Manžel se mi zamiloval

Napsat příspěvek
Velikost písma:
8816
1.2.12 17:17

Ja bych mu rekla, ze pokud mi takhle jeste jednou vrazi do bytu ze na nej zavolam policajty. S tou jeho ku… bych se vubec nebavila a pokud by mi nekdo volal co se to o me dozvida, tak bych mu rekla ze pokud je tak debilni, ze si mysli, ze jen jeden je ten zly a druhy je ten dobry tak at uz se neobtezuje mi volat.
Mas naprostou pravdu, ten tvuj se chova jako debil, oskubej ho jak muzes, protoze on by te klidne s JEHO DETMI hodil do garsonky a bylo by mu to jedno. Na tohle si vzdycky vzpomen.
Drzim pesti!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
etatinek
1.2.12 18:59
makynah píše:
Katyco. V něčem se trošičku pleteš. Ano, pořád ho miluju, ale snažím se odmilovat. Opravdu. Asi asi se od chlapů trošičku lišíme. Nejde to ze dne na den.
Přes to, žiju po jedné stránce tak, jak jsem chtěla.
Manžel byl hodně gaučový typ ( teď samozřejmě ne ) a děsil se každé soboty, kdy vyrukuju s tím, kam pojedeme na výlet. Vždycky jsem v sobotu vyprala, važehlila ( když to šlo ) a uvařila na oba dny, aby jsme mohli v neděli na výlet. Ale často vyhrál gauč.
Teďka máme s děckama dobrou domluvu. Rozpočítané peníze na den, a když se nám podaří přes týden ušetřit, tak si za to ušetřené uděláme výlet. I když to bylo zatím jenom plavání v bazénu, hokej, nebo procházka po městě spojená s párkem v rohlíku.
A děcka poctivě celý týden počítají a vymýšlejí plány. Takže už se nikoho nemusím ptát. V sobotu všichni tři pracujeme a v neděli si užíváme.
Dneska si budu užívat po svém. Děti jsou u taťky, a já to vidím na horkou vanu a knížku v pelechu. Zasloužím si. :kytka:

Tak to každopádně!! :palec: :potlesk:

• Citovat
  • Nahlásit
15057
1.2.12 19:43

Maky, je vidět, že jsi skvělá ženská a hlavně úžasná máma. tvoje děti mají štěstí. A moc přeji, ať brzy potkáte parťáka, který to dokáže ocenit :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
950
1.2.12 21:22

makynah: jsi skvělá, držím palce. Byla jsem v obdobné situaci a vím, že to je hrůza, takže se drž, jdi si za svým a za tím, co je nejlepší pro děti, ale to už ti říkat vlastně nemusím, děláš to. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3526
1.2.12 21:34

Už jsem se rozhodla, že mu seberu auto. Je to ode mě schválnost. Ale na druhou stranu, auto je moje ( celé ) a těch 16 minut denně v autobuse dá. Před chvílí mě osočil, že lítá levé kolo ( zjistila jsem to ) a že jsem s ním určitě někde Ťukla.
Jinak „teta“ se dneska vyznamenala. Dětem uvařila, dceři nakoupila šperky a synovi hračky za vysvědčení. Manžel prý nemá peníze a tak nemůže o prázdninách s dětmi ani lyžovat. A to jim to slíbil. A právě proto mi nepřispěl na kroužky, protože vleky něco stojí. :(
A ještě mně napsal, že je na děti pyšnej a že je rád, že jim to jde SAMO. Blbec. Dřeli jsme denně, aby jsme to první čtvrtletí opravili.
Děsí mě, že po tom všem hezkým, už bude jenom špína. A bude jí ještě moc a moc. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3779
2.2.12 09:33

Maky zlato já vím, že ho stále miluješ a že se snažíš odmilovat vím, že je to pro tebe hodně těžké. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8816
3.2.12 19:56

Jsi sikovna!! JSem na Tebe hrda, opravdu a to ja jen tak nekomu nepisu. Ono tady ta faze brzo prejde a budes ho uprimne nenavidet a bude to lepsi uvidis:) Pravdepodobne az mu vezmes to auto. S tim mimochodem souhlasim:) Je Tvoje a on je hajzlik co rozbil rodinu, zaslouzi si to nejhorsi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3526
5.2.12 18:22

ahoj holky. ;)
Tak v sobotu jsem odvezla všechny věci, co budou děti potřebovat na prázninách k jeho rodičům. Auto si totiž na další dva měsíce s definitivní platností nechávám. Nechtěla jsem, ale při úklidu bytu jsem našla prázdnou skříň, kde bylo veškeré nářadí a věci na malování. Já bych mu to stejně nechala, ale ta drzost, že jsi jde vyzvednou děti a aniž by pípl, si odnáší věci… :cert:
Opravdu začíná válka, ale musí se kluk začít konečně chovat jako dospělý a dodržovat veškeré domluvy. Taky chodím do práce a jeho práci se nebudu pořád dokola podřizovat. Auto měl přivést v pátek mezi druhou a třetí. Bylo půl čtvrté, když přijel a zase nakráčel v botech až do pokoje. Vím, že je to malichernost, ale jednou řekl v kolik přijede, tak to měl dodržet !
:cert:
Když jsem byla u jeho rodičů, byl zrovna dětský karneval. A tolik mých ( našich )kamarádů…Skoro nikdo tam nic neví, manžel se stále nepochlubil.
Ale cestou domů jsem si pobrečela. Vím, že už tam skoro vůbec jezdit nebudu a bylo mi to prostě líto.
Jinak něco pozitivního. Za 14 dní jdu na plastiku víček. Nejen že budu zase o kousek hezčí, ale i se mi spraví trošku zrak.
A v březnu budu řešit letenku do Ameriky. Jsem pozvaná od své kamarádky a jejího manžela. Bydlí v New Yorku. A letenku mi dají rodiče k narozeninám.
NA tři týdny, Když děti budou na letním táboře.
Už jsem začala lovit z paměti angličtinu. :) :) :) :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
etatinek
5.2.12 23:27

:palec: :potlesk: Tak jen tak dál a bude to dobrý, držím palce!! :mavam: :andel:

• Citovat
  • Nahlásit
3779
6.2.12 11:28

Maky zlato, drž se děláš nám jen radost. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3526
7.2.12 12:11

Všechny Vás zklamu.
Jsem zpátky na antidepresivách.
Pustil se do mě tchán. Řval na mě - jsem pro něj chudák. Švagrová mi řekla, ať s nima vůbec nekomunikuju. Jelikož je manžel z malé vesnice, tak prostě nejde, aby opustil rodinu. Takže jsem já ta největší intrikánka, chudák on, chci ho obrat, chudák on a navíc mám chlapa ( ? ) a tak kdo ví, jak to vlastně vůbec bylo.
Takže vzdávám boj o majetek.
Dám mu auto, půl miliónu a vyplatím hypotéky. Hlavně ať už mám od něj pokoj.
Když prodám byt a zaplatím, co mám…Zbyde mi na menší byt tak cca 25 km od města. Ale na dojíždění to bude časově stejně. A budu bez dluhů a v klidu. Hodně jsem se nabračela, ale na druhou stranu…to bude konečně ten nový začátek. A troufám si říct, s čistým svědomím a skvělýma dětma.
Představa, že se s ním roky soudím…možná bych zase skončila na psychině.
Moje zdraví a štěstí je přednější, než tahanice o peníze.

:srdce:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3779
7.2.12 12:26

Maky, zlato to nedělej nevzdávej se jde vidět, že svojí rodině nakecal jen nesmysli, aby on byl ten dobrej a ty ta špatná, hele ženská kde jsi někde v tobě muselo trochu z ní zůstat tak se seber a jdi do boje, když né kvůli dětem, vše co děláš děláš hlavně v této době pro ně a přece bys to pro ně a za ně nevzdala, oni mají právo a ty žít v blahobitu a né ta blka, ktrou má ten …, na jeho rodiče se vyser tak púrostě se nebudete scházet, no a co hodně rodin se neschází. Neboj ono se jim určitě donese jak to všechno je, ale hlavně se nevzdávej :hug: :hug: :hug: :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12980
7.2.12 12:32

Maky ne ne ne ne ne..
Nedělej to..co je ti po nich, nestýkej se s nimi, pokud na to mají takový názor.
Máš i jiné přátelé, skvělou právničku, co ti poradí, všechno stojí na tvé straně..obrň se..
Chceš začínat nový život s takovou křivdou - jak nevěra, tak majetek a příbuzní?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
etatinek
7.2.12 12:42

Makynah - to je blbost… Vůbec se s něma nebav, nekomunikuj a nech to na právničce… Byla by neskutečná blbost mu všechno dát, tak jak chce on a pokud si myslíš, že tím, nakloníš jeho rodinu na svoji stranu, tak to těžko, pořád budeš ty ta špatná, i kdyby jsi mu dala deset milionů, ty jsi přece rozbila rodinu a né on… Že to není pravda víš jen ty a on, ale on se k tomu veřejně nepřizná, protože je to srab a vůl… :pocitac:

• Citovat
  • Nahlásit
31744
7.2.12 13:01

Maky,holka vzchop se a nedělej mu to jednodušší parchantovi jednomu.A ten tchán by taky zasloužil.Ať táhne do řiti-vychoval kreténa teď to dává za vinu tobě?Jak už ti tu radily-nekomunikuj a vše nech na právničce a svěř se rodičům svým.Přeci jen jsi říkala,že vám spoustu dal tvůj otec,tak se sakra braň.
Ty prášky tě utlumují i tvůj úsudek.
Ježiši,mě se zase zvednul tlak :cert: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat