strávený s rodinou mu nepřijde smysluplný. Nikdy mi to tak nepřišlo, ale co poslední dobou vidím. Výsledkem je pak nešťastná žena, která když se ozve je za furii atd.

Anonymní  05.05.18 22:14

Jsme na tom dosti podobne. Manzel sice vydelava, v praci od rana do odpo nekdy i do vecera, pak dela neco venku a domu jde az vecer. Syna ma nekdy venku sebou, ale spolecny cas jako rodina vubec neznam, natoz abychom travili cas spolu jen my dva a za chvili k nam pribude druhe. Nekdy se divim, ze jsme ho vubec dokazali zplodit, kdy se moc nevidime, ale v te dobe jsme spolu meli aspon chvilku vecer, ted vubec :(. Vim, jak ti je.

Anonymní  05.05.18 22:17
@Anonymní píše:
Jsme na tom dosti podobne. Manzel sice vydelava, v praci od rana do odpo nekdy i do vecera, pak dela neco venku a domu jde az vecer. Syna ma nekdy venku sebou, ale spolecny cas jako rodina vubec neznam, natoz abychom travili cas spolu jen my dva a za chvili k nam pribude druhe. Nekdy se divim, ze jsme ho vubec dokazali zplodit, kdy se moc nevidime, ale v te dobe jsme spolu meli aspon chvilku vecer, ted vubec :(. Vim, jak ti je.

Přesně. Uz ale nevím co dělat :-(

Anonymní  05.05.18 22:23
@Anonymní píše:
Přesně. Uz ale nevím co dělat :-(

Ja taky ne. Jakmile si otevru pusu, jako treba dnes a to nejecim, jen mu slusne reknu at uz jde domu, tak jsem povazovana za neschopnou matku, co se nedokaze postarat o dite a furii, co ho nenecha si dat ani pivo. Pritom jich behem dne pri praci vypije nekolik (ne alkoholik fakt neni). Ale, ze ho jeho dite chce taky videt, to je mu fuk. Nas dva uz tolik neresim, ikdyz mi to taky vadi a mrzi me to, protoze to jde minimalne z me strany vsechno do haje. Jenze kdyz se snazi jen jeden, tak to nepujde nikdy.

pikola
Neúnavná pisatelka 18113 příspěvků 05.05.18 22:24

Jestli je tohle dva měsíce, tak bych hodně zbystřila :think:

lasička1
Echt Kelišová 7983 příspěvků 05.05.18 22:30
@pikola píše:
Jestli je tohle dva měsíce, tak bych hodně zbystřila :think:

Přesně tak-pokud byl doposud OK, tak nyní je to divné. Hodně divné. To bych řekla že v tom může být milenka.

nostress
Extra třída :D 12180 příspěvků 05.05.18 22:32
@lasička1 píše:
Přesně tak-pokud byl doposud OK, tak nyní je to divné. Hodně divné. To bych řekla že v tom může být milenka.

Taky mě to už napadlo. :oops:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Podezřelý výstup Skripalové: Mluvila jako robot, Britové ji prý drží v zajetí!

Utekla hrobníkovi z lopaty a úspěšně se zotavuje z útoku nervově paralytickou... číst dále >

Řepka a jeho skandály neunikly ani zahraničím novinářům, řeší se v Británii

Tomáš Řepka se znovu dostal do britských médií. Tentokrát ale ne kvůli svému... číst dále >

Články z Ona Dnes

Profesor Špičák: Čechy ničí vražedná kombinace obezity, alkoholu a kouření

Češi patří v chorobách trávícího ústrojí ke světové špičce. „Podílí se na tom... číst dále >

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Reklama