Manžel se cítí být ženou

Anonymní
20.12.19 12:58

Manžel se cítí být ženou

Ahoj všem maminkám, ženám…
Přijdu si jako v noční můře z které se nemůžu probudit. S manželem jsme spolu 10 let, z toho půl roku jako manželé a máme 2 děti 4 a 8 let. Manžel mi nedávno přiznal, že se uvnitř cítí být ženou, že se převléká za ženu, když nejsme doma :nevim:
Jenže už mu to přestává stačit… Už vím jak to vypadá, když se Vám zboří veškeré sny jako domeček z karet. Říká, že nás miluje nade vše, že nás nechce ztratit. A já najednou vůbec nevím, co mám dělat?! Na jednu stránku ho nechci opustit, na druhou se bojím, že se s tím nesmířím. Jak se s tím srovnat, poprat? Jsme objednání na sexuologii i do rodinné poradny.
Potřebuji si o tom alespoň s někým popovídat, rodinně to říct, zatím nemůžu.
Stalo se to někomu z Vás?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1175
20.12.19 13:03

..

Tak mu nakup zástěru různé úklidové prostředky. Ať začne prát a žehlit. A taky vařit. A uvidíš, že si na svoje kulky rychle rozvzpomene :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.12.19 13:06

@Tecumseh tak on stimhle problém nemá, právě, že se chová jako žena, jenže člověk si to zacne vážně uvědomovat až když to vyplulo na povrch

• Nahlásit
  • Citovat
1175
20.12.19 13:09

...

Tak to tě lituji, snad ještě dostane rozum, ne? Jinak teda to bude pro tebe očistec. Kolik mu vůbec je? A tobě?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21152
20.12.19 13:09
@Anonymní píše:
Ahoj všem maminkám, ženám…
Přijdu si jako v noční můře z které se nemůžu probudit. S manželem jsme spolu 10 let, z toho půl roku jako manželé a máme 2 děti 4 a 8 let. Manžel mi nedávno přiznal, že se uvnitř cítí být ženou, že se převléká za ženu, když nejsme doma :nevim:
Jenže už mu to přestává stačit… Už vím jak to vypadá, když se Vám zboří veškeré sny jako domeček z karet. Říká, že nás miluje nade vše, že nás nechce ztratit. A já najednou vůbec nevím, co mám dělat?! Na jednu stránku ho nechci opustit, na druhou se bojím, že se s tím nesmířím. Jak se s tím srovnat, poprat? Jsme objednání na sexuologii i do rodinné poradny.
Potřebuji si o tom alespoň s někým popovídat, rodinně to říct, zatím nemůžu.
Stalo se to někomu z Vás?

Byla bych v šoku, že mě o tom neinformoval před svatbou. Pokud už to tak cítil a tutlal, protože věděl, že bys to nepřekousla.
Asi bych mu řekla, že chci žít s chlapem. Že na ženské nejsem. Že ho nechci potkat doma v punčocháčích a mých šatech. Zeptala bych se ho, jestli mu tohle stačí nebo jestli zvažuje i operaci. Kdyby se chtěl stát i fyzicky ženou, nemohla bych s ním dál žít. Asi bych nějakou dobu vyčkávala, jak se s tím popasuje, ale prostě by v mých očích hrozně klesl. Já ani nemůžu vidět travesti show. Mně to směšný nepřijde. Spíš hnusný. Chlap by měl být chlap.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.12.19 13:10

Tak super ;) ;) 8) :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
@Anonymní píše:
@Tecumseh tak on stimhle problém nemá, právě, že se chová jako žena, jenže člověk si to zacne vážně uvědomovat až když to vyplulo na povrch

Hlavne si uvedom, ze i pres ten sok je to neco, co si dobrovolne nevybral. Tohle je stale jeste tabuizovane tema, o homosexualite se mluvi bezne, ale o transgender ne a malokdo se s tim umi v rozhodujicim obdobi poprat. Uvazlive volte sexuologa, mel by byt odbornik na TG problematiku. V Praze je asi nejlepsi H. Fifkova, v Brne H. Reguli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21152
@Anonymní píše:
@Tecumseh tak on stimhle problém nemá, právě, že se chová jako žena, jenže člověk si to zacne vážně uvědomovat až když to vyplulo na povrch

Choval se tak vždy? Jak je možný, že sis toho nevšimla dřív?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21496
20.12.19 13:11

No ty blaho 8o. Aaaa, ty si vazne nic netusila? Nebo se ti jeho zzenstilost libila? Ja nevim, co bych delala, prijde mi to opravdu jako nocni mura. A hlavne jedna velka letita lez. A,to je jako zena v muzskem telo, jako lesbicka? V rodine se nam to stalo taky, chlapec, zena uvnitr, ale na holky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
488

To je těžký. A jenom se převléká, nebo to cítí i sexuálně?
Kdyby jsem viděla film, který řešil přesně to stejné. Paní to vyřešila tak, že mu nakoupila hezké spodní prádlo, krémy apod. a ať si doma blbne, ale aby ho nikdo neviděl venku… :nevim:
Nevím,. Jestli to jde i v reálu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
@Russet píše:
Byla bych v šoku, že mě o tom neinformoval před svatbou. Pokud už to tak cítil a tutlal, protože věděl, že bys to nepřekousla.
Asi bych mu řekla, že chci žít s chlapem. Že na ženské nejsem. Že ho nechci potkat doma v punčocháčích a mých šatech. Zeptala bych se ho, jestli mu tohle stačí nebo jestli zvažuje i operaci. Kdyby se chtěl stát i fyzicky ženou, nemohla bych s ním dál žít. Asi bych nějakou dobu vyčkávala, jak se s tím popasuje, ale prostě by v mých očích hrozně klesl. Já ani nemůžu vidět travesti show. Mně to směšný nepřijde. Spíš hnusný. Chlap by měl být chlap.

A mne zase prijdes jako naprosta buuu. Snad manzel zakladatelky nikoho tak prizemniho a blbeho v zivote nepotka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21152
20.12.19 13:14
@ontarova.stara píše:
A mne zase prijdes jako naprosta buuu. Snad manzel zakladatelky nikoho tak prizemniho a blbeho v zivote nepotka.

No a? Dokážu být tolerantní, když vím, do čeho jdu. Fakt nechci mít doma chlapa v kalhotkách. Kdyby jí to řekl dopředu, bylo by to fér. Ne s ní udělat dvě děti a říct, že chce být Pavla. To by neuneslo 99% ženských. Klidně budu buuu, ale tohle bych prostě nechtěla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.12.19 13:16

Podle me ti tu tezko nekdo poradi, neni to tak caste a je to dost krehke. Dobre si udelala, ze jste zvolili odbornika. Rozhodne deti ho budou potrebovat, ptz ty to budou mit ze vsech nejtezsi. Ja bych se s timhle nesmirila, to rikam narovinu a vztah bych ukoncila, nebo jak si to predstavuje on? Ze bude doma chodit v lodickach a budete happy family? :nevim: Opravdu by me zajimala jeho vize do budoucna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
@Russet píše:
No a? Dokážu být tolerantní, když vím, do čeho jdu. Fakt nechci mít doma chlapa v kalhotkách. Kdyby jí to řekl dopředu, bylo by to fér. Ne s ní udělat dvě děti a říct, že chce být Pavla. To by neuneslo 99% ženských. Klidně budu buuu, ale tohle bych prostě nechtěla.

Pokud necemu nerozumis a nic o tom nevis, jsou vyrazy typu hnus atd. znacne za carou. Mozna prave kvuli podobnym reakcim to manzel zakladatelky v sobe skryval a dnes je x lidi nestastnych. Chapat to nemusis, staci to tolerovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tak super ;) ;) 8) :mavam:
@Russet píše:
Asi bych mu řekla, že chci žít s chlapem. Že na ženské nejsem. Že ho nechci potkat doma v punčocháčích a mých šatech. Zeptala bych se ho, jestli mu tohle stačí nebo jestli zvažuje i operaci. Kdyby se chtěl stát i fyzicky ženou, nemohla bych s ním dál žít. Asi bych nějakou dobu vyčkávala, jak se s tím popasuje, ale prostě by v mých očích hrozně klesl. Já ani nemůžu vidět travesti show. Mně to směšný nepřijde. Spíš hnusný. Chlap by měl být chlap.

8o 8o 8o… zkus si o tom něco nastudovat.. ono to tak jednoduchý jak se zdá neni… a né každej to v sobě objeví hned to za 1. a za 2. To může bejt 1000× větší a lepší chlap než kterejkoliv Pepík z Kotěhûlek co právě odříhnul 5 pivo :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama