Manžel se chce vrátit od milenky k nám

Anonymní
25.2.20 00:34

Manžel se chce vrátit od milenky k nám

Zdravím. Před půl rokem jsem manželovi přišla na to, že mi je nevěrný a rozešli jsme se. On odešel bydlet se svojí milenkou. Sebevědomě si nabrnknul o dvacet let mladší holku se kterou mu to už teď nejspíš tak neklape. Před týdnem přišel s tím, že mu s dcerou chybí me a prý si uvědomil, že mě miluje a chtěl by nás zpátky. Bavila jsem se o tom s mamkou a ta mi řekla, že by ho kvůli dceři zkusila vzít zpátky, kamarádky mi zase říkají, že oni by ho nevzaly zpátky ani náhodou. Dcera tátu miluje a od té doby co nejsme úplná rodina na ní vidím, že není šťastná. Manžel mi ale šíleně ublížil a já nevím jestli mu vůbec kdy dokážu odpustit. Přišla jsem si sem tedy nejspíš pro další názory, třeba i od někoho, kdo něco podobného prožil. Vzaly byste svého manžela po tom co udělal zpět?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3705
25.2.20 00:40
@Anonymní píše:
Zdravím. Před půl rokem jsem manželovi přišla na to, že mi je nevěrný a rozešli jsme se. On odešel bydlet se svojí milenkou. Sebevědomě si nabrnknul o dvacet let mladší holku se kterou mu to už teď nejspíš tak neklape. Před týdnem přišel s tím, že mu s dcerou chybí me a prý si uvědomil, že mě miluje a chtěl by nás zpátky. Bavila jsem se o tom s mamkou a ta mi řekla, že by ho kvůli dceři zkusila vzít zpátky, kamarádky mi zase říkají, že oni by ho nevzaly zpátky ani náhodou. Dcera tátu miluje a od té doby co nejsme úplná rodina na ní vidím, že není šťastná. Manžel mi ale šíleně ublížil a já nevím jestli mu vůbec kdy dokážu odpustit. Přišla jsem si sem tedy nejspíš pro další názory, třeba i od někoho, kdo něco podobného prožil. Vzaly byste svého manžela po tom co udělal zpět?

Vyprdni se na okolí a udělej to tak, jak to cítíš ty. Možná bych zkusila pomalé sbližování bez příslibu čehokoli, společný výlet a tak a uvidíš, jestli to půjde nebo ne. Nelámala bych to přes koleno. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1710
25.2.20 00:41

Jak dlouho te podvadel? Bylo to ze se zamiloval a nebo jen o sexu ci dodani si sebevedomi mladou holku? Tete se toto stalo, ona teda taky mela nejaky preslapx, ale strejda to mel dlouhodlbe, citove, holku pak prestal starej chlap bavit, tak prilezl zpet, pres rok chodili na terapii, poradny, psycholog. No slepili to, ale stejne po ctyRech letech skoncili definitivne. Babicka taky prisla na neveru ale to byla jednorazovka v bordelu, kvuli detem to udrzela, ale i ted ji mrzi kdyz vidi treba v tv slapotu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.2.20 00:45
@Peggy54 píše:
Jak dlouho te podvadel? Bylo to ze se zamiloval a nebo jen o sexu ci dodani si sebevedomi mladou holku? Tete se toto stalo, ona teda taky mela nejaky preslapx, ale strejda to mel dlouhodlbe, citove, holku pak prestal starej chlap bavit, tak prilezl zpet, pres rok chodili na terapii, poradny, psycholog. No slepili to, ale stejne po ctyRech letech skoncili definitivne. Babicka taky prisla na neveru ale to byla jednorazovka v bordelu, kvuli detem to udrzela, ale i ted ji mrzi kdyz vidi treba v tv slapotu

Asi půl roku. Myslím, že se do ní zamiloval.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
25.2.20 00:46

Ja bych nebrala. V tomhle jsme si udelali jasno. Ja osobně někoho povést tak se zpátky nevracím. Nemohla bych se na něj ani podivat na fotce, natož se vratit zpátky.

• Nahlásit
  • Citovat
6110
25.2.20 00:50

Tvoje máma je starší než tvé kamarádky, má víc odžito a taky jí na tobě určitě záleží, dala bych na její rady. Skončit to můžete vždycky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1710
25.2.20 00:51
@Anonymní píše:
Asi půl roku. Myslím, že se do ní zamiloval.

Nebrala bych, holku prestal bavit, treba mu nevarila, neprala tak se chce vratit do pohodli. Ne nebrala bych, mozna kdyby to fakt bylo jednou nekde v bordelu tak bych se za nejaky cas pres to asi prenesla, ale kdyz by se zamiloval a odesel od rodiny tak ne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.2.20 00:55

Myslim, že záleží hlavně na tobe. Dokazes mu odpustit? Pokud ne, tak se nevracej. Pokud to dokážeš přejít a nebudes mu to při každé příležitosti predhazovat a pokud ho milujes, odpustila bych a zkusila to… muj názor.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32
25.2.20 01:02

Tak ono jde o to, jestli se chce vracet k tobě a dceři, nebo k teplému krbu. Byla bych ostražitá, aby se nevrátil k full servisu a neodbíhal k milence.
Jinak já bych zkusila to pomalé sbližování. Ať ukončí vztah s milenkou a uvidí se. Můžete začít výletem, večeří… A třeba to dopadne. Určitě ne z jedné postele do druhé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5473
25.2.20 01:12

Bože ženské, Vy z toho naděláte… No tak si zakukal jinde, no… Aspoň bude mít na stáří na co vzpomínat! :zed: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
44
25.2.20 02:15

Je potřeba ujasnit si, jak to vidis ty jestli to pro tebe pripada v uvahu, jestli mu zvladnes odpustit. Pokud to chces zkusit, sla bych s chlapem do poradny, aby mel ten vztah smysl, procistil se vzduch, zjistilo se co stalo za tim, ze hledal jinde…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18
25.2.20 02:55

Prošel jsem něčím podobným, sice jsem neměl milenku ale hodně jsem se orientoval na své koníčky záliby bez ohledu na to, že jsem tím ničil své manželství resp. rodinu.
Zašlo to tak daleko, že mě manželka opustila, myslela si že mi na ni vůbec nezáleží.
Já jsem si nechtěl přiznat svou chybu a tak jsem ji „hrdě“ pomohl se odstěhovat.
Trvalo mi minimálně 5 měsíců než mi začalo vše docházet, začal jsem chápat, že bez rodiny věci kterým jsem dával tolik energie nemají smysl ani žádnou hodnotu, když není s kým je sdílet apod…
Trvalo to skoro rok než jsem absolutně rezignoval na veškerou falešnou hrdost a jediné co jsem chtěl je vrátit zpět čas, vrátit se k těm na kterých mi tolik záleží.

Takže z mého pohledu manželovy můžete věřit, opravdu to může být tak, že mu došlo, že vás má rád, nechce bez vás žít resp. chce žít jen pro Vás a pro dceru.
Udělal hroznou chybu, opustil rodinu ublížil Vám, zachoval se špatně a je jasné že mu nedovedete odpustit, určitě ne úplně.
Důležité je si uvědomit, že jde o minulost, tu nezměníte ani on ji nezmění, ale co změnit můžete je jaké následky bude tato nešťastná chyba mít na vaše životy a život vašeho dítěte a zde je opravdu dobré dát ego resp. falešnou hrdost nebo touhu po pomstě stranou.

Pokud Vás má rád a je opravdu na 100% odhodlaný udělat vše pro to napravit co se jen dá, vždy je lepší se pokusit rodinu zachránit.

Rodiče pro nás většinou chtějí to nejlepší, myslím že Vaše maminka může být lepším rádcem než kamarádky, kamarádky většinou věci vidí černobíle, koukají se na věc z pohledu svého ega, nikoliv s nadhledem, láskou a pokorou, kvalitami kterými většina dobrých rodičů disponuje.

V jiných příspěvcích na tomto webu jsem popisoval jak my muži přemýšlíme jak jsme ve finále křehcí a zranitelní, myslím že by to pro Vás mohlo být rovněž užitečné.
https://www.emimino.cz/…moty-382838/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
289
25.2.20 03:11

Tak v prvé řadě bych se asi zamyslela nad tím, jestli máte vy sama chuť do toho dát manželovi ještě šanci. Uletěl takhle jednou? nebo je chronický nevěrník? Tipuju, že manžel je ve středních letech…úplně ukazkový případ toho, kdy chlap začně blbnout. Někteří mají tendence měnit práce, měnit koníčky…no a někteří mají pocit, že jim asi ujíždí vlak nebo co. Já osobně vím, že jednu jedinou nevěru např. v opilosti nebo pravě z blbosti ve stredních letech - no, asi bych mu odpustila, ale taky by to nebylo hned. Ale já manžela hluboce miluju, děti ho zbožnují, máme spustu krásných společných zážitků, manžel mě podržel v těžkých chvílích…takže jednu šanci by si asi zasloužil (ale můžu zatím mluvit jen hypoteticky, nevím jak by mi bylo, kdyby opravdu došlo na lámání chleba). Jen vím, že nejsem žádnej donekonečna odpouštěč. Asi jedenkrát a šmitec. Záleží jak to máte postavené vy. Někdo odpouší donekonečna, někdo odchází už při náznaku nevěry. Sedněte si v klidu a ujasněte si, co vy sama chcete. Třeba napsat na papír, proč ho přijmout zpět a proč ho nepřijmout zpět…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1337
25.2.20 05:31

Taky jsem bývala v tomhle ohledu radikální. Teď mám dvě děti a rozhodně bych kvůli nim manželovi dala šanci. manželství bych dala šanci. Rodině bych dala šanci. Ale určitě bych požádala o pomoc odborníka. Tohle se samo nespraví. A ano znám případy, kdy byly nevěrné ženy, ale přesto to jako pár zvládli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1000
25.2.20 05:54

Ja manžela zpět vzala. Ale až cca po roce, co se vážně snažil. Potřebovala jsem mít jistotu. Ano vzala bych, ale až po hodně dlouhé době.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama