Manžel se chce starat o svou babičku

Anonymní
18.4.21 21:37

Manžel se chce starát o svou babičku

Ahoj, pěkný večer. Manžel má babičku je jí 87 let, doteď byla samostatná, všechno si dělala samá. Ale teď je na tom zdravotně hůř, má chodít na rehabilitaci… Manžel se mi svěřil, že se chce o babičku starát aby u nás jako bydlela… Mě se to moc nelíbí, i máma mi řekla že to vůbec nechápe a že by to tátovi neprošlo, táta dál totiž svou matku do domova důchodce. Ptala jsem se manžela, jak si to představuje. Řekl že by zvládal práci z domova i starost o babičku a že by si požádal o příspěvek na péči. Mě se to ale pořád nelíbí, byla jsem zvyklá že jsme doma jen já, manžel a dítě. Nějaké nápady, jak manžela přesvědčit aby babičku dál do domova?

Příspěvek upraven 18.04.21 v 21:40

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
685
18.4.21 21:39

Ja bych ho v tom podpořila at ji pomaha.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20695
18.4.21 21:40

Někdy jsou tu diskuze fakt smutný :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
685
18.4.21 21:41

Jestli to neni jen provokace. I kdyz taky existuji takovy lidi :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.4.21 21:42

@Len123l Pomáhat je jedná věc- s pomáhaním souhlasím a podporují. Ale nastěhovat si k sobě člověka a starát se o něho je věc druhá, a co si budem v dnešní době je to velmi nezvyklé.

• Citovat
  • Nahlásit
23896
@Anonymní píše:
Ahoj, pěkný večer. Manžel má babičku je jí 87 let, doteď byla samostatná, všechno si dělala samá. Ale teď je na tom zdravotně hůř, má chodít na rehabilitaci… Manžel se mi svěřil, že se chce o babičku starát aby u nás jako bydlela… Mě se to moc nelíbí, i máma mi řekla že to vůbec nechápe a že by to tátovi neprošlo, táta dál totiž svou matku do domova důchodce. Ptala jsem se manžela, jak si to představuje. Řekl že by zvládal práci z domova i starost o babičku a že by si požádal o příspěvek na péči. Mě se to ale pořád nelíbí, byla jsem zvyklá že jsme doma jen já, manžel a dítě. Nějaké nápady, jak manžela přesvědčit aby babičku dál do domova?Příspěvek upraven 18.04.21 v 21:40

Mohl by strčit do domova tebe. A bylo by.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2741

Manžela bych podpořila. U nás v rodině se důchodci taky nikam neodkládají :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20695
18.4.21 21:43
@Anonymní píše:
@Len123l Pomáhat je jedná věc- s pomáhaním souhlasím a podporují. Ale nastěhovat si k sobě člověka a starát se o něho je věc druhá, a co si budem v dnešní době je to velmi nezvyklé.

Co otravny dítě? To půjde kam?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1772

Mne to prijde hezky. Mate dum?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4992

A až tě bude chtít dát tvé dítě do domova, nebo ty tam budeš cpát své rodiče, doufám, že budete taky všichni souhlasit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4992
18.4.21 21:44
@jahuhudka píše:
Co otravny dítě? To půjde kam?

Dětský domov?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.4.21 21:45

@Len123l Provokace to není… Byla bych zvědavá na hrdinky za počítačem, vy byste si k sobě opravdu nastěhovali matku/ babičku svého muže? S vědomím, že budete mít menší soukromí a míň peněz?

• Citovat
  • Nahlásit
614
18.4.21 21:46

Nechapu Te. Obdivuji manzela. Vim, co takova pece obnasi a klobouk dolu pred vsemi, kdo se takhle postaraji o sve blizke. Ja nedokazu pochopit, kdyz je nekdo strci do domovu nebo na LDN :( ta samota musi byt hrozna… Myslim, ze bys mela spis manzela podporit..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62305
18.4.21 21:47
@Anonymní píše:
Ahoj, pěkný večer. Manžel má babičku je jí 87 let, doteď byla samostatná, všechno si dělala samá. Ale teď je na tom zdravotně hůř, má chodít na rehabilitaci… Manžel se mi svěřil, že se chce o babičku starát aby u nás jako bydlela… Mě se to moc nelíbí, i máma mi řekla že to vůbec nechápe a že by to tátovi neprošlo, táta dál totiž svou matku do domova důchodce. Ptala jsem se manžela, jak si to představuje. Řekl že by zvládal práci z domova i starost o babičku a že by si požádal o příspěvek na péči. Mě se to ale pořád nelíbí, byla jsem zvyklá že jsme doma jen já, manžel a dítě. Nějaké nápady, jak manžela přesvědčit aby babičku dál do domova?Příspěvek upraven 18.04.21 v 21:40

Nemůže se přestěhovat k ní.?
Jak máte velký dům?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1158
18.4.21 21:47

Vis jak ja bych byla rada, kdyby ted bylo mozny abych se svoji babcou bydlela? bud rada, ze manzel dava dobrej vzor detem a nebut v tohmle s prominutim hyena.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat