Reklama

Manžel se chová agresivně, ale já vím, že není

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.08.18 00:03
Manžel se chová agresivně, ale já vím, že není

No ani nevím jak začít…. Omlouvám se, že to asi bude působit divně, nebo nevím jak, ale prostě nemám kde a jak se jinde svěřit nebo poradit anižbych se někde musela odtajnit….prosím respektujte moji anonymitu atd… moc děkuji

Jsem z toho najednou jakoby otřesená, ale taky zmatená atd… jako neptám se, zda je to normální nebo tak, vím že není, ale ptám se co dělat krom rozvodu a nějakých unáhlených závěrů atd

Zkrátka, manžel je prostě poslední dobou dost podráždění a taky vznětlivý, až dost agresivní…

Většinou to byl takový ten typ a la kam ho…o tam moucha atd, ale posllední dobou jak kdyby získal sebevědomí a taky testosteron atd…

Mě je ani né 30 a jemu 36 a před jeho „excesy“ (píše se to tak?) sme plánovali rodinu, dům, kočku, psa atd…

Tedka jak kdyby nic, prostě obrátil a chová se jak někdo cizí.

Jeli jsme od známých a cestou se stavovali v Kauflandu v Bolce v krámě, měli jsme celkem větší nákup, když jsme se vraceli, tak manžel zjistil, že někdo zastavil tak blbě, že skoro nevyjedeme… choval se celkem OK dokud nepřišel majitel vozu co nezaparkoval blbě ale stál od nás z druhé strany… manžel se vztekal a ten člověk něco řekl, že jako kdo neumí řídit, tak nevyjede od nikud…
z ničeho nic jakoby do něj vlétl blesk začal dotýčnému nadávat, byt to nebyl ten co blbě zaparkoval…začal skoro řvát a začal mu nadávat…hůř začal nadávat jeho těhotné manželce do špín a černejch vagín atd… nakonec, když zjistil, že mají kluka tak cca 6 až 8 let těžko říct a vypadal tak nějak trošku postiženě, tak řekl něco jakože, co čekat od někoho, kdo vypadá jak usazená špína na skleničce, co čekat od fakana po lobotomii…
Jako styděla jsem se až na prde..i jak se říká, nakonec to dopadlo tak, že ten dotyčný na manžela vyběhl a začali se prát až vyběhl asi tedy sekuriták Kauflandu a začal od sebe otrhávat a řekl oboum, že ještě jednou přijedou tak volá policii atd…
Nebýt toho, tak se asi porvou na krev…

Tohle byl poslední exces z minulého víkendu. Podobných věcí je více, ikdyž je pravda, že v takovém měřítku se to nikdy nestalo.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Fonty
Zasloužilá kecalka 591 příspěvků 30.08.18 00:08

Nefetuje? Jinak tohle samozřejmě není normální :nevim:

Ennny
Ukecaná baba ;) 1323 příspěvků 30.08.18 00:09

No mě napadly drogy nebo nějaké prášky :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.08.18 00:12

@Fonty @Ennny

drogy nebo prášky ??? to snad ne…

Evulina
Neúnavná pisatelka 15115 příspěvků 30.08.18 00:15
@Anonymní píše:
No ani nevím jak začít…. Omlouvám se, že to asi bude působit divně, nebo nevím jak, ale prostě nemám kde a jak se jinde svěřit nebo poradit anižbych se někde musela odtajnit….prosím respektujte moji anonymitu atd… moc děkuji

Jsem z toho najednou jakoby otřesená, ale taky zmatená atd… jako neptám se, zda je to normální nebo tak, vím že není, ale ptám se co dělat krom rozvodu a nějakých unáhlených závěrů atd

Zkrátka, manžel je prostě poslední dobou dost podráždění a taky vznětlivý, až dost agresivní…

Většinou to byl takový ten typ a la kam ho…o tam moucha atd, ale posllední dobou jak kdyby získal sebevědomí a taky testosteron atd…

Mě je ani né 30 a jemu 36 a před jeho „excesy“ (píše se to tak?) sme plánovali rodinu, dům, kočku, psa atd…

Jeli jsme od známých a cestou se stavovali v Kauflandu v Bolce v krámě, měli jsme celkem větší nákup, když jsme se vraceli, tak manžel zjistil, že někdo zastavil tak blbě, že skoro nevyjedeme… choval se celkem OK dokud nepřišel majitel vozu co nezaparkoval blbě ale stál od nás z druhé strany… manžel se vztekal a ten člověk něco řekl, že jako kdo neumí řídit, tak nevyjede od nikud…
z ničeho nic jakoby do něj vlétl blesk začal dotýčnému nadávat, byt to nebyl ten co blbě zaparkoval…začal skoro řvát a začal mu nadávat…hůř začal nadávat jeho těhotné manželce do špín a černejch vagín atd… nakonec, když zjistil, že mají kluka tak cca 6 až 8 let těžko říct a vypadal tak nějak trošku postiženě, tak řekl něco jakože, co čekat od někoho, kdo vypadá jak usazená špína na skleničce, co čekat od fakana po lobotomii…
Jako styděla jsem se až na prde..i jak se říká, nakonec to dopadlo tak, že ten dotyčný na manžela vyběhl a začali se prát až vyběhl asi tedy sekuriták Kauflandu a začal od sebe otrhávat a řekl oboum, že ještě jednou přijedou tak volá policii atd…

Tohle byl poslední exces z minulého víkendu. Podobných věcí je více, ikdyž je pravda, že v takovém měřítku se to nikdy nestalo.

Zaprvé nepiš sem, ale jdi si promluvit s manželem, že máš o něj obavy, že tohle jeho chování je prostě přes čáru a co ho trápí.

Zadruhé - ano, mohl být léta uťápnutý, ale přitom to v něm vřelo a bralo mu to nervy a teď to vybuchuje konečně ven (znám ty emoce, jsem cholerický beran), nicméně normální a soudný člověk to rozhodně neventiluje takhle příšerně, jako tvůj muž.

Zatřetí - jak už tu padlo..jestli fakt nezačal něco brát :think:

Ennny
Ukecaná baba ;) 1323 příspěvků 30.08.18 00:15

Sorry e stresu c práci bych to nepřikládala chápu že by ho mohl někdo naštvat,ale ne tak aby ho chtěl zabít ,buď v něčem jede nebo je to na psychiatrii a to si nedělám srandu a je dost nemocný 8o :nevim:

Evulina
Neúnavná pisatelka 15115 příspěvků 30.08.18 00:17

Jinak teda pozor zakladatelko by jsi si podle mě měla dát i ty sama..jestli fakt v něčem jede, nebo mu opravdu markantně „ruplo v kouli“, tak aby jsi neskončila jednou s monoklem i ty..nechci samozřejmě malovat čerty na zeď, ale jeho chování není normální.
Mluv s ním v klidu, bez negativních emocí a výpadů. Stručně, jasně, s pochopením, projev zájem o to, co ho trápí a uvidíš, jak na to bude reagovat.

Ennny
Ukecaná baba ;) 1323 příspěvků 30.08.18 00:21

@Evulina má pravdu ,pozor si dávej jako ona to fakt není sranda …já bych to viděla na psychiatrii :(

karkarka
Ukecaná baba ;) 2376 příspěvků 30.08.18 06:51

Jetli takovy driv nebýval,bala bych se drog nebo nadoru na mozku.

Uživatel je onlineKfětoslava
Ukecaná baba ;) 1771 příspěvků 30.08.18 06:52

Psychiatrie, může se mu rozjíždět duševní nemoc. Nebo může mít nádor v hlavě. Někdo se tak začne chovat po úraze. Ale, co a jak řekl těm lidem, je u mě tak moc za hranicí, že bych mu dala šanci pouze v případě, že je opravdu nemocný. Děti bych si sním nepořizovala teď každopádně

kve-tinka
Závislačka 4347 příspěvků 4 inzeráty 30.08.18 06:54

A on sam ti na tenhke indicent rekl co? Nebo jiz o tom nepadlo ani slovo? Ja bych muze doma servala pak na dve doby a chtela bych vysvetleni. Toto mohl byt vyjev,ktery se nebude nikdy opakovat. Promluvila bych si s nim.

Uživatel je onlineKfětoslava
Ukecaná baba ;) 1771 příspěvků 30.08.18 06:57
@kve-tinka píše:
A on sam ti na tenhke indicent rekl co? Nebo jiz o tom nepadlo ani slovo? Ja bych muze doma servala pak na dve doby a chtela bych vysvetleni. Toto mohl byt vyjev,ktery se nebude nikdy opakovat. Promluvila bych si s nim.

Já bych nejspíše utekla už „z místa činu“. Nikdy jsem s nikým nechodila, kdo by měl tendence si otvírat někde hubu, nemám ráda ani typy, co pérujou číšníky nebo prodavačky a tohle je naprosto za hranou a nepřípustné. Fuj, připlést se do cesty takovému hovadovi bych nechtěla. Nadat těhotné, dítěti všem, úplné dno, níž už nejde

lilith1
Ukecaná baba ;) 1323 příspěvků 30.08.18 07:43
@Anonymní píše:

Promluvila bych s nim, takovy vybuch agrese muze byt z silene potlacovane frustrace co vygradovala..

terinka4444
Hvězda diskuse 66685 příspěvků 30.08.18 07:49

A co na to říká doma s vychladlou hlavou? On zaútočil na postižené šestileté dítě? Škoda, že ta ochranka zasáhla, zasloužil by vyrazit zuby z huby.
Tohle je tak za hranicí všeho, že buď by se šel okamžitě léčit, k doktoru, na vyšetření, jestli nemá nádor na mozku nebo počínající duševní chorobu, nebo bych s ním okamžitě ukončila vztah. Tos slyšet nechtěla, ale v žádném případě bych s ním momentálně nic neplánovala. Styděla bych se tak, že bych lezla kanálama.

chrastitko11
Kecalka 438 příspěvků 30.08.18 07:58
@Anonymní píše:

Taky se jako první otázku zeptám .. Bavila se s ním o tom ?
Já být na tvém místě a manžel mi začít takto nadávat okamžitě ho krotím jestli je normální a do auta s ním bych opravdu po tomto nenastoupila .. :nevim:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Ditmar a Čerešňáková na stejné akci: S milenkou, ale v bezpečné vzdálenosti

K menšímu faux pas došlo na pondělním charitativním galavečeru La Sophia,... číst dále >

Telefon za volant nepatří! Snad to byla u Patricie Solaříkové jen výjimka

Používání mobilního telefonu za volantem je sice od roku 2002 na českých... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Vlasty: Dceru stíhá jedno neštěstí za druhým, začala pít

S manželem máme dvě děti, dceru a syna. Zatímco syn je dítě štěstěny, dcera... číst dále >

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Reklama